dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gliwice

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokoje z widokiem na zieloną część miasta Gliwice, ul. Sokoła .Dla rodziny lub pod wynajem. Cena: 335 000 zł. Powierzchnia: 37 m . Piętro: 5 (wieżowiec, 2 nowe windy). Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

707 146 zł80,08 m² 8 830,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

490 326 zł53,57 m² 9 153 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Doskonała komunikacja: 10 minut do centrum Gliwic samochodem Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

410 238 zł43,85 m² 9 355,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

585 000 zł59,39 m² 9 850,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja! Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest w Gliwicach w dzielnicy Łabędy przy ul. Poezji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

500 987 zł53,12 m² 9 431,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: i kwartał 2026 r. Doskonała komunikacja: 10 minut do centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

391 455 zł41,13 m² 9 517,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze gotowe do odbioru! Doskonała komunikacja: 10 minut do centrum Gliwic samochodem Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

515 700 zł54,87 m² 9 398,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

289 900 zł39,23 m² 7 389,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W biurze domstudio sprzedający życzą sobie aby kontaktować się wyłącznie Z pośrednikami domstudio proszę O uszanowanie ich decyzji. Mieszkanie dwu pokojowe w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

579 081 zł70,65 m² 8 196,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: II kwartał 2026 r. Doskonała komunikacja: 10 minut do centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

342 572 zł37,06 m² 9 243,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

596 193 zł68,95 m² 8 646,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,30 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu (z 2022 r.) przy ul. Karolinki. Salon z otwartą kuchnią, osobna sypialnia, łazienka i garderoba z dużą szafą. Z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

386 164 zł41,29 m² 9 352,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do wprowadzenia: 2 pokoje przy lesie. Mieszkanie po remoncie .Budynek z 2008 r. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

460 684 zł49,89 m² 9 233,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

473 170 zł56,36 m² 8 395,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł84 m² 8 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży komfortowe ,nowe mieszkanie wykończone z najwyższej klasy materiałów. Mieszkanie usytuowane jest na nowoczesnym zamkniętym osiedlu Radosne Bliski dojazd do A4 dk88 oraz A1.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,51 m² 12 599,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* osiedle Paryskie * Gliwice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51,51m2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, zlokalizowane na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Jasnogórskiej. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł78,76 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

524 517 zł53,71 m² 9 765,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

410 301 zł46,35 m² 8 852,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: i kwartał 2026 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

713 265 zł67,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,93 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,12 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Gliwic - przy Alei Majowej gdzie nieruchomości pojawiają się niezwykle rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,14 m² 11 819,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do zakupu Wykończone i Umeblowane Mieszkanie wraz z Duzym Tarasem oraz Miejscem Parkingowym w nowoczesnym apartamentowcu. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

609 000 zł62,07 m² 9 811,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny trzypokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 775 zł70,55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,55 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 034 zł53,55 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % pcc Na sprzedaż mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej, której kolejny etap rozpoczęto w 2023 r. Oferta dotyczy mieszkania usytuowanego na parterze 5 piętrowego bloku z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60,13 m² 9 728,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Nowy Apartament na Osiedlu Radosnym w Gliwicach w spokojnej i komfortowej do zamieszkania częsci Gliwic. Nieruchomość usytuowana jest w nowym bloku na dogodnym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,14 m² 11 819,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018