dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gliwice

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Gliwic! Niedaleko Politechniki .Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m , po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym i oświetlanym parkingu, brama otwierana na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28,10 m² 39,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 kawalerka, ok. 28 M2, na 3 piętrze w bloku 4-ropiętrowym, na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie umeblowane. Możliwe zwierzęta domowe. Możliwość najmu studentom. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna wynajem M2: 2600 pln/msc + 580 pln czynsz + media osobno. Dostępne od zaraz. Do wynajmu prezentujemy 2-pokoje mieszkanie (II piętro), 58m + dostęp do strychu lub piwnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

318 900 zł51,21 m² 6 227,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 czy 3 pokoje? Przestronne 51 m z balkonem tuż przy Politechnice Śląskiej Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 51,21 m , zlokalizowane przy ul. Lutyckiej w rewelacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł78,91 m² 8 807,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowy apartament położony na 4 piętrze apartamentowca przy ul. Szafirowej w Gliwicach. Budynek budowany w nowej technologi z 2020r. z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie 2 pokojowe- pokoje niezależne w kamienicy. Mieszkanie do remontu. Czynsz 400 zł .Ogrzewanie elektryczne z możliwością zrobienia innego ogrzewania. Mieszkanie funkcjonowało jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł201,42 m² 6 205,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1925

Oferta na wyłączność Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m , położone na 2. piętrze budynku zaprojektowanego przez Karla Schabika, niegdyś.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament 3 pokojowy 60 metrów kw. na nowym osiedlu. Ul: dickensa W skład mieszkania wchodzi sypialnia, pokój, salon połączony z kuchnią, łazienka (prysznic) z wc. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać koło gliwickiego Rynku? Chcesz zamieszkać w przytulnym apartamencie oddanym do użytku w styczniu 2026 w którym jeszcze nikt nie mieszkał? Potrzebujesz ciszy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł66,91 m² 12 853,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł33 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2 usytuowane na parterze przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach. Ścisłe centrum Gliwic, 15 minut spacerem na Starówkę Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, w pełni umeblowana kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym - Gliwice ul. Kozielska 106. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,51 m² 12 599,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* osiedle Paryskie * Gliwice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51,51m2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas! Klucze w biurze! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie położone na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie posiada ogromny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nową ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego w Gliwicach w dzielnicy Łabedy przy ul Partyzantów 6. Mieszkania po kapitalnym remoncie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Sikornik w Gliwicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł71 m² 29,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Ziemowita w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48 m - Gliwice, ul. Matejki - centrum miasta | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48,80 m² 6 454,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone, nowocześnie urządzone, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic, przy ul. Zygmunta Starego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł38,71 m² 7 181,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

349 990 zł42,07 m² 8 319,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Gliwice, ul. Kolberga Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej części Gliwic. Lokal po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł46,80 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do Zakupu Pięknie Wykończone Mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach w dzielnicy Sośnica w przyjemniej spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na parterze niskiego Wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł62,48 m² 6 482,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

przedaż mieszkania Gliwice, ul. Siemińskiego Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gliwic, przy ulicy Siemińskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł63,04 m² 6 186,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m , położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze).

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,14 m² 11 819,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do zakupu Wykończone i Umeblowane Mieszkanie wraz z Duzym Tarasem oraz Miejscem Parkingowym w nowoczesnym apartamentowcu. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł106 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny loft w wysokim standardzie | centrum Gliwic | 106 m Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony i umeblowany loft o powierzchni 106 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczna i ciepła kawalerka. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie mieści się przy al. Przyjaźni, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,30 m² 7 867,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Ta oferta to idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania na start dla siebie lub pod inwestycję na wynajem. Główne atuty mieszkania: - pełny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 000 zł28 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obszerna kawalerka na trzecim piętrze w ścisłym Centrum. Składa się z dużego pokoju z kuchnią otwartą, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe-39 m2 na parterze niskiego bloku. Pokoje niezależne Bardzo dobry stan techniczny- nowa instalacja elektryczna ,gładzie gipsowe. Brak Balkonu, co miejskie, nowe okna pcv , junkers.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł51,40 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Ciekawa alternatywa w Gliwicach: przestronne 3 pokoje + funkcjonalna kuchnia z opcją wyodrębnienia 4-go pokoju, idealne dla rodziny z dzieckiem lub do pracy zdalnej. Wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł31,07 m² 6 984,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Mastalerza Powierzchnia: 31,07 m Piętro: 2 Cena: 217 000 zł Układ mieszkania: - pokój - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł50,30 m² 6 063,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zaaranżuj 50 m2 po swojemu! gliwice sośnica mieszkanie typu M 3 bardzo dobra lokalizacja 2 pokoje niski blok - 3 piętro Powierzchnia użytkowa: 50,30 m2 Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł50,59 m² 6 621,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponuję do sprzedaży przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,59 m kw., zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Gliwic przy ul. Wiślanej. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,04 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, świeżo wyremontowana kawalerka - gotowa do zamieszkania od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie typu studio, podzielone na część dzienną i sypialnianą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem stylowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic - tuż obok rynku - Plac Inwalidów Wojennych. Prezentowany lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

199 000 zł17,73 m² 11 223,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.