Mieszkanie Gliwice

Stare Łabędy, Gliwice, śląskie

  • 215 000 zł
  • 38,45 m²
  • 5 591,68 zł/m²

Zdjęcie

Tymoteusz Szymur...

Skontaktuj się

Mieszkanie Gliwice

Stare Łabędy, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

215 000 zł

38,45 m²

5 591,68 zł/m²

Mieszkanie Gliwice

Zaktualizowane: 22 maja 2026

215 000 zł 38,45 m² 5 591,68 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1920
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1920

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 215 000 zł (5 591,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 38,45 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1920 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 38,45 m², na parterze położone w Gliwicach, ul. Wiejska - spokojna i zielona część dzielnicy Stare Łabędy.
Do lokalu przynależy piwnica 3 m².

Mieszkanie składa się z:

dużego, ustawnego pokoju,
oddzielnej kuchni z oknem,
łazienki,
przedpokoju. (...)

Agent

Tymoteusz Szymura

725 668...

725 668 452

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

725 668...

725 668 452

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy