dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 ogłoszeń

635 000 zł56,45 m² 11 248,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania, w którym jedyne co musisz zrobić, to rozpakować walizki ? To przestronne wnętrze o powierzchni 56,45 m na Osiedlu Parkowym czeka właśnie na Ciebie! Kluczowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35,07 m² 9 552,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania na start w ścisłym centrum Gliwic, ale jednocześnie w zielonym i spokojnym otoczeniu? Lub planujesz kupić gotowe mieszkanie na wynajem bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł58,70 m² 8 262 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, łazienką, wc oraz przedpokojem, usytuowane na 1. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł79 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 79 m , zlokalizowany na jednym z najbardziej luksusowych osiedli w Gliwicach, przy ulicy Szafirowej. Najważniejsze atuty nieruchomości: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

579 000 zł58,23 m² 9 943,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł64 m² 12 265,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Gliwicach na Osiedlu Karolinki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy, która jest częścią inwestycji Ogrody Królowej Bony. Lokal składa się z 2 pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,30 m² 8 435,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na 10. piętrze zadbanego bloku z windą przy ul. Bekasa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi w tym jeden z balkonem od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł37,11 m² 8 030,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Osiedle Sikornik w Gliwicach łączy w sobie spokój i cisza z bliskością Centrum. Osiedle dobrze zorganizowane. Dostępna infrastruktura; sklepy, poczta, biblioteka, paczkomat, basen.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł30,76 m² 7 802,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka położona w Gliwicach przy ul. Mickiewicza - blisko Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie doskonałe pod inwestycję, aktualnie wynajęte - możliwość kontynuowania umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł53,58 m² 6 812,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu. Łazienka świeżo po remoncie, reszta mieszkania do remontu. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wspaniały, przestronny i komfortowy apartament na sprzedaż. Znajdujący się na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą rekreacyjną, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Własne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- 3 niezależne pokoje - Duża kuchnia z jadalnią - Garderoba - Łazienka z wanną - Osobna toaleta - Gotowe do wprowadzenia Zadzwoń, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i umówić się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł152 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu 5-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 152 metrów kwadratowych, dodatkowo do mieszkania przynależy. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Nowy Świat,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze w okolicy Politechniki. Składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni, łazienki i przedpokoju. Można zmienić układ mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Śliwki w Gliwicach o powierzchni 63,00 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł60 m² 7 683,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie w wyremontowanej i ocieplonej kamienicy z lat 50 tych. Mieszkanie dwupokojowe z duża odrębna kuchnia i łazienka z wc i kabiną prysznicową .W.

Szczegóły ogłoszenia

477 386 zł49,47 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym balkonem | blisko Politechniki i Areny | świetna inwestycja na przyszłość W bezpośrednim sąsiedztwie budowany będzie szpital wielospecjalistyczny. 49,47 m | 3.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł118 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie o pow. 85 m2 .bardzo wygodne do mieszkania jak również super inwestycja znajdująca się w pobliżu Politechniki Śląskiej. Mieszkanie składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

215 500 zł34,69 m² 6 212,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

( english version below) Na sprzedaż kawalerka w centrum Gliwic. Wygodna, jasna idealna dla singla, studenta lub inwestora pod wynajem. Jedno z najtańszych mieszkań tego typu w przeliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,72 m² 8 450,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 222 zł44,44 m² 4 955,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne mieszkanie typu kawalerka, położone na 2. piętrze w kameralnej, 3-piętrowej kamienicy. Nieruchomość przeznaczona jest do remontu, co daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, które łączy w sobie klimat kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł71,50 m² 6 853,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży inwestora - Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie na poddaszu przy ul.Częstochowskiej. Mieszkanie do zakupu w dwóch wariantach - wykończone pod klucz lub stan deweloperski plus.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł54,90 m² 8 014,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Wojska Polskiego al. Majowa - 54,9 m2 / 3 pokoje + kuchnia! Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej poszukiwanych gliwickich lokalizacji! Cena do negocjacji! we speak english.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł85 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

580 000 zł81,08 m² 7 153,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Gliwic - 80 m Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w samym sercu Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53,76 m² 12 630,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,76 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł81,01 m² 7 394,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Polecam serdecznie na sprzedaż komfortowy, wysoki apartament w wysokim standardzie położony na III piętrze kamienicy w centrum miasta, okolica Katedry. Budynek zadbany, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,30 m² 8 553,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu miasta, idealnego zarówno dla rodzin, jak i jako inwestycja. Lokalizacja: ścisłe centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam serdecznie świetnie wyremontowane mieszkanie położone na parterze niskiego budynku z cegły na Trynku. Budynek po termomodernizacji, zadbany. Samo mieszkanie pierwotnie składało się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,50 m² 7 475,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Układ mieszkania - 3 niezależne pokoje (z największego pokoju wyjście na balkon), oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44,20 m² 5 181 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,20 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Rolnej w Gliwicach. Do lokalu przynależą: piwnica 5,64 m , komórka.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69,39 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Białowąs Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. Stylowe Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52m kw w Gliwicach. Opis nieruchomości: mieszkanie o wysokim standardzie z balkonem oraz windą w budynku. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,35 m² 8 996,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z ogrodem i możliwością dokupienia garażu, położone w obrębie Ligoty Zabrskiej. Mieszkanie w budynku z 2013r, pierwszy właściciel,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach w dzielnicy Stare Miasto tuż przy Politechnice Śląskiej. Nieruchomość znajduje się na III piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,84 m² 7 243,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł101,60 m² 2 657,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o łącznej powierzchni 74,8m2 przy ul. Łabędzkiej 4a w Gliwicach Stan mieszkania do remontu co daje ogromne możliwości aranżacyjne. W skład.