dowolna

Mieszkania z prawem własności Gliwice - Lista ofert

372 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

372 ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 045 zł57,12 m² 9 261,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 728 zł52,99 m² 9 374 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 591 zł45,13 m² 9 452,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 450 zł35,68 m² 10 298,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

495 000 zł55,20 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: przestronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Gliwic Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,24 m² 7 698,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 36,24 m | Gliwice, ul. Mastalerza Cena: 265 000 zł Piętro: 2 opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy jasne mieszkanie położone przy ul. Mastalerza w Gliwicach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 099 zł40,16 m² 9 116,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,14 m² 11 632,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna w Pepper House! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m , które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł30,50 m² 8 521,31 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkasz w ciszy i spokoju, w sąsiedztwie terenów spacerowych, a tylko kilkanaście minut od centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nowa łazienka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł99,90 m² 4 954,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena tyko do końca maja 2026r - nie przegap tej okazji! oferta na wyłączność! Polecam przestronne mieszkanie w kamienicy usytuowanej w centrum Gliwic ( blisko Politechniki Śl.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 501 zł39,45 m² 9 417,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 706 zł57,12 m² 9 116 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł17,59 m² 11 654,35 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.7, taras: 3,31 m2, ogródek: 27,11 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł96,59 m² 8 903,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie nieopodal placu Grunwaldzkiego - ul.Chopina. Mieszkanie rozkładowe z 4 niezależnymi pokojami, kuchnia z wyjściem na duży balkon (od strony podwórza),.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł92,42 m² 4 057,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Mieszkanie w Klimatycznej Kamienicy Gliwice ul. Tarnogórska Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy o powierzchni 70,67 m2. Mieszkanie przestronne, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł133 m² 63 909,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, starówka drugie piętro, balkon, ogrzewanie własne gazowe dwie łazienki, kuchnia oddzielna. Istnieje możliwość podziały.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł85 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne, przestronne mieszkanie o pow. 85 m2 .bardzo wygodne do mieszkania jak również super inwestycja znajdująca się w pobliżu Politechniki Śląskiej. Mieszkanie składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł89,73 m² 8 581,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do oglądania. Nowoczesne dwupoziomowe lokale mieszkalne na małym, kameralnym osiedlu w spokojnej i urokliwej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta oraz autostrad A4.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,60 m² 6 539,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Trynek ul. Kilińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65.6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 592 zł26,72 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz kawalerki blisko uczelni w Gliwicach, zależy Ci na wygodzie miejskiego życia z ciszą i zielonym otoczeniem? Osiedle Kochanowskiego to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m , które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 841 zł53,57 m² 9 554,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w Centrum. Składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni, łazienki i przedpokoju. W cenie zostaje zabudowa kuchenna z agd.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na parterze z balkonem. Mieszkanie po remoncie, gładzie szpachlowe, podłoga panele, łazienka glazura, dodatkowo wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65,64 m² 12 949,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament z dużym ogródkiem w sercu Starych Gliwic ul. Dickensa Wyobrażasz sobie poranki z kawą na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni prywatnego ogrodu, podczas gdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 213 zł37,06 m² 9 287,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 814 zł37,02 m² 9 287,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,50 m² 7 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Gliwice Obrońców Pokoju ul. Obrońców Pokoju - 52,5 m2 / 2 pokoje + duży balkon! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w Gliwicach, dz. Środmieście, kilka kroków od Rynku! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z pięknym widokiem - Gliwice Sośnica, ul. Bema | 2 pokoje + balkon | opis nieruchomości Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z balkonem , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł27,20 m² 10 257,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania dla siebie blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę, ciszę i spokój? Lub planujesz kupić gotową kawalerkę na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł17,73 m² 11 562,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.1, taras: 3,31 m2, ogródek: 28,57 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł78,70 m² 6 594,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania przestronne mieszkanie 78,7 m z ogrodem - centrum Gliwic! Jeśli szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

837 692 zł65,96 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Gliwicach Przestrzeń i Komfort (65,96 m )szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 154 zł57,81 m² 9 395,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł55,91 m² 6 510,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie duże, widne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze niskiego bloku w Łabędach. Dużo światła, ekspozycja okien pokoi na południe. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł50,73 m² 5 854,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Gliwice os Kopernika ul. Kopernika -50,73 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy przedstawić państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 758 zł49,89 m² 9 696,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 309 zł37,99 m² 10 273,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł125,62 m² 5 962,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 składa się z: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij