dowolna

Nieruchomości Gliwice - Oferty sprzedaży nieruchomości

805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

805 ogłoszeń

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Wyjątkowy dom w toskańskim stylu z przestronną działką blisko centrum Gliwic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w stylu toskańskim, który idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł350 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny i podpiwniczony dom z dużymi tarasami znajdujący się na działce o powierzchni ok. 1500m 2. Garaż dwustanowiskowy, ogrzewanie z pompy.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł38,71 m² 7 181,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł84 m² 5 476,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie dla osób, które chcą wejść i od razu poczuć się u siebie , bez stresu związanego z remontem i dodatkowymi kosztami. Przestrzeń, funkcjonalność i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

484 273 zł53,57 m² 9 040 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie w wyremontowanej i ocieplonej kamienicy z lat 50 tych. Mieszkanie dwupokojowe z duża odrębna kuchnia i łazienka z wc i kabiną prysznicową .W.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 547 zł46,35 m² 8 986,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,24 m² 7 698,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 36,24 m | Gliwice, ul. Mastalerza Cena: 279 000 zł Piętro: 2 opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy jasne mieszkanie położone przy ul. Mastalerza w Gliwicach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 500 zł37,10 m² 9 231,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł31 m² 9 612,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Gliwice, os. Kopernika | 31 m | 298 000 zł Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,47 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny dwupokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,84 m² 7 243,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, które łączy w sobie klimat kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 6 piętrze 10 piętrowego bloku w Gliwicach przy ulicy mjr.pil. Jana Czernego. Mieszkanie korzystnie zlokalizowane, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł71,41 m² 9 088,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania na nowym osiedlu w stanie deweloperskim? Jednocześnie cenisz sobie lokalizację blisko centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 646 m² 333,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1646 m2, zlokalizowaną na ulicy Chmielnej w Gliwicach- bojkowie. Cena nieruchomości wynosi 549 000 zł - do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł136 m² 9 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m. Na parterze budynku duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,34 m² 10 417,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Niewielki salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc. Okna pcv, na podłogach panele/kafle, ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 205 800 zł16 029 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę w Gliwicach obręb Bojkowskie Pola o powierzchni 16029 m.kw. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego symbolami przeznaczenia terenu : -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,50 m² 6 021,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na gliwickiej Starówce. Lokal o powierzchni 46,5m2 plus piwnica. Lokal położony na parterze zadbanej kamienicy. Wejście bezpośrednio z ulicy, witryna. Na podłodze płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gliwice Wojska Polskiego al. Majowa - 65 m2 / 4 pokoje + balkon! Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej poszukiwanych gliwickich lokalizacji! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nasza oferta dotyczy trzypokojowego mieszkania położonego w zabytkowej kamienicy z początku lat XX ubiegłego wieku przy ulicy Zwycięstwa. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! unikalna okazja - mieszkanie Z ogrodem 150 m W sercu gliwic Szukasz przestrzeni domu w komforcie

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł38,64 m² 11 128,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,13 m² 7 799,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II o nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedania lokal/mieszkanie blisko ścisłego centrum, w okolicy ul. Nowy Świat. Lokal złożony z 2 pokoi, oddzielnej kuchni (aktualnie przerobionej na gabinet), łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 505 zł37,14 m² 9 760,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 992 zł38,02 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł41,33 m² 5 443,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie - klucze w biurze Nieruchomości Południe! Mieszkanie położone jest w urokliwej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Gliwicach, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł220 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Przestronny bliźniak w Gliwicach Ostropie - Twoje miejsce na spokój i wygodę! Wyobraź sobie dom, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. To właśnie oferuje nasz bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł320 m² 9 996,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Oferta tylko W biurze domstudio sprzedający życzą sobie aby kontaktować się wyłącznie Z pośrednikami domstudio proszę O uszanowanie ich decyzji. Wyjątkowa, nietuzinkowa rezydencja,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł30,02 m² 7 828,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalna kawalerka położona przy ul. Styczyńskiego - ustawny pokój, kuchnia, spiżarka, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - w cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł83,25 m² 8 528,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy idealny na biuro księgowe, biuro firm it, znajdujące się na wysokim parterze kamienicy w Gliwicach przy ulicy Zawiszy Czarnego 18/4, za 740.000,00 zł. Uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,45 m² 11 248,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania, w którym jedyne co musisz zrobić, to rozpakować walizki ? To przestronne wnętrze o powierzchni 56,45 m na Osiedlu Parkowym czeka właśnie na Ciebie! Kluczowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100,35 m² 5 281,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100,35 m , położone w klimatycznej kamienicy w Gliwicach. To wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł192 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom, w którym każdy szczegół ma znaczenie Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 589 m2 zabudowaną domem jednorodzinnym wolnostojącym w miejscowości Gliwice. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

201 600 zł770 m² 261,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Połączenie terenów zielonych z świetną komunikacją I Atrakcyjna cena. Działka budowlana w Gliwicach - Brzezinka, ul. Kozielska Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas! Klucze w biurze! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie położone na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie posiada ogromny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 502 zł30,29 m² 10 350,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,29 m , zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Gliwic - Ligocie Zabrzańskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,20 m² 6 471,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,50 m² 7 475,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Układ mieszkania - 3 niezależne pokoje (z największego pokoju wyjście na balkon), oddzielna kuchnia, łazienka,.