Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie Kopernik, ul. Kopernika

Kopernika, Kopernik, Gliwice, śląskie

  • 198 500 zł
  • 64 m²
  • 3 101 zł/m²

Mieszkanie Kopernik, ul. Kopernika

Kopernika, Kopernik, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
11 stycznia 2012

198 500 zł

64 m²

3 101 zł/m²

Mieszkanie Kopernik, ul. Kopernika

Zaktualizowane: 11 stycznia 2012

198 500 zł 64 m² 3 101 zł/m²

Piętro:
7/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

7/10

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 198 500 zł (3 101 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 64 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 64m2 położone przy ul. Kopernika. Składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju. W mieszkaniu wykonano remont polegający na : zmianie okien, instalacji wod-kan i instalacji elektrycznej. Na ścianach gładzie, na podłogach panele. Łazienka i wc w płytkach nowego typu. Blok ocieplony. Mieszkanie należy do małej współnoty. Czynsz wynosi 500 zł z zliczką na wodę i co. Ciepła woda i CO z sicei. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!