dowolna

Mieszkania z prawem własności Gliwice - Lista ofert

372 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

372 ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł89,97 m² 7 880,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul. Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,41 m² 9 088,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji Szukasz mieszkania na nowym osiedlu w stanie deweloperskim? Jednocześnie cenisz sobie lokalizację blisko centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 683 zł35,68 m² 10 276,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,79 m² 8 743,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach. Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną klatką schodową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 000 zł77,40 m² 5 413,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie W zadbanej kamienicy po termomodernizacji! Na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach, dzielnica Śródmieście, ul. Młyńska. Mieszkanie o pow. 77,4 m2 składa się z 3 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,10 m² 7 380,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 48,10 m2, usytuowane na jednym z najpopularniejszych osiedli w Gliwicach - Trynek. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,30 m² 9 883,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Uroczy, wysmakowany apartament na poddaszu. Budynek zadbany, ładnie utrzymany, klatka po remoncie. Obok mieszkania znajduje się wyremontowany wspólny strych, który może służyć jako suszarnia. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 664 zł37,14 m² 10 222,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

679 000 zł75 m² 9 053,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta tylko W biurze domstudio sprzedający życzą sobie aby kontaktować się wyłącznie Z pośrednikami domstudio proszę O uszanowanie ich decyzji. Prezentujemy do sprzedaży przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł94,12 m² 6 789,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe (94,12 m ) położone w reprezentacyjnej kamienicy w pobliżu Rynku. To propozycja dla osób, które szukają klimatu, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 000 zł17,35 m² 12 680,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 988 zł42,62 m² 9 384,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł93,20 m² 7 403,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Białowąs Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. Komfortowe Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł88,53 m² 4 518,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Białowąs Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem w Śródmieściu Gliwic. Mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł52,50 m² 6 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m . Znajduje się na parterze, w niskim bloku na osiedlu Kopernika w Gliwicach przy ulicy Jowisza 5. To idealne lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł53,53 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży wyłącznie W naszym biurze Gliwice, ul. Mikołowska Cena: 530 000 zł Kontakt: kasia   Na sprzedaż prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200,90 m² 6 222 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 200,9 m , położone na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku z 1929 roku - tzw. "wieżowca Schabika", zaprojektowanego pod kierunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł50,35 m² 8 043,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35 mkw przy ul. Wrocławskiej 31 w Gliwicach. Mieszkanie jest świetną inwestycją pod wynajem: - lokalizacja: bezpośrednia okolica.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł33,49 m² 9 823,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w ścisłym centrum Gliwic - bezpośrednio przy Politechnika Śląska, kilka minut spacerem do Rynku oraz prezero Arena Gliwice. Funkcjonalny układ - 33,49 m ;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,10 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Gliwice, ul. Styczyńskiego Piętro: 2 Powierzchnia mieszkania: 59,10 m 隣 Dodatkowo: piwnica 15,55 m Cena: 430 000 zł Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 115m2, położone w jednopiętrowym budynku w Gliwicach przy ul. Dolnych Wałów, przy samym Rynku! Dla.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł17,52 m² 12 842,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.6, taras: 3,31 m2, ogródek: 22,08 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł51,40 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Ciekawa alternatywa w Gliwicach: przestronne 3 pokoje + funkcjonalna kuchnia z opcją wyodrębnienia 4-go pokoju, idealne dla rodziny z dzieckiem lub do pracy zdalnej. Wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,83 m² 12 838,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 35,83m2, zlokalizowany na piętrze w budynku z 2020 roku w Gliwicach przy ulicy Kozielskiej. Cena nieruchomości 460.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Marzysz o zamieszkaniu na Starówce? Szukasz mieszkania w samym sercu Gliwic, które jednocześnie zapewni Ci ciszę i spokój? To idealna propozycja właśnie dla Ciebie! Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 188 zł53,55 m² 9 545,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

412 830 zł41,70 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach przy ul. Kościuszki. Ulica Kościuszki to jedna z głównych ulic, położona w południowo-wschodniej części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 270 zł56,90 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,9 m , z prywatnym ogrodem o imponującej powierzchni aż 100 m ,

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,42 m² 6 462,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gliwic ul. Dąbrowskiego. Cena: 300 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł62,48 m² 6 482,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

przedaż mieszkania Gliwice, ul. Siemińskiego Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gliwic, przy ulicy Siemińskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m Gliwice ul. Przyszłości dzielnica Sośnica, znajdujące się na 9 piętrze w bloku po termomodernizacji, 2 nowe windy. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł115 m² 10 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż - Lokal mieszkalny w Centrum Gliwic Powierzchnia całkowita: 115 m Oferta obejmuje dwa odrębne lokale mieszkalne, dla których prowadzone są osobne księgi wieczyste (kw). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60,36 m² 6 129,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny na parterze w reprezentacyjnej kamienicy na ul. Sobieskiego. Lokal był wcześniej wynajmowany na działalność biurową. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 445 zł45,25 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* 0% prowizji dla biura nieruchomości * 0% pcc * cena ofertowa Z rabatem 20% na zakup mieszkania * nowy budynek (w trakcie budowy) * niskie koszty utrzymania * taras * smart home * W cenie pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży od zaraz, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą, położone w świetnie skomunikowanej części Gliwic. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

530 169 zł45,28 m² 11 709 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Brak pcc2%. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w świeżo zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany w obrębie gliwickiej starówki przy ul. Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł118 m² 7 279,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice, ul. Górnych wałów Cena: 940 000 zł Powierzchnia: 118 m Piętro: 3 Liczba pokoi: 4 Forma sprzedaży: oferta na wyłączność Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł21,50 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m na pierwszym piętrze kamienicy z 1900 roku spełni.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł107,05 m² 6 968,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107.05 m , zlokalizowane w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej. To nieruchomość,.