Mieszkanie, ul. Zimnej Wody

Zimnej Wody, Politechnika, Gliwice, śląskie

  • 410 000 zł
  • 59 m²
  • 6 949,15 zł/m²

Zdjęcie

Grażyna Bączyk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zimnej Wody

Zimnej Wody, Politechnika, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

410 000 zł

59 m²

6 949,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zimnej Wody

Zaktualizowane: 16 maja 2026

410 000 zł 59 m² 6 949,15 zł/m²

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 410 000 zł (6 949,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m² (89 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz, siła
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
Polecam do sprzedania kapitalne mieszkanie dwupoziomowe w ścisłym centrum miasta tuż przy samej Politechnice
Mieszkanie posiada ogromny salon połączony z aneksem kuchennym w nieco eklektycznym klimacie z odkrytą cegłą na jednej ze ścian
Na pierwszym poziomie ładnie wykończona łazienka z wanną i wc oraz z piecem dwufunkcyjnym
oraz przedpokój z miejscem do przechowywania rzeczy . (...)

Agent

Grażyna Bączyk

509 118...

509 118 891

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 118...

509 118 891

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została