dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gliwice - Sprzedaż i najem

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Starego

Śródmieście,Gliwice

1 700 zł43 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gliwice, śródmieście Lokalizacja: śródmieście Gliwic, zaledwie 10 minut spacerem do Rynku. W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Politechnika,Gliwice

289 000 zł57 m² 5 070,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, położone w ścisłym centrum Gliwic, w odległości 500 metrów od Politechniki Śląskiej i 500 metrów od Starówki. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

2 800 zł55 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament dwupokojowy Z miejscem parkingowym W wysokim standardzie, po super remoncie. Mieszkanie znajduje się przy cichej, spokojnej uliczce, bocznej Toszeckiej. Blisko do Zwycięstwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Obrońców Pokoju,Gliwice

2 850 zł53 m² 54,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w jednym z najbardziej zielonych i spokojnych osiedli Gliwic - Obrońców Pokoju. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

459 000 zł61 m² 7 536,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży częściowo wyposażone, komfortowe mieszkanie na 6. piętrze 11. piętrowego bloku z widokiem na panoramę Gliwic. Mieszkanie posiada przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Sikornik,Gliwice

639 000 zł167 m² 3 826,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 167 m (powierzchnia użytkowa bez skosów wynosi 102 m ). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gliwice

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z powodów osobistych W dniach 10 i 13 stycznia (piątek I poniedziałek) nie będziemy mieli możliwości odbierania telefonów - odpowiemy tylko na zapytania W formie elektronicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gliwice,śląskie

1 400 zł33 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, wysoki standard blisko centrum Gliwic. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Św. Bronisławy, zaledwie 150m od centrum handlowego "forum". Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

283 223 zł27 m² 10 639,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania inwestycji: IV kwartał 2025 Świetna lokalizacja! Dojazd do centrum: 12 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

316 693 zł31 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Świetna lokalizacja! Dojazd do centrum: 12 min samochodem Przystanek autobusowy (8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoblera

Zatorze,Gliwice

500 000 zł72 m² 6 907,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne M5 z dwoma balkonami w Gliwicach, ul. Tadeusza Hoblera - Osiedle Millenium Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,38m2, zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

320 000 zł60 m² 5 289,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pobliżu forum na sprzedaż, remont około 12 lat temu, z ogrzewaniem gazowym! Dwa pokoje, w tym jeden z dwoma oknami, oddzielna kuchnia, łazienka z ubikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,61 m2, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku na Osiedlu Paryskim w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

416 145 zł44 m² 9 459,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

493 810 zł52 m² 9 409,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Kopernik,Gliwice

480 000 zł64 m² 7 556,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta, wyjątkowe mieszkanie! Lokalizacja : Gliwice, osiedle Kopernika. Rodzaj nieruchomośc i: lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość. Układ : mieszkanie rozkładowe , salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Kozielska

Śródmieście,Gliwice

2 390 zł3 m² 796,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament w budynku oddanym do użytku w 2019 roku. Bardzo ładnie zaaranżowane mieszkanie, przeznaczone dla jednej, maksymalnie dwóch osób. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Gliwice

5 300 zł70 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy budynek w centrum Gliwic w dogodnej lokalizacji przy woonerfie! Budynek Rezydencja viridi w centrum miasta jest nowy jeszcze nie używany. Mieszkanie posiada podziemny garaż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

800 000 zł79 m² 10 121,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Gliwic na osiedlu Królowej Bony. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

2 800 zł55 m² 51,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pszczyńska

Ligota Zabrska,Gliwice

266 757 zł20 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny! Tylko u nas pełna przejrzystość i wyjątkowe warunki - brak prowizji, zero dodatkowych opłat i żadnych ukrytych kosztów. Dodatkowo, nasi klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubliniecka

Szobiszowice,Gliwice

2 400 zł49 m² 48,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie atrakcyjne mieszkanie W nowym apartamentowcu W podlesiu, przy ulicy lublinieckiej. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokojów - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Politechnika,Gliwice

