dowolna

Mieszkania przy lesie Gliwice - Anonse sprzedaży i wynajmu

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Ludwika Waryńskiego,Gliwice

504 820 zł54 m² 9 350,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów! Oferta limitowana tylko do końca miesiąca - Black Friday i aż 82 267,80 zł oszczędności! Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Szafirove.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

521 899 zł65 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

524 700 zł65 m² 8 020,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

460 813 zł52 m² 8 797,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice

531 820 zł65 m² 8 236,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na trzy strony świata, salon z oknami na południe z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sośnica,Gliwice

430 000 zł62 m² 6 912,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ossolińskich

Łabędy,Gliwice

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu 1900 zł Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz! Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m , składające się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

398 753 zł45 m² 8 835,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

312 401 zł35 m² 8 887,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

295 947 zł31 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

564 211 zł71 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

487 356 zł53 m² 9 218,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

357 826 zł40 m² 8 910,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

376 978 zł41 m² 9 130,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

406 860 zł46 m² 8 777,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

359 668 zł40 m² 8 975,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

364 664 zł40 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

564 586 zł65 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

382 364 zł42 m² 9 129,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

377 337 zł41 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

386 144 zł44 m² 8 776 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

397 205 zł45 m² 8 778,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

555 435 zł69 m² 8 008 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 614 zł55 m² 9 128,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

358 709 zł40 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiazdy Polarnej

Kopernik,Gliwice

340 000 zł52 m² 6 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Kopernika. Kameralny blok czteropiętrowy. Czwarte piętro. 52 m2 (z piwnicą 55,71), dwa pokoje, kuchnia, łazienka z ubikacją (jest prysznic i wanna). Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

554 787 zł69 m² 7 985,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

467 450 zł56 m² 8 294 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

532 930 zł65 m² 8 165 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

461 138 zł55 m² 8 360,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

394 218 zł45 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

471 588 zł56 m² 8 360,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025