dowolna

Nieruchomości Gliwice - Oferty sprzedaży nieruchomości

806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

806 ogłoszeń

Rynek pierwotny

984 200 zł159 m² 6 189,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Nowość na rynku! Osiedle Szyb Bojków - Twoje wymarzone miejsce do życia w Gliwicach Przedstawiamy innowacyjne osiedle przy ul. Siennej, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bojków, które.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m Gliwice ul. Przyszłości dzielnica Sośnica, znajdujące się na 9 piętrze w bloku po termomodernizacji, 2 nowe windy. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gliwice Sikornik ul Perkoza 42 m2 / 2 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i ustawnego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 273 m² 294,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gliwicach Bojków, ul. Rzepakowa 15 Powierzchnia: 1273 m | Nr działki: 770/2 | mpzp: mn + zp Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 000 zł46,42 m² 6 462,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gliwic ul. Dąbrowskiego. Cena: 300 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 863 zł40,07 m² 9 180,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkasz w ciszy i spokoju, w sąsiedztwie terenów spacerowych, a tylko kilkanaście minut od centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nowa łazienka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,80 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Gliwic. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z oknem, przestronny przedpokój. Okna na dwie strony budynku, ściany gładzie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł800 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Gliwicach na prywatnym osiedlu Leśna Ostropa miejsce, gdzie natura spotyka komfort życia w mieście. Działka położona jest w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł206 m² 7 766,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

. Piękny , komfortowy i funkcjonalny dwupoziomowy apartament przy Al. Korfantego w jednej z najpiękniejszych Gliwickich kamienic. Usytuowany w budynku kilkurodzinnym, 2-gie pietro.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł125,62 m² 5 962,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,35 m² 8 996,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z ogrodem i możliwością dokupienia garażu, położone w obrębie Ligoty Zabrskiej. Mieszkanie w budynku z 2013r, pierwszy właściciel,.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł43,45 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na popularnym osiedlu Sikornik w Gliwicach przy ul. Cyraneczki. Do zamieszkania. Kompleksowy remont został wykonany około 3 lat temu i zawierał.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł163,50 m² 5 443,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł787,79 m² 6 219,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny obiekt dwukondygnacyjny, handlowo-biurowo-usługowy z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą na działce 1658 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze na Łabędach. Mieszkanie po generalnym remoncie, z wymianą wszystkich instalacji. Do mieszkania przynależy duży balkon i piwnica. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 351 zł43,85 m² 9 335,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 909 m² 313,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Gliwicach Bojkowie zlokalizowaną przy ul. Łanowej. Cicha i spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna. Miejsce doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł74,18 m² 5 958,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 782 zł41,88 m² 9 330,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 720 zł56,90 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

399 990 zł88,53 m² 4 518,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Białowąs Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem w Śródmieściu Gliwic. Mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł1 196 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| gliwice - Czechowice. Okolica jeziora Czechowice. Atrakcyjnie położona działka budowlana przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną niską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł15,40 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 m²

Proponujemy do sprzedania garaż murowany z kanałem w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 88.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53,76 m² 12 630,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,76 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 000 zł17,35 m² 12 680,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie/biuro blisko ścisłego centrum, w okolicy ul. Nowy Świat. Mieszkanie złożone z 2 pokoi, oddzielnej kuchni (aktualnie przerobionej na gabinet), łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 282 zł35 m² 10 236,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta w cenie promocyjnej. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w Gliwicach w nowoczesnej inwestycji, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 400 m2, zabudowaną kamienicą usługowo- mieszkalną o powierzchni 270 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 000 zł183 000 m² 371,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia gruntu: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 513 zł38,02 m² 9 640,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która łączy prestiż kamienicy z nowoczesnym komfortem? Przy ul. Zawiszy Czarnego 10 znajdziesz mieszkanie, które daje oddech i rozwiązuje największy problem ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,72 m² 8 450,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł94 m² 11 691,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**** wyłączność *** bez prowizji**** oferta godna polecenia *** top oferta Na sprzedaż lokal usługowy w najbardziej rozchwytywanej i prestiżowej lokalizacji w Gliwicach. Centrum ul.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach w dzielnicy Stare Miasto tuż przy Politechnice Śląskiej. Nieruchomość znajduje się na III piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament na 2. piętrze z windą (w budynku dwupiętrowym), położony na zamkniętym, bezpiecznym i monitorowanym osiedlu. Apartament o powierzchni 67,48.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 500 zł37,10 m² 9 231,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania ładne, funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie na osiedlu Milenium. świetna lokalizacja - cisza i spokój - budynek znajduje się przy osiedlowym deptaku. 10 minut spacerem do Parku,.