dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

491 049 zł56 m² 8 705 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

517 138 zł54 m² 9 653,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

512 665 zł54 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

489 826 zł53 m² 9 243,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

508 979 zł54 m² 9 504,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

497 788 zł53 m² 9 394 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

510 840 zł54 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

496 661 zł53 m² 9 394 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

980 000 zł68 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gliwic, na prestiżowym osiedlu Ogrody Królowej Bony. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

481 515 zł56 m² 8 535,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Bajkowe,Gliwice

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w Gliwicach, które jest logistycznym strzałem w dziesiątkę, a po pracy pozwala realnie odpocząć? Zapraszam na ul. Szafirową. Mamy do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

508 991 zł54 m² 9 437,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

520 249 zł57 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

477 369 zł56 m² 8 470 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mewy

Sikornik,Gliwice

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Sikornik, na ulicy Mewy. Bardzo dobra lokalizacja w centrum osiedla, w pobliżu basenu.W pobliżu pełna infrastruktura osiedla, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Ligota Zabrska,Gliwice

466 395 zł53 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Politechnika,Gliwice

649 997 zł100 m² 6 471,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 100,44 m , położone w kamienicy w centrum Gliwic, tuż obok Politechniki Śląskiej, prezero Areny, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3-pokojowy do wynajęcia - Gliwice śródmieście Opis mieszkania Powierzchnia: 80 m Pokoje: 3 Standard: wysoki - wszystkie zabudowy i meble na wymiar Garaż: miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodych Patriotów

Trynek,Gliwice

380 000 zł48 m² 7 867,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkaniem zajmuje się: biuro Nieruchomości dubrowska Jestem w posiadaniu mieszkania ponad 30 lat. Mieszkanie jest czyste, zadbane, przytulne, dobre na start. Brak jakichkolwiek obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

463 683 zł55 m² 8 395,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Szobiszowice,Gliwice

1 900 zł62 m² 30,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, umeblowane mieszkanie trzypokojowe Z co miejskim W cenie położone na osiedlu obrońców pokoju. Wygodne II piętro. Duży balkon. Dobry stan mieszkania. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Ligota Zabrska,Gliwice

500 720 zł57 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotników

Trynek,Gliwice

430 000 zł54 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Lotników (trynek) nieopodal Politechniki Śląskiej (1 km) idealne jako produkt inwestycyjny lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czesława

Baildona,Gliwice

449 000 zł67 m² 6 677,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Witam na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe z kuchnią i łazienką o łącznej powierzchni 67m2, położone na trzecum piętrze w trzy piętrowej kamienicy przy ul. Błogosławionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnogórska

Wojska Polskiego,Gliwice

3 900 zł78 m² 50,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament trzypokojowy w centrum Gliwic przy ul. Jasnogórskiej 3. Nie pobieram prowizji od najemcy. Do wynajęcia komfortowy, w pełni funkcjonalny apartament o powierzchni 77,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimorodka

Sikornik,Gliwice

330 000 zł54 m² 6 149,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem wzrostu wartości? Prezentujemy mieszkanie przy ul. Zimorodka 15 w Gliwicach, które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest gotowym przepisem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ligonia

Śródmieście,Gliwice

1 850 zł60 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Gliwice, ul. Ligonia 10 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na trzecim piętrze w klimatycznej kamienicy w centrum Gliwic. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Śródmieście,Gliwice

949 000 zł115 m² 8 252,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie z duszą Gliwice, ul. Zygmunta Starego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m , położone w klimatycznej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Korfantego

Śródmieście,Gliwice

799 000 zł97 m² 8 237,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie 97 m w centrum - Gliwice, al. Korfantego Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 97 m , usytuowane na wysokim parterze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Sikornik,Gliwice

788 093 zł72 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje Z dużym tarasem| Gliwice ul. Kormoranów wykończone I gotowe do zamieszkania! inwestycja apartamenty sikornik zadzwoń: pcc 0 zł! bez dodatkowych opłat: kupując to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

470 845 zł55 m² 8 535,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera (oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. Duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Gliwice

578 760 zł103 m² 5 619,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 78 m2 (możliwość wydzielenia 3 pokoju). Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

518 992 zł57 m² 9 085,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

439 000 zł56 m² 7 812,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

* gliwice - Sztabu Powstańczego * - Gotowe do wprowadzenia - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 3 pokojowego mieszkania (pokoje nieprzechodnie + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Stare Gliwice,Gliwice

717 000 zł91 m² 7 902,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne to nowoczesny i zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice

577 000 zł84 m² 6 904,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łabędy,Gliwice

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie M3 Gliwice - Łabędy ul. Staromiejska. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 55 m2 na pierwszym piętrze, dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

481 515 zł56 m² 8 535,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

516 367 zł54 m² 9 613,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym ogródek 39 m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

494 291 zł53 m² 9 328,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Gliwice,śląskie

839 000 zł79 m² 10 627 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe,przestronne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem,klimatyzacją,dwukondygnacyjne na trzecim piętrze w całkowicie odrestaurowanej kamienicy.