dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gliwice - Lista ofert

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

350 822 zł35 m² 10 003,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- 2 pokojowe mieszkanie Z tarasem - gliwice, ul. Szafirowa - I pcc! Każdy klient, który za naszym pośrednictwem kupi nieruchomość otrzyma 10% zniżki na zakup materiałów budowlano -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

485 000 zł46 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem - Gliwice, osiedle Parkowe, ul. Kozielska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Śródmieście,Gliwice

299 999 zł32 m² 9 230,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

To propozycja dla osób, które szukają gotowego mieszkania w centralnej lokalizacji. Lokal sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

475 862 zł52 m² 9 067,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- 3 pokojowe mieszkanie Z tarasem - gliwice, ul. Szafirowa - I pcc! Każdy klient, który za naszym pośrednictwem kupi nieruchomość otrzyma 10% zniżki na zakup materiałów budowlano -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

275 948 zł28 m² 9 806,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- najtańsza kawalerka Z ogródkiem - gliwice, ul. Szafirowa - I pcc! Każdy klient, który za naszym pośrednictwem kupi nieruchomość otrzyma 10% zniżki na zakup materiałów budowlano -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalny lokal przy ul. Kozielskiej 106C w Gliwicach. Nieruchomość: mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym. Powierzchnia 43 m2. 3 piętro. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sośnica,Gliwice

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w Gliwicach, w cenionej dzielnicy Sośnica. To propozycja idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Śródmieście,Gliwice

329 000 zł55 m² 6 032,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 54,54 m2 - Gliwice, ul. Gruszczyńskiego Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,54 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Gliwic - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

374 838 zł37 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

383 623 zł38 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 984 zł54 m² 9 258,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Patriotów

Trynek,Gliwice

396 000 zł36 m² 10 939,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupującego promocja: podpisując umowę rezerwacyjną lub końcową do 31 stycznia roczne ubezpieczenie nieruchomości gratis Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Śródmieście,Gliwice

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najdogodniejszych części Gliwic - przy ul. Kolberga. To nieruchomość, która łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

269 000 zł46 m² 5 816,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na trzecim piętrze w Gliwicach przy ulicy Świętojańskiej w odrestaurowanej, reprezentacyjnej trzypiętrowej kamienicy. Ogrzewanie miejskie, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

387 272 zł38 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosmonautów

Łabędy,Gliwice

1 990 zł37 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania w Gliwicach Łabędach, idealnie położonego przy ul. Kosmonautów - spokojnej i zielonej okolicy na skraju lasu oraz terenów rekreacyjnych. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dunikowskiego

Śródmieście,Gliwice

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dlaczego warto? - Zaledwie kilka minut pieszo od Politechniki Śląskiej - Centrum Gliwic 700 metrów znajduje się malowniczy gliwicki Rynek, wspaniałe miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Gliwice

2 270 zł31 m² 73,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkową, nowoczesną kawalerkę po kapitalnym remoncie, z pięknym widokiem na Gliwice! Lokal znajduje się przy ulicy Łokietka na osiedlu Operetka, w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

670 569 zł80 m² 8 373,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera duże 5pokoi dodatkowo z dużym prawie 14m2 balkonem na chwile prywatnego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

536 708 zł58 m² 9 284 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

1 400 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wisto prezentuje w pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Lokalizacja: ul. Spółdzielcza - spokojna okolica, blisko tras wylotowych oraz najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 500 zł54 m² 9 262,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

488 462 zł53 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu Kosynierów

Szobiszowice,Gliwice

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd. Lokal znajduje się w bloku na 4 piętrze, w Gliwicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziemowita

Śródmieście,Gliwice

1 995 000 zł118 m² 16 974,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Księcia Ziemowita - Ogrody Królowej Bony. Nieruchomość znajduje się w stylowej, odrestaurowanej kamienicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

575 000 zł53 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu radosnym. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze apartamentowca oraz składa się z : przedpokoju, obszernego salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

511 486 zł54 m² 9 547,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

479 767 zł56 m² 8 505 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Stare Gliwice,Gliwice

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania własnościowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 z przynależną bardzo dużą piwnicą 9,6 m2, centrum Gliwice, przy osiedlu Aleja Majowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

374 223 zł37 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

525 260 zł65 m² 8 236,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na trzy strony świata, salon z oknami na południe z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

427 362 zł44 m² 9 746 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szobiszowice,Gliwice

374 000 zł55 m² 6 775,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta tylko W biurze domstudio sprzedający życzą sobie aby kontaktować się wyłącznie Z pośrednikami domstudio proszę O uszanowanie ich decyzji. Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

496 568 zł55 m² 9 069,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże 3pokoje z przepięknym widokiem na las / garderobą oraz dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera (oferta bez prowizji i podatku pcc ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, dwustronne mieszkanie na 2 piętrze w Gliwicach ul. Kościuszki. Mieszkanie jest nieumeblowane, lecz właściciel może zakupić podstawowe meble. Wyposażone jest w niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konarskiego

Gliwice,śląskie

3 200 zł71 m² 45,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny znajdujący się w Gliwicach przy ulicy Konarskiego. Lokal posiada powierzchnię 71m2 i usytuowany jest na 1 piętrze w bloku z windą. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

478 545 zł50 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

364 221 zł36 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

530 169 zł60 m² 8 888 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 4pokoje z przepięknym widokiem na las oraz dużym balkonem 9 m2 na chwile prywatnego relaksu. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera (oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junaków

Trynek,Gliwice

389 000 zł50 m² 7 747,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie na Junaków 50,2 m balkon, winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,21 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia