dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Gliwice - Oferty wynajmu budynków użytkowych

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

9 240 zł280 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni całkowitej ok 260 m kw. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali głównej o powierzchni ok 260 m kw o wymiarach: długość 18,50.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł570 m² 20,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję halę magazynowo- przemysłową, do wynajęcia w Gliwicach, o powierzchni 570 m kw. Opis obiektu: obiekt składa się z hali której jedna część o powierzchni ok 350.

Szczegóły ogłoszenia

47 003 zł2 089 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuje do wynajęcia halę o powierzchni 1537 mkw oraz antresolę o powierzchni 552 mkw Łączna powierzchnia wynajmu 2089 mkw Posiada 3 doki oraz rampy załadunkowe. Kurtyny powietrza. Świetliki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

6 510 zł310 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia magazyn w Gliwicach, 310 m kw. Informacja o obiekcie: magazyn składa się z 2 pomieszczeń oddzielonych przedsionkiem. Powierzchnia 1 pomieszczenia 230 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala ogrzewana Gliwice

Gliwice,śląskie

5 999 zł250 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 250 m kw, znajdującą się w Gliwicach. Teren ogrodzony. Hala nieogrzewana. Podlicznik na prąd - siłę. Cena 5999 zł brutto(bez vat).

Szczegóły ogłoszenia

17 200 €4 300 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa posiada dogodne połączenia drogowe z najważniejszymi miastami Górnego Śląska. Dużą zaletą gliwickiej lokalizacji jest bliskość autostrad A1 i A4 (węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Gliwice

Gliwice,śląskie

37 500 zł1 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do wynajęcia halę o powierzchni 1500m2 wraz z towarzyszącą powierzchnią biurowo-socjalną Parametry: - posadzka epoksydowa - Doświetlenie światłem dziennym przystosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

14 301 zł773 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową w Gliwicach o powierzchni 773 m kw. Hala magazynowa o powierzchni łącznej 773 m2 Posadzka betonowa nie pyląca Rampa załadunkowa Brama metalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Gliwice,śląskie

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję halę magazynowo-warsztatową do wynajęcia o powierzchni 75 m kw, za 1700,00zł zł netto. Opis obiektu: powierzchnia hali ok 70 m kw. Poziom zero. Posadzka betonowa. Wymiary: szer.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 €1 800 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem moduł magazynowy o metrażu 1500 mkw. wraz z powierzchnią biurowo - socjalną o metrażu 300 mkw. Hala strategicznie usytuowana przy autostradzie A4 oraz drodze krajowej nr 88, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 391 zł141,30 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia halę magazynowo - usługową w Gliwicach za 3391 zł netto plus vat. Informacja o obiekcie: obiekt składa się z: 1) Magazynu ok 100 m kw o wymiarach Długość.

Szczegóły ogłoszenia

23 495 zł449 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia magazyn - chłodnia o powierzchni 449m2 w Gliwicach. Przeznaczenie: magazyn chłodnia Dostępne media: -prąd -woda -kanalizacja Parking utwardzony. Umowa na wynajem na 3 lata.

Szczegóły ogłoszenia

7 169 zł274 m² 26,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyn oraz biura o całkowitej powierzchni 274m2 w Gliwicach. Lokal znajduję się na pierwszym piętrze. Dostępne media: -prąd -woda -kanalizacja Wynajem na minimum 3.

Szczegóły ogłoszenia

53 951 zł2 062 m² 26,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyny o łącznej powierzchni 2062m2 na parterze w Gliwicach Nieruchomość składa się z lokalu o powierzchni około 1537m2 oraz antresoli o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł76 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem nieruchomości składa się z: biuro 12 m2, hala 64 m2, wiata 24m2 teren 400 m2 Biuro z płyty warstwowej (styropian) z częścią biurową i sanitariatem (toaleta i prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

68 400 zł2 280 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala konstrukcji murowanej = wysoka odporność ogniowa. Konstrukcja hali; stopy, ława i płyta żelbetowa prefabrykowana. ściany płyta warstwowa Własna trafostacja na obiekcie. Brama wjazdowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Gliwice,śląskie

89 640 zł4 980 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Witam serdecznie Hala produkcyjno o powierzchni 4980m. Część biurowa i socjalna 400m2 -płatana dodatkowo. Suwnice o udźwigach od 5,0 t ,8t,12,5d o 20 t posadzki w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Gliwice,śląskie

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferuję ogrzewaną halę magazynowo-warsztatową do wynajęcia o powierzchni 110m kw w Gliwicach. Opis obiektu: obiekt składa się z hali magazynowej o powierzchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł800 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyn na parterze o powierzchni 800m2 w Gliwicach Dostępne media: -prąd -woda -kanalizacja Rampa do rozładunku. Parking utwardzony. Magazyn działa niezależnie. Umowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł250 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny obiekt magazynowo - biurowy w Gliwicach ul. Sowińskiego. - obiekt widoczny z obwodnicy miejskiej - Rybnicka - Daszyńskiego - Andresa. Lokalizacja; gliwice ul. Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 75 m w Gliwicach. Hala murowana, znajdująca się pomiędzy innymi halami, dlatego jest "stosunkowo ciepła". Poziom zero. Wymiary obiektu: długość.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 220 m - ksse Gliwice | dk88 | 21 miejsc parkingowych Oferujemy funkcjonalną i komfortową powierzchnię biurową o łącznej powierzchni ok. 220.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł800 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę magazynowo produkcyjną w Gliwicach o powierzchni ok 800 m kw. Opis obiektu: wysokość hali od 6 do 7 m cm Posadzka betonowa. Poziom zero. 1 brama stalowa duża.

Szczegóły ogłoszenia

3 910 zł170 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Obiekt magazynowy zapleczem biurowym. Lokalizacja Gliwice ul. Toszecka 3 Link do mapy Hala magazynowa o pow. 170 m2 -wys. 4,1m , - dwie bramy wjazdowe - hala.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 zł311 m² 26,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia magazyny na I piętrze o całkowitej powierzchni 311m2 w Gliwicach. Przeznaczenie biurowe lub magazynowe. Lokal działa niezależnie. Dostępne media: -prąd -woda -kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł6 500 m² 18,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji- najemca nie płaci prowizji biura! Gliwice ul. Eiffel'a 6500 m2 | 6200 m2 hali magazynowej, 300 m2 powierzchni biurowej i socjalnej Koszty: czynsz 121 000 zł/miesiąc + opłata.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 €10 000 m² 4,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 10000 m2, gliwice, a4. Możliwość najmu innych metraży. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka niepylna, techniczna Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

22 750 €6 500 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjna powierzchnia magazynowa z nowoczesnymi powierzchniami biurowo-socjalnymi w strategicznej lokalizacji w Gliwicach. Oferowana powierzchnia na podnajem to.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 €15 000 m² 4,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 15000 m2, gliwice, a4. Możliwość najmu innych metraży. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka niepylna, techniczna Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 €5 000 m² 4,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5000 m2, gliwice, a4. Możliwość najmu innych metraży. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka niepylna, techniczna Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

294 400 €64 000 m² 4,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 64000 m2, gliwice, a4. Możliwość najmu części hali. Standard: magazyn klasy A Doki: 84 Bramy z poziomy "0": 8 Wysokie składowanie Posadzka niepylna, techniczna Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Gliwice,śląskie

5 400 zł271 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajęcia budynek hali magazynowej o pow. 271 m2 położony w Gliwicach. Informacje o obiekcie: opis obiektu: hala warsztatowo-magazynowa. Wymiary dł 23,50 m, szer 10,1.

Szczegóły ogłoszenia

21 113 zł491 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do wynajęcia - budynek biurowy 491 m2 , Gliwice, no woczesny, reprezentacyjny budynek biurowy w okolicy centrum Gliwic. Powierzchnia 491 m , wysoki standard , po generalnym remoncie w 2018 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 zł450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynową / produkcyjną o powierzchni 400 m kw oraz biura 50 m kw. Razem 450 m/2. Wysokość hali wewnątrz ok 3,5 -3.7 m. Hala posiada dwie bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł65 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na wynajem - 65 m | Gliwice Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni ok. 65 m , zlokalizowaną w budynku Premium o charakterze biurowo-magazynowym w Żernicy obok Gliwic -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł126 m² 19,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal magazynowy o pow. 126,00m2 mieszczący się w budynku magazynu ekspedycji w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gliwice

Gliwice,śląskie

43 250 zł1 730 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala położona w Gliwicach w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W skład oferowanej powierzchni wchodzi hala o powierzchni 1470m2 (wysokość 4,6m) oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Gliwice,śląskie

3 500 zł105 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatową(tir)murowaną ok 105 m kw, w Gliwicach. Opis nieruchomości: budynek murowany o wymiarach: długość 17,50 m Szerokość 6,00 m Wysokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Gliwice

Gliwice,śląskie

1 500 zł81 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:780 m²

| oferujemy do wynajęcia część hali magazynowej o powierzchni 81 m2.Hala składa sie z 3 pomieszczeń 1.pom 4,37x7,46 m h=2,68 m pow.32,60 m2 2.pom.7,21x4,62-2,93 m h=3,75-3,85.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

22 680 zł1 200 m² 18,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuje do wynajmu: halę magazynowo-produkcyjną w Gliwicach, o powierzchni ok 1200 m kw, w tym 200 m kw zajmują pomieszczenia socjalne i biurowe. Hala ogrzewana. Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł85,80 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do wynajęcia nowo wybudowana hala. Powierzchnia 85 m2 5,50 x 15,6 m Wysokość 4 m Wymiary bramy 2,50 x 2,50 m Posadzka przemysłowa Media: siła, światłowód, możliwość.