dowolna

Działki na sprzedaż Gliwice - Oferty sprzedaży działek

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

950 000 zł1 083 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Gliwicach, w dzielnicy Wojtowa Wieś, położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia doskonałą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

283 290 zł994 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

(0%). Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane zlokalizowane w Gliwicach (brzezinka) przy ul. Bydgoskiej. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowana obejmująca.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł10 264 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę pod działalność usługową zlokalizowaną w Gliwicach w pobliżu ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego i skrzyżowania ulic Szafirowej i Łabędzkiej (stare.

Szczegóły ogłoszenia

748 800 zł936 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 936 m2/w trakcie podziału/,o wymiarach ok 25x34 m/,w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic ,w dzielnicy Podlesie.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

777 000 zł2 500 m² 310,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w cichym rejonie Bojkowa. Możliwość zabudowy domów w zabudowie szeregowej. Gaz 100m od działki. Wodociąg w drodze nieutwardzonej 1m od działki Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 607 000 zł1 607 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane położone obok siebie. Działki o powierzchniach 1607 m2 i 1629 m2 można nabyć osobno lub łącznie. Najlepsza i najbardziej pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 236 000 zł3 236 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

341 440 zł1 067 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1. W pobliżu znajdują się Park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 160 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł3 730 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3730 m2. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 51m x 72m. Dostępne media: energia elektryczna, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

288 920 zł932 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej! Lokalizacja: dzielnica Żerniki, miasto Gliwice, powiat gliwicki, woj. śląskie, powierzchnia działki: 932 m Kształt: prostokąt Media: prąd, woda, gaz Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł11 100 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu dwóch działek położonych w Gliwicach - Brzezince w okolicy ulicy Kozielskiej trzecia linia zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 6065m2, nr 420 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł1 787 m² 945,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1787 m I linia zabudowy Gliwice, ul. Daszyńskiego 258 (wójtowa Wieś) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1787 m , zlokalizowana w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 221 m² 52,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. P. Niedurnego o powierzchni 4221 m , w skład której wchodzi działka gruntu 945 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 000 zł183 000 m² 371,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia gruntu: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

376 600 zł538 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszym biurze poszukujemy osoby zainteresowanej budową połowy budynku W zabudowie bliżniaczej Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 538m2 położoną przy ul. Dolnej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 909 m² 313,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Gliwicach Bojkowie zlokalizowaną przy ul. Łanowej. Cicha i spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna. Miejsce doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 294 m² 544,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2294m2 zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze krajowej 88 w Gliwicach. Jest to drogą łącząca autostradę A4 a Aglomeracją.

Szczegóły ogłoszenia

271 600 zł970 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

4 302 800 zł21 514 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 21514 m.kw. w pobliżu autostrady. działka w kształcie prostokąta , dojazd drogą asfaltową. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

223 600 zł520 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł2 636 m² 481,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2636 m z projektem budowlanym obejmującym 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Starogliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

432 000 zł879 m² 491,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. P. Niedurnego o powierzchni 879 m , w skład której wchodzi działka gruntu 934 zapisana w księdze wieczystej gl1g/00045012/1.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł55 000 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gliwice, ostropa: 5,5 ha Terenu Inwestycyjnego przy ul. Daszyńskiego! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu o ogromnym potencjale, zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 646 m² 333,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1646 m2, zlokalizowaną na ulicy Chmielnej w Gliwicach- bojkowie. Cena nieruchomości wynosi 549 000 zł - do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł10 154 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu położone są w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej o łącznej powierzchni 10154 m , w skład których wchodzą działki 136, 138, 139, 387, 430 zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

19 377 450 zł43 061 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 43 061 m składający się z 4 działek na obszarze Gliwic. Teren inwestycyjny położony w pobliżu węzła łączącego drogę.

Szczegóły ogłoszenia

6 744 000 zł3 387 m² 1 991,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną działka deweloperska | mpzp 1mwu | pełne uzbrojenie powierzchnia 3387 m | gliwice trynek | doskonała lokalizacja inwestycyjna Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł10 073 m² 372,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1,073 ha. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 95m x 105m. Dostępne media: energia (własna stacja trafo), gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 650 zł3 679 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej dzielnicy Gliwic - Wilcze Gardło, przy ul. Frezji. Działka o powierzchni 3 679.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł28 868 m² 204,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach w rejonie ul. Ku Dołom o powierzchni 28868 m w skład której wchodzi działka nr 44 zapisana w księdze wieczystej gl1g/00036356/8.

Szczegóły ogłoszenia

690 840 zł909 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż 1 z 20 działek budowlanych zlokalizowanych przy ulicy Widokowej w dzielnicy Stare Gliwice. Powierzchnia działki wynosi 909 m2 oraz udział w wysokości 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 608 m² 651,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gliwice - łabędy - proponujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,46 ha. Dojazd do działki drogą gminną. Dostępne media: energia, woda, kanalizacja, gaz. Zgodnieze suikzp działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł800 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Gliwicach na prywatnym osiedlu Leśna Ostropa miejsce, gdzie natura spotyka komfort życia w mieście. Działka położona jest w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 273 m² 294,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gliwicach Bojków, ul. Rzepakowa 15 Powierzchnia: 1273 m | Nr działki: 770/2 | mpzp: mn + zp Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 146 m² 1 863,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferowana na sprzedaż nieruchomość składa się z dwóch działek, o numerach 557 i 554, a ich łączna powierzchnia wynosi 2146 m2. Na terenie znajdują się budynki techniczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 500 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki, idealna pod inwestycję usługowo - mieszkaniową. hotele; usługa; restauracje sieciowe biurowce itp. Planowana jest zabudowa 3 budynkami usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 052 m² 196,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Gliwicach przy ul. Strzelców Bytomskich, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł378 m² 182,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo do użytkowania zadbanej i świetnie zagospodarowanej działki rod o powierzchni 378 m , zlokalizowanej w popularnym i dobrze zorganizowanym ogrodzie działkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 420 zł4 151 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.