dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 ogłoszeń

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Piętro: 1/4 Mieszkanie 52,67 m 3-pokoje oddzielna Kuchnia Balkon Jeśli marzysz o mieszkaniu w Centrum w spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni, to sprawdź tą alternatywę!.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bez prowizji Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gliwic z dobrą komunikacją do miast ościennych? Jednocześnie zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy? Sądzisz, że nie da się tego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł66,70 m² 7 796,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w Gliwicach przy ul. Żwirki i Wigury - Trynek Cena nieruchomości - 520 000.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł64,94 m² 11 087,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe w Gliwicach gotowe do wejścia (0% pcc) Szukasz nowego mieszkania, w którym po prostu się urządzisz, bez konieczności prowadzenia uciążliwych remontów? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

189 000 zł27,12 m² 6 969,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może planujesz zakup pod wynajem w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

470 000 zł46 m² 10 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc, duży przedpokój z miejscem na szafę. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m na Zatorzu w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim budynku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł55,20 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: przestronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Gliwic Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

197 500 zł35,63 m² 5 543,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Modrzejewskiej 7/2 Przedmiotowy lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,24 m² 7 698,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 36,24 m | Gliwice, ul. Mastalerza Cena: 279 000 zł Piętro: 2 opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy jasne mieszkanie położone przy ul. Mastalerza w Gliwicach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Szobiszowice, gliwice | ul. Dziewanny nowość polecam do zakupu! Na sprzedaż przytulne, świeżo remontowane mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone w w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł30,50 m² 8 521,31 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkasz w ciszy i spokoju, w sąsiedztwie terenów spacerowych, a tylko kilkanaście minut od centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nowa łazienka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł99,90 m² 4 954,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena tyko do końca maja 2026r - nie przegap tej okazji! oferta na wyłączność! Polecam przestronne mieszkanie w kamienicy usytuowanej w centrum Gliwic ( blisko Politechniki Śl.,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,92 m² 46,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Gliwice, ul. Karolinki | 3 pokoje | 2 balkony | miejsce postojowe Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł96,59 m² 8 903,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie nieopodal placu Grunwaldzkiego - ul.Chopina. Mieszkanie rozkładowe z 4 niezależnymi pokojami, kuchnia z wyjściem na duży balkon (od strony podwórza),.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł46 m² 6 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m składa się z: - kuchni - dwóch niezależnych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł92,42 m² 4 057,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Mieszkanie w Klimatycznej Kamienicy Gliwice ul. Tarnogórska Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy o powierzchni 70,67 m2. Mieszkanie przestronne, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł118 m² 7 584,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie wirtualny spacer - przenieś się tam już teraz! Film pokaże ci w skrócie całe mieszkanie! Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 118,5 m w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

665 000 zł98,08 m² 6 780,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta, okolice Placu Krakowskiego 3 pokoje kuchnia z balkonem 2 łazienki pomieszczenie gospodarcze przedpokój Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

259 000 zł30,65 m² 8 450,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój z dużą garderobą. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie, gliwice, politechnika, ul Marii Skłodowskiej-Curie. Na wynajem mieszkanie typu kawalerka, o pow. 24,5 mkw, składa się z przedpokoju, łazienki z wc oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m , które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w Centrum. Składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni, łazienki i przedpokoju. W cenie zostaje zabudowa kuchenna z agd.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na parterze z balkonem. Mieszkanie po remoncie, gładzie szpachlowe, podłoga panele, łazienka glazura, dodatkowo wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł42,17 m² 9 248,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65,64 m² 12 949,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament z dużym ogródkiem w sercu Starych Gliwic ul. Dickensa Wyobrażasz sobie poranki z kawą na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni prywatnego ogrodu, podczas gdy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,50 m² 7 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Gliwice Obrońców Pokoju ul. Obrońców Pokoju - 52,5 m2 / 2 pokoje + duży balkon! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł137,59 m² 6 969,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

(English version below) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, z zamykanym parkingiem w świetnej lokalizacji w centrum Gliwic. Oferta na wyłączność tylko w estatestreet.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w Gliwicach, dz. Środmieście, kilka kroków od Rynku! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z pięknym widokiem - Gliwice Sośnica, ul. Bema | 2 pokoje + balkon | opis nieruchomości Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z balkonem , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł78,70 m² 6 594,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania przestronne mieszkanie 78,7 m z ogrodem - centrum Gliwic! Jeśli szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury - ta.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł55,91 m² 6 510,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie duże, widne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze niskiego bloku w Łabędach. Dużo światła, ekspozycja okien pokoi na południe. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38,50 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka położona na 1 piętrze 2 piętrowego budynku przy ul. Odrowążów w Gliwicach Sośnicy. W otoczeniu niska zabudowa wielorodzinna oraz dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Styczyńskiego. Lokal składa się z przestrzennego salonu z kuchnią, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł50,73 m² 5 854,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Gliwice os Kopernika ul. Kopernika -50,73 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy przedstawić państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie po remoncie, z wymianą instalacji. W mieszkaniu znajduje się zabudowa kuchni z agd,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł53 m² 10 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania apartament na osiedlu Radosnym w pobliżu Strefy Ekonomicznej Świetny dojazd do centrum Gliwic, bezpośredni wyjazd na dk-88 i dalej na A-4, a-1 i dtś. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł125,62 m² 5 962,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,79 m² 8 743,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach. Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną klatką schodową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł77,40 m² 5 413,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie W zadbanej kamienicy po termomodernizacji! Na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach, dzielnica Śródmieście, ul. Młyńska. Mieszkanie o pow. 77,4 m2 składa się z 3 pokoi, widnej.