dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Gliwice - Sprzedaż i wynajem

277 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

277 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczna kawalerka z dużą kuchnią do wynajęcia. Spokojna okolica, okna wychodzą na południowy-zachód na zieleń. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane i wyposażone. Pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkoza

Sikornik,Gliwice

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu sikornik w Gliwicach. Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym jeden przechodni. W kazdym pokoju na podłogach znajdują się panele, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkoza

Sikornik-Wójtowa Wieś,Gliwice

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Śródmieście,Gliwice

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie o rozkładowym układzie po remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku z lat 60tych. W całym mieszkaniu nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane 33 metrowe mieszkanie w ścisłym centrum (okolice Dworcowej). Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, niewielkiej kuchni przedpokoju oraz łazienki razem z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kopernik

Kopernik,Gliwice

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Pokój z kuchnią na osiedlu Kopernik. Mieszkanie częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gomułki

Stare Gliwice,Gliwice

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ładne rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie czyste, zadbane, wymaga odświeżenia lub remontu (wg uznania). Przestronna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saturna

Kopernik,Gliwice

1 180 zł40 m² 29,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - kawalerka 40m2 na os. Kopernika (ul. Saturna). . Mieszkanie jest w stanie idealnym po generalnym remoncie do zamieszkania od zaraz z umeblowaniem. Całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zatorze

Zatorze,Gliwice

245 000 zł84 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

słoneczne (południe, wschód i zachód), 3-pokojowe mieszkanie, wysoki parter, przestronna kuchnia z miejscem na jadalnię, okna częściowo wymienione, ogrzewanie etażowe, bojler elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Sikornik-Wójtowa Wieś,Gliwice

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m2 - na wysokim parterze (dwa oddzielnie pokoje, widna kuchnia, łazienka)na Os.Sikornik w cichym bloku czteropiętrowym. Blisko są sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bekasa

Sikornik,Gliwice

990 zł37 m² 26,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe polożone w cichej i spokojnej dzielnicy Gliwic - oś.Sikornik W pobliżu sklepy, przystanek autobusowy, kompleks sportowy z krytym basenem. Łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyszłości

Sośnica,Gliwice

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje. Gliwice sośnica ul. Przyszłości. Kuchnia, przedpokój, lazienka , wc osobno, balkon, piwnica. Nowe okna pcv. Cena 145 tys. ZŁ tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przytulne ,spokojna okolica blisko sklepy ,przedszkole i szkoła. Koszt wynajmu 1000zł +media(woda ,gaz, prąd) 500zł odstępnego Proszę dzwonić po godz.17.00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Śródmieście,Gliwice

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie o rozkładowym układzie po remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 30 m.kw. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W scislym centrum miasta ciepla i przytulna kawalerka po generalnym remoncie, wyposazona. Na podlogach plytki. W lazience narozna wanna i nowoczesny junkers. Kuchnia w pelni wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników Górniczych

Gliwice,śląskie

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sloneczne, cieple i suche mieszkanie gotowe do zamieszkania. Z meblami lub bez. Debowa kuchnia z jadalnia na 6 osob, spizarka (wejscie z kuchni). Oddzielna toaleta. Szafa wnekowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Milenium

Milenium,Gliwice

240 000 zł73 m² 3 287,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lub zamiany na mieszkanie dwupokojowe (preferowana dzielnica Zatorze) duże, bardzo jasne i widokowe mieszkanie rozkładowe w ocieplonym bloku na oś. Milenium. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mastalerza

Gliwice,śląskie

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34m2. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy oddalonej od ścisłego centrum około 1km. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanko wyposażone: kuchnia wysoki standard(lodówka, piekarnik, płyta) Salon: sofa skórzana, stolik, stolik pod tv, telewizor, dvd, sprzet cd telewizja kablowa sypialnia: łóżko szafka przedpokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junaków

Trynek,Gliwice

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej okolicy,wymienione okna pcv(oprócz balkonowego),trzy nie zależne pokoje, w łazience położone panele ścienne osobno wc,duży balkon.W poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Trynek,Gliwice

149 000 zł43 m² 3 465,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

ładne słoneczne mieszkanie, okna pvc, kafelki w kuchni i przedpokoju, panele w pokojach , łazienka do odnowienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 22 Lipca

Łabędy,Gliwice

132 000 zł36 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie słoneczne, ciepłe , położone w spokojnej dzielnicy Łabęd, własnościowe z księgą wieczystą. Blisko do kościoła, szkoły, banku pko, przystanku komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gomułki

Stare Gliwice,Gliwice

1 550 zł63 m² 24,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na pierwszym piętrze. 63m2 w pełni rozkładowe 3 ustawne pokoje +kuchnia w pełni wyposażona+łazienka +ubikacja +duży balkon. Lokal odmalowany, umeblowany (do uzgodnienia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeczycka

Łabędy,Gliwice

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kawalerka przerobiona na 2-pokojowe,sypialnia i pokój z kuchnią otwartą.Po remoncie, na podłogach panele i kafle, ściany pomalowane, w lazience kabina prysznicowa. Stan mieszkania- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Gliwice

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie własnościowe 49 m2, 2 duże pokoje, kuchnia, co miejskie, wysoki parter, niski blok cegła, obok zieleni i ogródków działkowych. Do odnowienia. Możliwość wykorzystania na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

208 000 zł48 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna sprzedaży mieszkania Do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na oś. Waryńskiego w Gliwicach. Powierzchnia mieszkania to 48 m2 + duży balkon. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie, nowa instalacja elektryczna oraz wodna, ekonomiczne ogrzewanie centralne piec gazowy dwuobiegowy + kaloryfery konwektorowe + programator tygodniowy. Okna nowe plastykowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Gliwice

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo słoneczne mieszkanie w samym Centrum Gliwic, blisko Politechniki Śląskiej. 3 niezależne pokoje, duża kuchnia, łazienka, duży balkon. Domofon, kablówka, telefon, internet- mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sośnica

Sośnica,Gliwice

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko sklepów, przystanków, szkoły. Niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katarzyny

Śródmieście,Gliwice

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ul.Św.Katarzyny Gliwice 300m do Politechniki. 62 metry kwadratowe. Drugie piętro w kamienicy. 2 pokoje (panele na podłogach). Możliwość umeblowania pokoi. Łazienka z wanną. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Gliwice,śląskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Gliwicach w okolicy Placu Grunwaldzkiegoo o pow. 40 m2 na pierwszym piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z ekonomicznym centralnym ogrzewaniem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Gliwice,śląskie

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3pokojowe o pow 55m2 w centrum (ul.Moniuszki). Blok z cegły,ocieplony,wymienione okna,duzy balkon.W poblizu Przychodnia Zdrowia, szkoła podstawowa. Cena 250 000 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Łabędy,Gliwice

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

możliwość podłączenia internetu i telefonu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest w cichej, spokojnej dzielnicy.W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola oraz sklepy.Blisko również znajduje się przystanek autobusowy. Lokalizacja super, polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Trynek,Gliwice

950 zł28 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogrzewanie centralne miejskie, media: internet, tv kablowa, liczniki tak, ciepła woda: sieć, duża łazienka, wc w łazience, kuchnia aneks kuchenny, z meblami w zabudowie, bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Sośnica,Gliwice

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia (na dłużej) dwupokojowe, ciepłe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie, w cichej części osiedla, w pełni urządzone (meble, pralka, telewizor, kuchenka mikrofalowa itp). Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łabędy