dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gliwice - Oferty sprzedaży lub najmu

248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

248 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

466 395 zł52,70 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,51 m² 12 599,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* osiedle Paryskie * Gliwice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51,51m2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

5 000 zł106 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny loft w wysokim standardzie | centrum Gliwic | 106 m Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony i umeblowany loft o powierzchni 106 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 500 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 2-pokojowy apartament z ogrodem | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 2-Bedroom Apartment with Garden | Gliwice, żerniki | Boutique Development | No pcc Tax *.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj nowocześnie blisko natury i centrum Gliwic0% prowizji | 0% pcc (oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy zł!) Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 500 zł37,10 m² 9 231,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 316 zł53,71 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć w domu światło albo zamknąć zawór wody, gdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 273 zł53,57 m² 9 040 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 950 zł55,90 m² 8 818,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 798 zł62,09 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Przytulne, urokliwe, - twoje mieszkanie. Rzut mieszkania z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. Otoczenie: - teren otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 297 zł43,85 m² 9 220 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 513 zł38,02 m² 9 640,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 414 zł52,78 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo ustawne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,78 m . Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 398 zł41,88 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,88 m , zlokalizowane w jednej z najspokojniejszych części Gliwic. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 868 zł37,07 m² 10 624,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które daje poczucie swobody i kontaktu z naturą? Na sprzedaż oferuję przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,07 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 729 zł80,08 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 80,08 m , położony na komfortowym pierwszym piętrze w cichej, zielonej części Gliwic. To oferta dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 696 zł40,16 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu wyjątkowo przestronne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 40,16 m , które stanowi idealną alternatywę dla osób ceniących otwarte przestrzenie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55,50 m² 10 450,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność biura! Mieszkanie o powierzchni 55,50 m2 z widokowym balkonem na os. Bursztynowym przy ul.Kozielskiej 72! Osiedle Bursztynowe to kameralne budynki wyróżniają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

257 549 zł26,62 m² 9 675,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 589 zł52,99 m² 9 352,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 597 zł40,16 m² 9 178,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 432 zł30,50 m² 9 653,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 743 zł45,25 m² 8 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 782 zł41,88 m² 9 330,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone, nowocześnie urządzone, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic, przy ul. Zygmunta Starego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,50 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowy apartament na oś. Glivia oczekuje na pierwszego najemcę! wszystko nowe. Mieszkanie obecnie jest w trakcie wykańczania i będzie dostępne od ok. 15 czerwca 2026r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 858 zł39,45 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

257 095 zł26,62 m² 9 657,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów ostatnia kawalerka W budyku dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 841 zł39,56 m² 9 374,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł63,50 m² 13 937,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament na drugim piętrze z windą (w budynku trzypiętrowym), położony na zamkniętym, bezpiecznym i monitorowanym osiedlu nove villove. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 582 zł46,24 m² 8 900,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

199 000 zł17,73 m² 11 223,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł71,41 m² 9 088,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji Szukasz mieszkania na nowym osiedlu w stanie deweloperskim? Jednocześnie cenisz sobie lokalizację blisko centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,60 m² 12 012,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowy apartament o powierzchni 66,6m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w 4. piętrowej rezydencji viridi położonej w Gliwicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł58,16 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowy apartament, nowy budynek, gliwice, ul. Moniuszki, pow. 58,16 m + balkon Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,87 m² 17 065,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament Premium - Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie z tarasem w Gliwicach Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 63,87 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

266 757 zł19,91 m² 13 398 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: /,1394/78/OI ] Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 975 zł68,95 m² 9 093,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy w dużymi ogrodem I na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

236 847 zł19,91 m² 11 895,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024