dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gliwice - Sprzedaż i najem

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Zatorze,Gliwice

245 000 zł50 m² 4 907,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Klucze W biurze. Polecam serdecznie duże mieszkanie do remontu Z co miejskim położóne na parterze budynku W ulicy bocznej chorzowskiej. Blisko do dworca pkp I ch forum. Stan budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Politechnika,Gliwice

3 000 zł60 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W centrum miasta, plac krakowski, politechnika Z balkonem, co miejskim, ciepłą wodą Z sieci I miejscem parkingowym. Apartament po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górna

Ligota Zabrska,Gliwice

419 000 zł40 m² 10 441,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Gliwicach, osiedle Majowe, ul. Górna 47a. Znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego budynku oddanego do użytku w 2021r. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Kopernik,Gliwice

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w wieżowcu na 7 piętrze, położone w Gliwicach, przy ulicy Kopernika. Ta nieruchomość oferuje dwa niezależne pokoje, łazienkę, kuchnię oraz osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlickiego

Śródmieście,Gliwice

2 000 zł44 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gliwic ul. Orlickiego 43,5 m2 I piętro. Po generalnym remoncie, w pełni umeblowane. Mieszkanie ciepłe (cegła), ogrzewanie gazowe. Przy bloku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karolinki

Śródmieście,Gliwice

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie znajdujące się na pierwszej kondygnacji o pow. 54 m . Mieszkanie zlokalizowane jest w nowoczesnym apartamentowcu, na osiedlu mieszkaniowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stwosza

Szobiszowice,Gliwice

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ulicy Wita Stwosza w Gliwicach. Lokal mieszkalny o powierzchni 55m2 znajduje się na parterze w dwupiętrowym budynku, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Politechnika,Gliwice

2 500 zł50 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie mieszkanie trzypokojowe na poddaszu kamienicy przy ulicy wrocławskiej. Poddasze kamienicy, ogrzewanie gazowe. Mieszkanie składa się z trzech pokojów - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syriusza

Kopernik,Gliwice

230 000 zł31 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jasne, ciche mieszkanie w zielonej, spokojnej okolicy. Blok ocieplony, po remoncie elewacji i klatek schodowych. Na osiedlu znajdują się liczne punkty handlowe, przychodnia lekarska, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabu Powstańczego

Szobiszowice,Gliwice

313 000 zł53 m² 5 912,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witaj! Poszukujesz rozkładowego, trzypokojowego mieszkania w Gliwicach oraz chcesz sam/a zdecydować o wizualnym efekcie końcowym? Świetnie, że tu trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście,Gliwice

365 000 zł62 m² 5 925,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Dawniej "hotel Dworcowy" dwupokojowe mieszkanie naprzeciw dworca pkp gotowiec inwestycyjny Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Gliwice

4 500 zł131 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta. Duże, pięciopokojowe mieszkanie Z co miejskim położone W kamienicy W ścisłym centrum miasta, w rejonie ulicy kościuszki. Najem najchętniej dla firm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wojska Polskiego,Gliwice

520 000 zł46 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie 2-pokojowego na malowniczym osiedlu Karolinki w Gliwicach. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na spokojnym osiedlu Karolinki, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Waryńskiego. Bardzo dobra lokalizacja w bezpośredniej bliskości ksse oraz z bezpośrednim wyjazdem na dk-88 i dalej na A-1, a-4 i dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

555 000 zł65 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie z ogorodkiem. Mieszkanie 65m, 3 pokoje gotowe do zamieszkania,zrobione gladzie lazienka wyposazona w bardzo dobrej klasy armature. Do mieszkania nalezy ogrodek 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łabędy,Gliwice

557 000 zł76 m² 7 283,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność! Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

2 750 zł54 m² 50,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamenty Karolinki! Prezentujemy Państwu piękne, nowe słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnym apartamentowcu. W skład mieszkania wchodzą: -salon z dużym tarasem (7m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Śródmieście,Gliwice

490 000 zł87 m² 5 611,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy po termomodernizacji w samym sercu Gliwic - 87,32 m2! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dickensa

