dowolna

Mieszkania Gliwice Sikornik

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

338 000 zł74 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa oferta! Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Z salonu wyjście do niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

135 000 zł39 m² 3 470,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Sikornik. Dwa niezależne pokoje, w tym duży z balkonem, kuchnia z oknem, przedpokój i łazienka. Mieszkanie wymaga odświeżenia/ remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

149 900 zł48 m² 3 122,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Sikorniku. Mieszkanie składa się z salonu, z którego wchodzi się do pozostałych dwóch pokoi i do kuchni. Kuchnia oddzielna, widna, do remontu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

1 450 zł42 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cena wraz Z mediami! Mieszkanie rozkładowe, czyste,zadbane, położone na 4-ym pietrze w niskim bloku,całkowicie umeblowane i wyposażone Polecam. Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

148 000 zł39 m² 3 794,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Sikorniku. Mieszkanie rozkładowe, ze słonecznym balkonem. Kuchnia oddzielna, widna. Łazienka razem z wc. Mieszkanie jasne, ciepłe i ciche. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

149 000 zł41 m² 3 616,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku. Mieszkanie rozkładowe, składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju praz łazienki z wc. Mieszkanie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Derkacza

Sikornik,Gliwice

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej dzielnicy Sikornik. Mieszkanie umeblowane, ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy balkon. W pokojach na ścianach są tapety, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Sikorniku. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Stan do niewielkiego remontu: gładzie, na podłodze parkiet,linoleum, okna wymienione. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Sikornik. Mieszkanie wymaga remontu, względnie odświeżenia. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

174 000 zł47 m² 3 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sikornik -3 pokojowe mieszkanie w bloku na 3 piętrze, pomieszczenia niezależne, kuchnia z oknem, 3 pokoje w tym duży pokój z balkonem - loggia o długości 4,5m na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3- pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w niskim bloku na jednym z bardziej zielonych osiedli w Gliwicach. Mieszkanie jasne, słoneczne o ciekawym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 pokojowe mieszkanie na os. Sikornik! Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie do remontu.Mieszkanie na 2 pętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Sikornik

Sikornik,Gliwice

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po kapitalnym remoncie duży słoneczny pokój, oddzielna kuchnia, łazienka. W pobliżu przychodnia przystanek autobusowy, sklepy szkoła

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilgi

Sikornik,Gliwice

163 000 zł48 m² 3 424,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię z dopłatą na kawalerkę (na os. Gwardii Ludowej - bardzo chętnie do remontu) dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie (47,6m + piwnica) na os. Sikornik znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji. Bliskość przystanków autobusowych zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne. Blok z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

164 000 zł38 m² 4 344,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z loggia o pow 37,75m2, znajdujące się na ósmym piętrze Budynek ocieplony i wyremontowany. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkoza

Sikornik,Gliwice

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Sikornik. Mieszkanie po remoncie, nie wymaga wkładu finansowego. Z salonu wejścia do 2 pokoi i kuchni. W cenie mieszkania wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie dwupokojowe do wynajmu w dzielnicy Sikornik. Jest to mieszkanie rozkładowe z balkonem. W pokojach na podłogach panele, okna plastikowe, na ścianach gładzie. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie z loggią położone na os. Sikornik. Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki, widnej kuchni oraz przedpokoju. W mieszkaniu okna są częściowo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

190 000 zł54 m² 3 551,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone na os. Sikornik. Lokal składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Dodatkowo możliwosc korzystania z piwnicy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mewy

Sikornik,Gliwice

110 000 zł28 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży kawalerka na oś. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, małego przedpokoju i łazienki, która przystosowana jest dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

125 000 zł38 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie rozkładowe, niezależne pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój, do mieszkania przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

145 000 zł44 m² 3 265,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe słoneczne mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju z wnęką na zabudowę oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

147 000 zł39 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w bloku na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o pow.38m2, położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na Osiedlu Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie posiada 2 niezależne pokoje z możliwością otwarcia kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu komfortowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Na podłogach w salonie oraz łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze pięciokondygnacyjnego bloku. Pokoje niezależne, widna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie częściowo umeblowane. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu komfortowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Na podłogach kafle, na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

124 000 zł39 m² 3 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie na os. Sikornik. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna drewniane, na podłodze w mniejszym pokoju panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

119 500 zł38 m² 3 144,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 na Osiedlu Sikornik położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Układ mieszkania niezależny,na podłogach gumolit,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

137 000 zł46 m² 2 962,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 46m2 położone na drugim piętrze w niskim bloku na Oś.Sikornik. Mieszkanie jest do odnowienia. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

202 000 zł54 m² 3 740,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wieżowca an oś.Sikornik.Mieszkanie w stanie do odświeżenia, na podłogach kafle i panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na os.Sikornik położone na piątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie posiada niezależny układ pomieszczeń. Na podłogach kafle , w pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

1 250 zł43 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu mieszkanie z balkonem położone na Sikorniku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, łazienki, przedpokoju i kuchni. Okna plastikowe, na podłogach płytki pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

170 000 zł38 m² 4 503,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Sikornik,Gliwice

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w cichej i zielonej okolicy os.Sikornik. Mieszkanie składa się z przedpokoju,dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

108 000 zł35 m² 3 085,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Doskonale położone dwupokojowe mieszkanie w okolicach Ptasiej dzielnicy. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym, zadbanym bloku. Okolica cicha i spokojna ,bardzo blisko do Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

184 000 zł48 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wstrzymana! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o dużych walorach estetycznych idealnie nadające się dla wymagających klientów. Umiejscowione na Sikorniku zapewnia lokatorom dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorodka

Sikornik,Gliwice

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną kawalerkę po remoncie. Osiedle: sikornik, ul. Zimorodka. Ogrzewanie centralne, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne