dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gliwice - Lista ofert

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

2 865 zł61 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Gliwicach w dzielnicy Stare Gliwice. Lokalizacja blisko Strefy Ekonomicznej. W okolicy kościół, szkoła, przychodnia oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

275 000 zł38 m² 7 329,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam serdecznie nieduże, zgrabne mieszkanie dwupokojowe położone na IV piętrze niskiego bloku na osiedlu sikornik. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokojów, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 100m2 przestronne mieszkanie lub lokal na działalność w centrum Gliwic w pięknej zabytkowej kamienicy na parterze. Układ funkcjonalny, duży przedpokój, korytarz, poszczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elżbiety

Zatorze,Gliwice

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy św. Elżbiety 2 *powierzchnia 26 m2 *IV piętro *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój nr 1: kanapa, stół, krzesła , 2xkomoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Szobiszowice,Gliwice

249 000 zł28 m² 8 752 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania wyremontowaną kawalerkę na parterze w odnowionym budynku przy ul. Kolberga. Budynek jest niedawno wyremontowany i należy do Wspólnoty Mieszkaniowej. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Trynek,Gliwice

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Gliwic, na Osiedlu Zubrzyckiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze 10. piętrowego bloku, w jego skład wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Zatorze,Gliwice

800 zł18 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Chorzowskiej 37 *powierzchnia 18,5 m2 *parter *centralne ogrzewanie *idealne dla 1-2 osób *politechnika Śląska 2200 m Wyposażenie: *pokój: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Sikornik,Gliwice

229 000 zł28 m² 8 035,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży kawalerki w Gliwicach przy ul. Kormoranów 14, w dzielnicy Sikornik. Cena: 229 000 pln Czynsz administracyjny: 475 pln (zawiera zaliczkę na wodę - 3m3 oraz zaliczkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

496 999 zł54 m² 9 278 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie. Już możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Gliwice,śląskie

234 000 zł29 m² 8 068,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasna kawalerka o powierzchni 29 m 2 w świetnej lokalizacji Gliwic, nieopodal autostrady A4. Mieszkanie częściowo umeblowane. Mieszkanie na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Blok czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chorzowska

Baildona,Gliwice

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Chorzowskiej 37 *powierzchnia 26,5 m2 *parter *centralne ogrzewanie *idealne dla 1-2 osób *politechnika Śląska 2200 m Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Zatorze,Gliwice

399 000 zł49 m² 8 114,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie duże mieszkanie dwupojowe W wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze budynku Z cegły, okolica mastalerza, warszawskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

350 000 zł48 m² 7 285,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie położone na IV piętrze niskiego bloku na osiedlu sikornik. Budynek ocieplony, zadbany. Mieszkanie po kapitalnym remoncie sprzed 6 lat. Właściciele wymienili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poezji

Łabędy,Gliwice

659 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wspaniały Apartament z ogrodem w cichej i zielonej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

419 000 zł60 m² 6 948,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zamiana na niższe piętro na tym samym osiedlu Polecam serdecznie trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, piwnicą i komórką lokatorską położone na IV piętrze budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

484 999 zł52 m² 9 386 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

417 999 zł44 m² 9 532 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

417 999 zł44 m² 9 532 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Małe, przytulne mieszkanko z malutkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Politechnika,Gliwice

260 000 zł32 m² 8 201,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprawdź swoją zdolność kredytową z Expanderem i kup z nami bezpiecznie mieszkanie bez prowizji i bez opłat pcc. Przedstawiam ofertę dwu pokojowego mieszkania na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

381 999 zł38 m² 10 047 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

505 999 zł56 m² 8 968 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

363 999 zł37 m² 9 801 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Sośnica,Gliwice

485 000 zł86 m² 5 622,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże mieszkanie Z co miejskim I ciepłą wodą Z sieci Z ogródkiem I garażem. Mieszkanie położone na I piętrze niskiego, zadbanego budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Planetarna

Łabędy,Gliwice

450 000 zł73 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe przy ulicy Planetarnej w Łabędach. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, w zadbanej części Łabęd, na skraju lasu, w pobliżu pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

486 674 zł54 m² 9 085 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

419 999 zł44 m² 9 578 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gliwice

899 000 zł112 m² 8 026,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

*rezerwacja Ekskluzywne Mieszkanie Premium w Sercu Gliwic - Harmonia Luksusu i Technologii Cena: 899 000 pln | Powierzchnia: 112 m | Pokoje: 3 | Piętro: 3/5 | Czynsz: 1440 pln Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

517 999 zł62 m² 8 343 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

487 999 zł54 m² 9 037 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

511 999 zł59 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

350 771 zł37 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025