dowolna

Mieszkania umeblowane Gliwice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

294 ogłoszenia

539 000 zł65,57 m² 8 220,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem - Gliwice, trynek, ul. Gwarków Szukasz mieszkania w sprawdzonej lokalizacji, z dobrym układem i dużym potencjałem? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38 m² 12 368 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które nie wymaga kompromisów? To właśnie alternatywa, która łączy lokalizację, standard i cenę. Lokalizacja: gliwice, dzielnica: wojska Polskiego Przedstawiam do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

1 820 zł33 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę po remoncie w centrum Gliwic. Lokal o powierzchni 33m2 znajduje się na trzecim piętrze. Nowy sprzęt oraz umeblowanie. Kuchnia i łazienka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł74,59 m² 8 969,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na dni otwarte - 16.05.2026 (sobota) od godziny 11 do godziny 12. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu poznania dokładnego adresu nieruchomości. Serdecznie Zapraszamy! koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł78,70 m² 6 594,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania przestronne mieszkanie 78,7 m z ogrodem - centrum Gliwic! Jeśli szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury - ta.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł62 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - Knurów, 62 m , 1. piętro, balkon Szukasz świetnego mieszkania w spokojnej i cichej okolicy? Zależy Ci na szybkim dojeździe do miast aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w Gliwicach przy ul. majora Jana Czarnego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Gliwice,śląskie

429 000 zł64 m² 6 703,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: gotowiec inwestycyjny - 4-pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic (plac Piastów 8) Na sprzedaż w pełni przygotowane mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 64 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 37m2 na osiedlu Obrońców Pokoju. Pierwsze piętro, środkowe mieszkanie. Świetna lokalizacja na osiedlu pełnym zieleni i z pełną infrastrukturą. dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,35 m² 7 278,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Kuchnia po remoncie, wyposażona w nowoczesny sprzęt agd oraz nowe meble, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Gliwice, ul. Nowy Świat | 51 m | balkon | 390 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł103 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa perła na gliwickim rynku nieruchomości. 103 m przestrzeni do własnej aranżacji lub atrakcyjna inwestycja przynosząca wysokie dochody. Mieszkanie usytuowane w starannie wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł31 m² 9 612,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Gliwice, os. Kopernika | 31 m | 298 000 zł Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,02 m² 6 997,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,02 m , zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Lutyckiej 25 w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowocześnie zaaranżowane studio w ścisłym centrum Gliwic - 300 metrów od Politechniki Śląskiej, 500 metrów od Starówki Bardzo nowocześnie zaaranżowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł89,67 m² 5 352,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,67 m , położone na I piętrze kamienicy, zaledwie 5 minut pieszo od Politechniki Śląskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł67 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu! Szukasz mieszkania w Gliwicach, które jest logistycznym strzałem w dziesiątkę, a po pracy pozwala realnie odpocząć? Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

A gdyby tak zamieszkać w miejscu, gdzie rytm miasta spotyka się z Twoim prywatnym spokojem? Ciekawa altyernatywa w sercu Gliwic czeka przestrzeń, która ma wiele możliwości. Przestronne 61.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu do sprzedaży przestronną kawalerkę z wydzielonym drugim niezależnym pokojem .Mieszkanie na 8 piętrze z przepięknym widokiem na pola , jest słoneczne i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,61 m² 7 560,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dwa mieszkanie na jednej księdze wieczystej. Dwupak! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa mieszkania w Gliwicach przy ul. Krzywej. Mieszkania usytuowane są na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w ścisłym centrum Gliwic - ulica Ziemowita. W cenie mieszkania umeblowanie widoczne na zdjęciach - mieszkanie gotowe jako np. inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 zł73 m² 24,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul Kochanowskiego. Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z windą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47,64 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie nieduży, ekonomiczny W utrzymaniu apartament W centrum, okolica siemińskiego, daszyńskiego, i piętro. Mieszkanie znajduje się w kompleksowo wyremontowanym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi w tym jeden z balkonem od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,14 m² 11 632,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna w Pepper House! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m , które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł47,80 m² 8 366,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze w Gliwicach przy ul. Jasińskiego - Trynek Cena nieruchomości - 399 900 zł. Nieruchomość o powierzchni 47,8m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,16 m² 8 481,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

/ 0% prowizji od strony kupującej Mieszkanie 4-pokojowe (3 sypialnie) w doskonałej lokalizacji w Gliwicach przy ul. Żwirki i Wigury. Bezpośrednia bliskość sklepów, szkół i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,51 m² 10 922,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,51 m , położone na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku z 2020 roku przy ul. Zygmuntowskiej w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,00 m na ul. Jasnogórskiej w Gliwicach. Cicha i spokojna okolica Gliwic, bardzo bliska odległość od centrum miasta, do Rynku 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 30 m , usytuowanego w sercu Gliwic, w bloku usytuowanym w niezwykle dogodnej lokalizacji. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o komfortowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Oto propozycja dla Ciebie! Mieszkanie o niebo lepsze niż na nowym osiedlu. Do wynajęcia nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,80 m² 51,63 zł/m²