Bajkowe,Gliwice

2 999 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Wisto ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na wynajem w Gliwicach na nowym osiedlu. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Szobiszowice,Gliwice

550 000 zł68 m² 8 065,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Witaj, szukasz dla swojej rodziny mieszkania przestronnego, ustawnego i gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szobiszowice,Gliwice

319 000 zł45 m² 7 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz gotowego do wprowadzenia, mieszkania po remoncie? Zależy ci na bliskości centrum, świetnej komunikacji i bogatej infrastrukturze? Ta oferta jest dla ciebie! Podstawowe informacje; 44,70m2; 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Gliwice,śląskie

490 000 zł42 m² 11 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Osiedle o wysokim standardzie, zamknięte, wjazd na teren osiedla na pilot, teren wybrukowany, liczne nasadzenia, domofon. Opis mieszkania: apartament 2 - pokojowy z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Śródmieście,Gliwice

289 000 zł37 m² 7 770,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

279 000 zł44 m² 6 399,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, w świetnej okolicy - 450m od Politechniki Śląskiej. Mieszkanie idealne pod wynajem, głównie ze względu na lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkoza

Sikornik,Gliwice

1 400 zł52 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe, mieszcząca się w Gliwicach Sikornik na ul. Perkoza 4 , mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny, grupy przyjaciół czy też mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

2 600 zł46 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowy, komfortowy, w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Karolinki w Gliwicach. Apartament znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku na nowoczesnym osiedlu. Posiada 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Śródmieście,Gliwice

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Centrum Gliwic Agencja Nieruchomości Wisto Biuro Godne Polecenia ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywne mieszkanie do wynajęcia w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Trynek,Gliwice

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne,komfortowe mieszkanie trzypokojowe,z dużym balkonem w Gliwicach na Trynku,usytuowane na drugim piętrze budynku z windą z 2009 roku.Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Gliwice

4 500 zł131 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Gliwice,śląskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy w Gliwicach przy ul. Warszawskiej. Lokal po generalnym remoncie; wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe w pobliżu Parku Grunwaldzkiego i zaledwie 5 minut od gliwickiego rynku. Lokal po gruntownym remoncie, cały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arkońska

Politechnika,Gliwice

2 500 zł80 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentuje mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na ulicy Arkońskiej w Samym Centrum Gliwic. Jest świetnie skomunikowane z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witaj! Poszukujesz jasnego, nowoczesnego mieszkania z dużym tarasem i garażem? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Nowocześnie wykończone wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

379 000 zł36 m² 10 527,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży częściowo wyposażone, komfortowe mieszkanie na 9. piętrze 10. piętrowego bloku z widokiem na panoramę Gliwic. Mieszkanie zlokalizowane jest w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toszecka

Szobiszowice,Gliwice

2 500 zł63 m² 39,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okolice ul. Toszeckiej. Słoneczne mieszkanie usytuowane w bloku. Pow. 63,40 m2, 3 pokoje, p. 10/11. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Łazienka i wc osobno. Duży balkon. C.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marka

Szobiszowice,Gliwice

295 000 zł48 m² 6 188,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie (47,67m2) na 4-tym piętrze w Gliwicach, przy ul. św. Marka z balkonem, z którego rozpościera się piękny widok na miasto. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozielska

Śródmieście,Gliwice

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na osiedlu Parkowym w Gliwicach przy ulicy Kozielskiej Świetna lokalizacja - blisko centrum, blisko Strefy Ekonomicznej i z bezpośrednim wyjazdem na dk-88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozielska

Gwardii Ludowej,Gliwice

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Wojska Polskiego (gwardii Ludowej) przy ulicy Kozielskiej Bardzo dobra lokalizacja - dobry dojazd do centrum Gliwic, dobry dojazd na Strefę Ekonomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wojska Polskiego,Gliwice

529 000 zł48 m² 11 036,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! Zapraszam serdecznie na najbliższy Dzień Otwarty który odbędzie się 14.10.2023 w godzinach 13:00-15:00. Już teraz zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce. W tym dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Śródmieście,Gliwice

285 000 zł37 m² 7 665,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950