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w Gliwicach, które będzie w pobliżu bogatej infrastruktury i jednocześnie dobrze skomunikowane ze światem? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pszczyńska

Ligota Zabrska,Gliwice

232 445 zł17 m² 13 397,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Gliwice,śląskie

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu pięknie wyremontowane mieszkanie Dla rodziny w spokojnej okolicy z dużym balkonem przy ul. Ordona. Najważniejsze informacje: 4 ustawne pokoje idealne dla rodziny Kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gliwice

335 000 zł65 m² 5 143 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal usługowy pod najem Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,14 m, znajdujący się w kamienicy przy ul. Łokietka w Gliwicach. Dla inwestora - duża powierzchnia i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Korfantego

Gliwice,śląskie

499 000 zł67 m² 7 458,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji, przy Alei Korfantego w Gliwicach. Piękne, wysokie mieszkanie - ponad 3 m wysokości - z dużym potencjałem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Politechnika,Gliwice

589 000 zł115 m² 5 121,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Okolice Politechniki. Przestronne mieszkanie usytuowane w zabytkowej kamienicy. Pow. 115 m2, p.0/3, 3 pokoje i kuchnia przebudowane na 7 pokoi, aneks kuchenny, duża łazienka. C.o. gazowe. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Sośnica,Gliwice

1 250 zł30 m² 41,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - super stan - najem okazjonalny Wyremontowana i wyposażona kawalerka przy ul. Limanowskiego Lokal o powierzchni 30,4 m2 w pełni umeblowany Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

257 000 zł27 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu do sprzedaży, wygodne, komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją-salon z aneksem kuchennym i łazienką, na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Łabędy,Gliwice

599 000 zł81 m² 7 423,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nowoczesne mieszkanie z charakterem Jeśli marzysz o własnym kącie, który stanie się Twoim azylem i przestrzenią do samodzielnego życia, lub jeśli masz dość ciągłego wynajmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Śródmieście,Gliwice

860 000 zł93 m² 9 247,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Brzezinka,Gliwice

350 000 zł46 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w centrum Gliwic! Powierzchnia nieruchomości wynosi 46,2m wraz z przynależną piwnicą. Na mieszkanie składają się: kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia gliwice zatorze ul. Spółdzielcza Szukasz mieszkania niedaleko Centrum Przesiadkowego ? W bliskiej odległości od sklepów, szkoły, z miejscem parkingowym ? Trochę też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimorodka

Sikornik,Gliwice

270 000 zł46 m² 5 844,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się przy ul.Zimorodka , dzielnica Sikornik , cicha , spokojna dzielnica .Idealne położenie , bliska odległość od centrum (ok.20 minut pieszo) , parking obok bloku i po drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gliwice

Gliwice,śląskie

257 000 zł27 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu do sprzedaży,wygodne,komfortowe,w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją-salon z aneksem kuchennym i łazienką,na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztabu Powstańczego

Szobiszowice,Gliwice

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Powstańców Śląskich. Świetna lokalizacja - do dworca 15 minut piechotą, dwa przystanki do Centrum Przesiadkowego, 200 metrów od bloku zjazd na dk-88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Trynek,Gliwice

360 000 zł48 m² 7 428,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os.Trynek w Gliwicach w spokojnej i zielonej części osiedla. Lokal usytuowany jest w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związkowa

Sośnica,Gliwice

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedajemy mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 43m.na 1 piętrze w sosnicy na ul.Zwiazkowej.Blok po termomodernizacji. 2 pokoje ,kuchnia,łazienka i przedpokój. Obecnie duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centaura

Kopernik,Gliwice

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Centaura w Gliwicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest wykorzystana maksymalnie efektywnie, a każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Karolinki. Luksusowy apartament usytuowany w nowoczesnym budynku na zamkniętym osiedlu. Pow. ok. 50 m2, sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, z wyjściem do ogródka,.