dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gliwice - Sprzedaż i najem

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozielska

Gwardii Ludowej,Gliwice

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane ; dobry dojazd do centrum ; bardzo blisko do szkoły i przedszkola

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabu Powstańczego

Szobiszowice,Gliwice

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe (1 piętro w budynku 7 piętrowym). Czynsz wynosi 480,00 zł z wodą i funduszem remontowym. Powierzchnia mieszkania 59,6 m2. Ogrzewanie i ciepła woda z nitki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorodka

Sikornik,Gliwice

1 370 zł46 m² 29,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe po remoncie umeblowane 46 M 4 pietro rok budowy 1980 1000zl pllus 370 czynsz kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkoza

Sikornik,Gliwice

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu sikornik w Gliwicach. Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym jeden przechodni. W kazdym pokoju na podłogach znajdują się panele, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkoza

Sikornik-Wójtowa Wieś,Gliwice

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Śródmieście,Gliwice

359 450 zł91 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie na parterze-znakomita lokalizacja na dzia lalność gospodarczą-blisko szpitale,sąd okręgowy.Do centrum(rynek)idzie się spokojnym krokiem 5 minut.Możliwość zrobienia osobnego wejścia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Śródmieście,Gliwice

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie o rozkładowym układzie po remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku z lat 60tych. W całym mieszkaniu nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Gliwice,śląskie

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkania do wynajęcia Gliwice ul. Kujawska 12 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka Bliższe informacje pod nr tel.   w godz. 7.00-17.00 Czynsz + opłaty eksploatacyjne wynoszą ok 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gomułki

Stare Gliwice,Gliwice

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ładne rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie czyste, zadbane, wymaga odświeżenia lub remontu (wg uznania). Przestronna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Łabędy,Gliwice

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta ważna od 1 września! Mieszkanie w bardzo ciekawej okolicy. Przystanek pkm - 1 minuta! Autobus do centrum z częstotliwością 10-15 minut. Stacja pkp - 5 minut, kierunek: opole, kędzierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zatorze

Zatorze,Gliwice

245 000 zł84 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

słoneczne (południe, wschód i zachód), 3-pokojowe mieszkanie, wysoki parter, przestronna kuchnia z miejscem na jadalnię, okna częściowo wymienione, ogrzewanie etażowe, bojler elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligonia

Gliwice,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji Mieszkanie w bardzo dobrym stanie( bezpośrednio po generalnym remoncie), umeblowane, pełne wyposażenie agd;rtv(pralka, lodówka, telewizor, internet - w mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bekasa

Sikornik,Gliwice

990 zł37 m² 26,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe polożone w cichej i spokojnej dzielnicy Gliwic - oś.Sikornik W pobliżu sklepy, przystanek autobusowy, kompleks sportowy z krytym basenem. Łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młodych Patriotów

Gliwice,śląskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M-3 na osiedlu Zubrzyckiego. Mieszkanie znajduje się na III piętrze bloku czteropiętrowego. 2 pokoje, w tym jeden z wnęką, duży balkon, kuchnia, łazienka, piwnica. Z okna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyszłości

Sośnica,Gliwice

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje. Gliwice sośnica ul. Przyszłości. Kuchnia, przedpokój, lazienka , wc osobno, balkon, piwnica. Nowe okna pcv. Cena 145 tys. ZŁ tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

450 000 zł94 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 94m2. Bardzo ładna lokalizacja przy ul. Daszyńskiego blisko aleji Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Gliwice,śląskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie,wyposażone,kuchnia umeblowana,jest pralka,lodówka,tv,łazienka wykafelkowana z wanną.W jednym pokoju łóżko 160x200, szafa INDECO, w drugim pokoju narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Trynek,Gliwice

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie, łazienka wykafelkowana z kabina prysznicową,kuchnia wyposażona, meble+stół z ławą, pokój - sofa,komoda,szafa,tv. Opłata 1100 zł z czynszem + media wg zużycia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Śródmieście,Gliwice

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie o rozkładowym układzie po remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 30 m.kw. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W scislym centrum miasta ciepla i przytulna kawalerka po generalnym remoncie, wyposazona. Na podlogach plytki. W lazience narozna wanna i nowoczesny junkers. Kuchnia w pelni wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zatorze

Zatorze,Gliwice

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja ,5 min od pkp i Forum.Mieszkanie środkowe ,ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników Górniczych

Gliwice,śląskie

215 000 zł52 m² 4 134,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne rozkładowe mieszkanie z dużą kuchnią

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mastalerza

Gliwice,śląskie

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34m2. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy oddalonej od ścisłego centrum około 1km. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łabędy

Łabędy,Gliwice

700 zł55 m² 12,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane jest w zielonej, zadbanej okolicy, 250 m od dworca pkp i przystanku pkm, 150 m od kompleksów sklepowych, zatoczki parkingowe przy budynku, piaskownica, kwietniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junaków

Trynek,Gliwice

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej okolicy,wymienione okna pcv(oprócz balkonowego),trzy nie zależne pokoje, w łazience położone panele ścienne osobno wc,duży balkon.W poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Trynek,Gliwice

149 000 zł43 m² 3 465,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

ładne słoneczne mieszkanie, okna pvc, kafelki w kuchni i przedpokoju, panele w pokojach , łazienka do odnowienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Stare Gliwice,Gliwice

300 771 zł58 m² 5 185,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Gliwicach. Niezwykła architektura, niska zabudowa, doskonała lokalizacja Teraz promocja cenowa do -10% taniej. Szczegóły na Zapraszamy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 22 Lipca

Łabędy,Gliwice

132 000 zł36 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie słoneczne, ciepłe , położone w spokojnej dzielnicy Łabęd, własnościowe z księgą wieczystą. Blisko do kościoła, szkoły, banku pko, przystanku komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkoza

Gliwice,śląskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest w bardzo spokojnej okolicy, zaraz w pobliżu jest plac zabaw, przedszkole, szkoła, poczta, przystanki, sklepy, basen, dużo miejsca do spacerów i rekreacji. Pod oknami są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeczycka

Łabędy,Gliwice

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kawalerka przerobiona na 2-pokojowe,sypialnia i pokój z kuchnią otwartą.Po remoncie, na podłogach panele i kafle, ściany pomalowane, w lazience kabina prysznicowa. Stan mieszkania- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Gliwice

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie własnościowe 49 m2, 2 duże pokoje, kuchnia, co miejskie, wysoki parter, niski blok cegła, obok zieleni i ogródków działkowych. Do odnowienia. Możliwość wykorzystania na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie, nowa instalacja elektryczna oraz wodna, ekonomiczne ogrzewanie centralne piec gazowy dwuobiegowy + kaloryfery konwektorowe + programator tygodniowy. Okna nowe plastykowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogrzewanie centralne, media: energia, gaz, internet, kanalizacja, woda, liczniki na gaz, na prąd, na wodę zimną, ciepła woda: gazowy piecyk, wc w łazience, posadzka: kafelki, panele, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastów

Gliwice,śląskie

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Gliwice wynajem 4-pokoje, parter!, blisko pkp, forum uniwersytet I rynek! idelalne dla firm I studentow, - do 6 osob! warunki hotelowe! czynsz wynosi 1900zl /do 4osob, za kazde nastepne osoby plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Gliwice

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo słoneczne mieszkanie w samym Centrum Gliwic, blisko Politechniki Śląskiej. 3 niezależne pokoje, duża kuchnia, łazienka, duży balkon. Domofon, kablówka, telefon, internet- mozliwosc.