Serce 0 Ulubione

Mieszkania Gliwice ul. Asnyka

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

399 000 zł60,93 m² 6 548,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie do sprzedaży o powierzchni 6 0,93 m2 w Gliwicach na osiedlu Trynek przy ulicy ul Asnyka. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze, ostatnim w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w Gliwicach na Trynku. Dwa niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa okazja! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, urządzone z niezwykłym wyczuciem stylu i smaku, czeka na nowych najemców. Ta przestrzeń o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,72 m² 8 450,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

429 000 zł50 m² 8 578,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gliwic - Trynek, zaledwie 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

340 000 zł57 m² 5 954,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gliwice - Trynek, ul. Asnyka 16 | 57,10 m | Parter | 2 pokoje z kuchnią Na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Trynek przy ul. Asnyka 16 w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49 m , zlokalizowanego w Gliwicach, trynek, ul. Asnyka. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortu oraz nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

330 000 zł52 m² 6 337,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Klucze w biurze! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Gliwicach przy spokojnej ulicy w dzielnicy Trynek. Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

1 500 zł48 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie-dwa pokoje w Gliwicach ul. Asnyka -drugie piętro -dwa pokoje -oddzielna kuchnia -ogrzewanie miejskie -wi-fi Wyposażenie: -pralka -lodówka -kuchenka gazowa -piekarnik oraz meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - wpłacono zaliczkę. Bez pośredników! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku w cichej i spokojnej dzielnicy Trynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Gliwice,śląskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze przy ul Asnyka. Jasna, wyposażona kuchnia w niezbędne sprzęty. Dwa niezależne pokoje z dwuosobowymi kanapami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

235 000 zł80 m² 2 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania nowe 3-pokojowe mieszkanie z zaadaptowanego strychu, świeżo wykończone, nowoczesna aranżacja. Wszystkie instalacje nowe, okna nowe drewniane, na podłogach panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

172 590 zł52 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie wewnętrzne ciepłe. Podwórko duże, trawniki i drzewa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Gliwice,śląskie

194 000 zł63 m² 3 079,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania ładne mieszkanie na Zubrzyckiego. W poblizu szkoła, sklepy, basen kryty. Oferta godna polecenia.