dowolna

Kawalerki Gliwice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Majowa

Wojska Polskiego,Gliwice

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, jasna i ciepła kawalerka z pięknym widokiem, bardzo blisko centrum (10 minut spacerem). Mieszkanie jest odświeżone, pomalowane, odnowione i gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę prywatne mieszkanie w Gliwicach przy ul. Kozielskiej. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku i ma powierzchnię 33 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

349 000 zł34 m² 10 154,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży w pięknej zielonej , cichej okolicy Parku Grunwaldzkiego, mieszkanie o pow. 34,37 m2. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2015 roku. Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kozielska

Gwardii Ludowej,Gliwice

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielki nowy apartament z miejscem parkingowym oraz tarasem. Mieszkanie jest nowe i jeszcze nie zamieszkałe. Budynek znajduje się na ulicy Kozielskiej na wysokości osiedla Gwardii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Ligota Zabrska,Gliwice

199 000 zł18 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Lokalizacja Gliwice, ul. Pszczyńska, obok Politechniki Śląskiej Budynek Oferowane Mikrokawalerki są budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Sikornik,Gliwice

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu jednopokojowe mieszkanie na Sikorniku. Pokój z kuchnią, ,łazienka z wanną, przedpokój i balkon. Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana gazem. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

199 000 zł18 m² 11 223,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania inwestycyjnego? Idealnie trafiłeś! Oferta idealnie nadaje się pod wynajem dla studentów lub krótkoterminowy (booking/airbnb). Lokalizacja obok Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Sikornik,Gliwice

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie blisko centrum. Jeden pokój, kuchnia, łazienka z wanną i przedpokój z dużą wnękową szafą. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ziemowita

Śródmieście,Gliwice

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w centrum Gliwic - gotowe do wprowadzenia! Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

209 000 zł31 m² 6 763,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: * Dogodne 2 piętro * Ogrzewanie miejskie * Ciepła woda z pieca gazowego Kawalerka na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym przy ulicy Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

584 937 zł69 m² 8 419,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 69,47 m2 0 % prowizji 0 % pcc Balkon Nowy budynek ( w trakcie budowy) Niskie koszty utrzymania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Stare Gliwice w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

638 038 zł82 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* bez prowizji * Bez podatku pcc * nowy budynek (w trakcie budowy) * niskie koszty utrzymania * smart home * W cenie pakiet antysmogowy * atrakcyjne rabaty Inwestycja Szafirove osiedle zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

589 327 zł62 m² 9 491,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc nowy budynek - w trakcie budowy niskie koszty utrzymania Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Osiedle Szafirove w Gliwicach. Lokal mieszkalny usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

882 272 zł82 m² 10 721,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

394 400 zł36 m² 11 060 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

547 210 zł57 m² 9 580,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

273 560 zł27 m² 10 276,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

311 156 zł31 m² 10 198,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

615 538 zł71 m² 8 712,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc nowy budynek - w trakcie budowy niskie koszty utrzymania Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Osiedle Szafirove w Gliwicach. Lokal mieszkalny usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

209 000 zł31 m² 6 763,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

279 000 zł30 m² 9 238,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Przedam mieszkanie Bez prowizji! Bezpośrednio od właściciela Idealne na zakup dla studenta, singla, pary, na inwestycje. Lokalizacja Gliwice - granica dzielnic Śródmieście i Szobiszowice Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

517 858 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 49,89 m2 0 % prowizji 0 % pcc Balkon Nowy budynek ( w trakcie budowy) Niskie koszty utrzymania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Stare Gliwice w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Gliwice,śląskie

2 500 zł36 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie w centrum Gliwic przy ulicy Norberta Barlickiego, w otoczeniu Parku Chopina i gliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

308 473 zł30 m² 10 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

273 560 zł27 m² 10 276,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

269 000 zł46 m² 5 816,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na trzecim piętrze w Gliwicach przy ulicy Świętojańskiej w odrestaurowanej, reprezentacyjnej trzypiętrowej kamienicy. Ogrzewanie miejskie, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

257 000 zł27 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu do sprzedaży, wygodne, komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją-salon z aneksem kuchennym i łazienką, na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

274 598 zł27 m² 10 315,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Ligota Zabrska,Gliwice

199 000 zł18 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Politechnika,Gliwice

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka naprzeciw Politechniki Śląskiej idealna studentów i osób ceniących lokalizację w centrum miasta. Lokalizacja: łużycka 2C to świetnie skomunikowana część Gliwic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góry Chełmskiej

Śródmieście,Gliwice

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w centrum Gliwic. Bardzo dobra lokalizacja - 15 minut spacerem na Starówkę, w pobliżu przystanek autobusowy w kierunku Strefy Ekonomicznej. dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

199 000 zł18 m² 11 313,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe gotowe 1-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

349 000 zł27 m² 13 154,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

266 173 zł20 m² 13 436,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konarskiego

Politechnika,Gliwice

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie w roku 2021 (przebudowa wnętrza, wymiana wszystkich instalacji i wyposażenia), ogrzewanie: c.o. miejskie, cwu - podgrzewacz przepływowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

278 206 zł28 m² 9 886,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Przyjaźni

Śródmieście,Gliwice

269 000 zł34 m² 7 911,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż kawalerkę przy Alei Przyjaźni w Gliwicach. Mieszkanie na czwartym piętrze reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum Gliwic. Lokal ma powierzchnię 34 m2, na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

232 345 zł17 m² 13 391,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Śródmieście,Gliwice

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Chorzowskiej 37 *powierzchnia 20 m2 *parter *centralne ogrzewanie *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka) *idealne dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Baildona,Gliwice

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m , świeżo odświeżona po poprzednich lokatorach. Układ mieszkania: przestronny pokój - wyposażony w kanapę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mikołowska

Śródmieście,Gliwice

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa i jeszcze nie zamieszkała kawalerka po remoncie, w kamienicy w ścisłym centrum Gliwic. Świetna lokalizacja - 5 minut piechotą na Rynek, 5 - minut piechotą na.