dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gliwice Żerniki

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 159 000 zł169 m² 6 857,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Ostatni dom nr 2! budowa zakończona - dom oddany do użytkowania "osiedle fiedlera" - Gliwice Żerniki ul.Fiedlera Domy w wysokim standardzie deweloperskim! pompa ciepła, rekuperacja, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 929 m²

Komfortowy dom z dużą działką i dodatkowym budynkiem 160 m2 w prestiżowych Żernikach gotowy do wprowadzenia! brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Poranna kawa na tarasie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł145 m² 8 751,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom w zabudowie szeregowej | Gliwice, ul. Kurpiowska Na sprzedaż nowoczesna, rodzinna nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kurpiowskiej. W jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł155 m² 9 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Szałsza obok Gliwic przy granicy z Żernikami Cena do negocjacji! Idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 090 800 zł108 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 4-pokojowy apartament z 2 tarasami, garderobą, spiżarnią, pralnią | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 4-room apartment with two terraces, a walk-in closet,.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 509 zł4 157 m² 416,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą atrakcyjnej działki usługowo - mieszkaniowej ujętej w planie zagospodarowania przestrzennego 41mn/u (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł113,70 m² 74,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Polecamy do wynajęcia komfortowy apartament w nowym budynku położonym w Gliwicach w okolicy Radiostacji. Apartament położony jest na parterze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł136 m² 9 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m. Na parterze budynku duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 810 zł4 157 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka którą posiadamy niewątpliwie będzie dla Państwa interesująca. Główne atuty nieruchomości: piekny widok prestiżowy adres bliskość szkoły/przedszkola Działka wielorodzinna (mw). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł152 m² 8 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ostatnie 2 domy! domy wolnostojące w Żernikach / gotowe do odbioru! Stan deweloperski podwyższony i oddane do użytkowania! Pełne zagospodarowanie osiedla! U nas dzień otwarty trwa przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Prezentujemy nowoczesny dom w stylu nowoczesnej stodoły , wyróżniający się funkcjonalnym układem wnętrz i wyjątkowym charakterem dzięki antresoli. Projekt został stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł113 m² 6 982,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Energooszczędny Dom Modułowy z możliwością instalacji oze: pompą Ciepła, dachem Solarnym-Fotowoltaiką i Magazynem Energii! Dom parterowy ma wiele zalet, które mogą uczynić go atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 500 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 2-pokojowy apartament z ogrodem | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 2-Bedroom Apartment with Garden | Gliwice, żerniki | Boutique Development | No pcc Tax *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 000 zł91 m² 7 373,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Prezentujemy dom idealny dla rodzin poszukujących komfortu i funkcjonalności. Przestronny salon z jadalnią to centralne miejsce, gdzie cała rodzina może spotkać się i spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł113,70 m² 21 987,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Polecamy do sprzedaży komfortowy, bezczynszowy apartament w nowym budynku położonym w Gliwicach w okolicy Radiostacji. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowaną w budynku biurowo-usługowym z dobrym dojazdem do centrum Gliwic oraz przy zjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

223 600 zł520 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana Gliwice Żerniki ul. Pomorska! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Gliwicach Żernikach przy ul. Pomorskiej. Działka ofertowa ma powierzchnię 520.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 400 zł88 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 4-pokojowy apartament z 2 tarasami, pralnią i oddzielną kuchnią | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 4-room apartment with 2 terraces, laundry room, and.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący, podpiwniczony w Gliwicach - Żernikach, na działce 706 m 2. Parter: kuchnia, 3 pokoje i łazienka, piętro: 2 pokoje. Na działce 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

288 920 zł932 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej! Lokalizacja: dzielnica Żerniki, miasto Gliwice, powiat gliwicki, woj. śląskie, powierzchnia działki: 932 m Kształt: prostokąt Media: prąd, woda, gaz Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 159 000 zł169 m² 6 857,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł152 m² 8 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż ostatni Dom Wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.152m2 usytuowany na działce o powierzchni 400m2 w najbardziej pożądanej dzielnicy w Gliwicach- Żernikach. biura!.

Szczegóły ogłoszenia

341 440 zł1 067 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1. W pobliżu znajdują się Park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

223 600 zł520 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 200 zł61 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 3-pokojowy apartament z ogrodem | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 3-room apartment with a garden | Gliwice, żerniki | Intimate development | No pcc tax *.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł138 m² 12 681,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Gliwic - przy ul. Śniadeckich. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł320 m² 9 996,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Oferta tylko W biurze domstudio sprzedający życzą sobie aby kontaktować się wyłącznie Z pośrednikami domstudio proszę O uszanowanie ich decyzji. Wyjątkowa, nietuzinkowa rezydencja,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Żerniki,Gliwice

1 095 000 zł133 m² 8 233,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe Osiedle tylko 10 min od gliwic, zabrza, tarnowskich gór i bytomia Sprzedaż domów w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 133m2 i działka 400m2 Układ pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żerniki,Gliwice

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Polecam do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem usytuowane na na parterze nowoczesnego domu w zabudowie wolnostojącej. Dom został podzielony na kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podlesie

Żerniki,Gliwice

627 000 zł56 m² 11 188,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty podlesie 3 pokojowe mieszkanie numer C2 położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku wielorodzinnym o powierzchni 56,04m2. Apartamenty Podlesie to nowoczesne budynki wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podlesie

Żerniki,Gliwice

760 000 zł68 m² 11 173,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie numer C4 położone na I piętrze w 3 piętrowym budynku wielorodzinnym o powierzchni 68,02m2 plus taras o powierzchni 7m2 Apartamenty Podlesie to nowoczesne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domeyki

Żerniki,Gliwice

690 000 zł133 m² 5 187,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Największe atuty: prestiżowa lokalizacja: żerniki to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gliwic. Przestrzeń użytkowa: 133 m powierzchni mieszkalnej + dodatkowe 25 m poddasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podlesie

Żerniki,Gliwice

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie numer C1 położone na parterze w 3 piętrowym budynku wielorodzinnym o powierzchni 42 m2 Mieszkanie jest w całości wykończone na wysoki standard, umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domeyki

Żerniki,Gliwice

690 000 zł133 m² 5 187,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bezpośrednio od właściciela! oferta bez prowizji Rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w Gliwicach Żernikach. Budynek składa się z składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Śniadeckich

Żerniki,Gliwice

1 750 000 zł138 m² 12 681,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Grodeckiego

Żerniki,Gliwice

1 990 000 zł241 m² 8 257,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż willa w malowniczej dzielnicy Gliwic -w Żernikach, która oferuje niepowtarzalne połączenie miejskiego komfortu i bliskości natury. Piętrowy dom o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Żerniki,Gliwice

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu połowę domu na wynajem w prestiżowej dzielnicy Gliwic - Żerniki. Mieszkanie mieści się na I piętrze świeżo wyremontowanego domu , mieszkanie również przeszło.