dowolna

Mieszkania umeblowane Gliwice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

294 ogłoszenia

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe luksusowe mieszkanie położone w Gliwicach na osiedlu i ulicy Karolinki. Mieszkanie położone na 3 piętrze składa się z 2 niezależnych sypialni (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać koło gliwickiego Rynku? Chcesz zamieszkać w przytulnym apartamencie oddanym do użytku w styczniu 2026 w którym jeszcze nikt nie mieszkał? Potrzebujesz ciszy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł66,91 m² 12 853,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowoczesny apartament położony w śródmieściu Gliwic na osiedlu apartamentowców - glivia. Świetna lokalizacja - 15 minut piechotą do centrum, bardzo dobry wyjazd na drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia stylowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Dworcowej. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł33 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2 usytuowane na parterze przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach. Ścisłe centrum Gliwic, 15 minut spacerem na Starówkę Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w Gliwicach na osiedlu Miasto Ogród. Budynek oddany do użytku w kwietniu 2017 a w nowym apartamencie nikt jeszcze nie mieszkał. Świetne osiedle - zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,07 m² 6 093,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie mieszkanie położone w centrum miasta, blisko Politechniki i Dworca pkp. Budynek w dobrym stanie technicznym, dach po remoncie, zaplanowane ocieplenie. Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, w pełni umeblowana kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym - Gliwice ul. Kozielska 106. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,20 m² 6 471,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł113,70 m² 21 987,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Polecamy do sprzedaży komfortowy, bezczynszowy apartament w nowym budynku położonym w Gliwicach w okolicy Radiostacji. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł113,70 m² 74,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Polecamy do wynajęcia komfortowy apartament w nowym budynku położonym w Gliwicach w okolicy Radiostacji. Apartament położony jest na parterze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nową ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego w Gliwicach w dzielnicy Łabedy przy ul Partyzantów 6. Mieszkania po kapitalnym remoncie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Sikornik w Gliwicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w Gliwicach, ul. Kochanowskiego. Budynek zadbany w dobry stanie, po termomodernizacji. Mieszkanie w otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł71 m² 29,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Ziemowita w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 zł38 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Gliwice-Łabędy, ul. Strzelców Bytomskich 13b. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem: pokój dzienny: przestronny salon z kanapą, stolikiem kawowym, stołem.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48 m - Gliwice, ul. Matejki - centrum miasta | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na V piętrze bloku w Gliwicach, ul. Sztabu Powstańczego. Budynek zadbany w b.dobry stanie Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48,80 m² 6 454,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta. Blisko do centrum miasta I na politechnikę. Polecam dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku na osiedlu Zubrzyckiego w Gliwicach. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie po remoncie, z wymianą instalacji. W mieszkaniu znajduje się zabudowa kuchni z agd,.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł107,05 m² 6 968,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107.05 m , zlokalizowane w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej. To nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika. Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł63 m² 11,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie podzielone na niezależne pokoje zamykane na klucz w ścisłym centrum Gliwic. Ze względu na swoje położenie, zaledwie kilka minut od Kampusu Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na Zatorzu na ulicy Żółkiewskiego. Bardzo dobra lokalizacja. Dookoła cisza, spokój i duże zieleni (nie w zimie) 15 minut spacerem do centrum Gliwic, 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone, nowocześnie urządzone, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic, przy ul. Zygmunta Starego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 43m2, położone w Gliwicach w dzielnicy Sośnica. Położone w budynku 10 piętrowym na 9 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł84,56 m² 5 676,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł36,30 m² 5 840,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35,07 m² 9 552,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania na start w ścisłym centrum Gliwic, ale jednocześnie w zielonym i spokojnym otoczeniu? Lub planujesz kupić gotowe mieszkanie na wynajem bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

349 990 zł42,07 m² 8 319,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Gliwice, ul. Kolberga Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej części Gliwic. Lokal po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł38,71 m² 7 181,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okolica spokojna, w pobliżu ośrodek zdrowia, kościół, sklepy. Osiedle świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55,50 m² 10 450,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność biura! Mieszkanie o powierzchni 55,50 m2 z widokowym balkonem na os. Bursztynowym przy ul.Kozielskiej 72! Osiedle Bursztynowe to kameralne budynki wyróżniają się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka (26 m2) w centrum Gliwic - ul. Fredry Rewelacyjna lokalizacja - 50 m od ulicy Zwycięstwa a jednocześnie cisza i spokój. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł79 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 79 m , zlokalizowany na jednym z najbardziej luksusowych osiedli w Gliwicach, przy ulicy Szafirowej. Najważniejsze atuty nieruchomości: 3.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25,50 m² 7 912,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza pod konkretnego najemcę i maksymalizacji stopy zwrotu. Funkcjonalny układ pozwala na stworzenie komfortowej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł94 m² 5 308,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do odkrycia 4-pokojowego mieszkania , które znajduje się na 4 piętrze kamienicy przy Placu Piłsudskiego 3 w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 94 m oferuje przestrzeń do.