dowolna

Mieszkania Gliwice Sikornik

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne dwa pokoje na os Sikornik w Gliwicach. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 42m 2 mieszczące się w cztero piętrowym ocieplonym i odnowionym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 660 zł72,28 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 735 zł70,07 m² 10 528,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 584 zł62,04 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 000 zł44,30 m² 6 772,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam Mieszkanie Gliwice Kormoranów Mieszkanie na parterze 44,3 m2 w 4 piętrowym budynku, 3- pokoje, kuchnia łazienka, piwnica + balkon ok 3m2 (odrębna księga wieczysta) pokój 1: 13,0 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m , zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach. Nowy apartament nigdy wcześniej niezamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

238 650 zł36,10 m² 6 610,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferuję na sprzedaż dwu pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 36,61m2 położony na 4 piętrze w bloku po modernizacji przy ulicy Cyraneczki w dzielnicy Sikornik w Gliwicah Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,10 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 kawalerka, ok. 28 M2, na 3 piętrze w bloku 4-ropiętrowym, na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie umeblowane. Możliwe zwierzęta domowe. Możliwość najmu studentom. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładnie wykończone mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie składa się z dużego salonu niezależnej kuchni oraz łazienki z wc. Całość do kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł27,20 m² 10 257,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę, ciszę i spokój? Lub planujesz kupić gotową kawalerkę na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okolica spokojna, w pobliżu ośrodek zdrowia, kościół, sklepy. Osiedle świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,30 m² 8 435,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na 10. piętrze zadbanego bloku z windą przy ul. Bekasa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł85,02 m² 5 880,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Polecam serdecznie duże, trzypokojowe mieszkanie położone na III piętrze budynku z cegły w Centrum Gliwic. Blisko na Politechnikę i do Rynku. Budynek w dobrym stanie technicznym, po.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym stanie technicznym. Pokoje niezależne- mały balkonik. Co miejskie. Mieszkanie widne i słoneczne. Doskonała lokalizacja. Sprzedaż z umeblowaniem. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu do sprzedaży przestronną kawalerkę z wydzielonym drugim niezależnym pokojem .Mieszkanie na 8 piętrze z przepięknym widokiem na pola , jest słoneczne i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48,80 m² 6 454,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł44,30 m² 7 246,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie trzypokojowe /jeden pokój przejściowy/z balkonem ,słoneczne ,w bloku na Sikorniku położone na trzecim pietrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gliwice, ul. Perkoza 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł44,30 m² 6 772,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Sikornik ul. Kormoranów - 44,3 m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zamieszkaj już teraz w zielonym sercu Gliwic! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wygodne mieszkanie przy ul. Rybnickiej w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, garderoby, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mały balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika. Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Sikornik w Gliwicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas! Klucze w biurze! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie położone na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie posiada ogromny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,20 m² 6 471,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł47,80 m² 6 631,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż, dwupokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany przy ulicy Kormoranów, jednej z najlepszych dzielnic miasta Gliwice - Sikornik. Mieszkanie z ogromnym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

259 800 zł39 m² 6 661,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach, osiedle Sikornik cena do negocjacji Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Gliwic?.

Szczegóły ogłoszenia

215 500 zł34,69 m² 6 212,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

( english version below) Na sprzedaż kawalerka w centrum Gliwic. Wygodna, jasna idealna dla singla, studenta lub inwestora pod wynajem. Jedno z najtańszych mieszkań tego typu w przeliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł37,11 m² 8 030,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Osiedle Sikornik w Gliwicach łączy w sobie spokój i cisza z bliskością Centrum. Osiedle dobrze zorganizowane. Dostępna infrastruktura; sklepy, poczta, biblioteka, paczkomat, basen.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł44,50 m² 8 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu Sikornik w Gliwicach przy ul. Kormoranów. Usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł71,34 m² 9 517,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe unikatowe mieszkanie Z balkonem Jeśli masz ochotę na więcej zdjęć i rzut lokalu napisz do mnie na whatsapp Są mieszkania i są miejsca z duszą. Jeśli kochasz kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gliwice Sikornik ul Perkoza 42 m2 / 2 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i ustawnego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł43,45 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na popularnym osiedlu Sikornik w Gliwicach przy ul. Cyraneczki. Do zamieszkania. Kompleksowy remont został wykonany około 3 lat temu i zawierał.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53,76 m² 12 630,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,76 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

823 999 zł67,45 m² 12 216,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie | 67,45 m | I piętro | Os. Sikornik | rok budowy - 2025 | 2 łazienki | Zwolnienie z pcc Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,35 m² 7 248,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Kuchnia po remoncie, wyposażona w nowoczesny sprzęt agd oraz nowe meble, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkoza

Sikornik,Gliwice

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Sikornik o powierzchni 38mkw. Mieszkanie po remoncie kapitalnym - jeszcze nie było użytkowane Tylko się wprowadzać. Mieszkanie na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy gliwic Sikornik. Kluczowe informacje tgqphd|[] Powierzchnia:tgqphd|[] 51 m tgqphd|[]tgqphd|[] Lokalizacja:tgqphd|[] Gliwice, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Sikornik,Gliwice

435 000 zł53 m² 8 192,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,1m2 + piwnica ok. 4m2. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kormoranów

Sikornik,Gliwice

825 000 zł67 m² 12 231,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie | 67,45 m | I piętro | Os. Sikornik | 2025 r. | 2 łazienki | Zwolnienie z pcc Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Sikornik,Gliwice

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od Najemcy - tylko 0%! Kontakt: tel. Marzysz o komfortowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu w Gliwicach? Mam dla Ciebie ofertę idealną! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Sikornik,Gliwice

250 000 zł41 m² 6 157,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Promocja cena aktualna do 30.06.2026 - Sprzedam mieszkanie do remontu, czynsz ok 550zl piętro 4 z 4. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Sikornik na ul. Kormoranów. Klatka schodowa wyremontowana.