dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Gliwice

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

50 zł/m²183 m² 9 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na wynajem lokal użytkowy z ogromnym potencjałem pod działalność gastronomiczną, biurową, medyczną, beauty czy usługową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

35,30 zł/m²143,04 m² 5 049 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w stylowym historycznym budynku z cegły w bardzo dobrej lokalizacji w Gliwicach przy ul. Karolinki.

Szczegóły ogłoszenia

48,21 zł/m²56 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro W centrum gliwic | ul. Jana pawła II | 56 m Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 56 m , położony na 1. piętrze stylowej kamienicy w ścisłym centrum Gliwic,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Gliwice,śląskie

38,10 zł/m²210 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia lokalu na parterze o całkowitej powierzchni 210m2 w Gliwicach Przeznaczenie obiektu: zarówno nadaję się pod usługi biurowe, handlowe, medyczne, biurowe. Lokal to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 900 zł100 m² 6 199 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal użytkowy z dużą witryną, położony na parterze w Centrum. Jest wykonany z przeznaczeniem w szczególności pod gastronomię lub bar ale można również prowadzić wszelką.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

60,07 zł/m²141,50 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Biuro premium na parterze nowoczesnego biurowca | 141,5 m | osobne wejście | duży parking | Żernica - Gliwice Do wynajęcia najbardziej ekskluzywna część kompleksu - przestronne, pełne światła.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Młyńska

Gliwice,śląskie

33 zł/m²300 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bezpośrednia. Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 300m2 w kompleksie handlowo-usługowym w Gliwicach nieopodal Starówki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do sprzedaży lokal na parterze kamienicy Kościuszki 46 w Gliwicach. Wysokość lokalu 4,0 m. Do lokali doprowadzona jest linia ciepłownicza pec. Lokale posiadają wentylację mechaniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Gliwice

Gliwice,śląskie

17 zł/m²126 m² 2 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy typu open space, o powierzchni 126 m kw, w Gliwicach. Opis obiektu: lokal biurowy na 1 piętrze budynku na terenie przemysłowym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²18 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy o pow. 18 m2 reprezentacyjnej kamienicy w Centrum miasta. Lokal po generalnym remoncie z dostępem do wc i kuchni. Wyposażony w klimatyzacje, możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

47,72 zł/m²39,40 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 39,40 m kw w budynku biurowo - usługowym w Gliwicach. Opis obiektu: lokal handlowo-usługowy w samodzielnym budynku na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²242,44 m² 8 485 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy pod różnego rodzaju działalności zlokalizowany w obrębie gliwickiej starówki przy ul. Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

36,12 zł/m²197,40 m² 7 130 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy składający się z pięciu pokoi o powierzchniach od 12m do 80m, pomieszczenia socjalnego, gospodarczego, toalety i korytarza. Lokal zajmuje całe.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²61 m² 1 708 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 40 m, 60 m, 120 m, lub 160 m, w budynku biurowo - usługowym w Gliwicach. Opis obiektu o powierzchni 60 m kw.: Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

49,11 zł/m²224 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferuje do wynajęcia duży lokal handlowy o powierzchni 224,60m2 w skład w który wchodzi: -Główna sala sprzedaży 163,80m2 -sala sprzedaży w głębi lokalu na poz. +1,13m 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

55,37 zł/m²12,10 m² 670 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro/lokal usługowy na dowolną działalność. Dobrze nadaje się do pracy dla jednej osoby. Otwieralne okna. Wykładzina dywanowa atestowana. Powierzchnia: 12,10 m . Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

113,97 zł/m²58,60 m² 6 679 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

"Społem" pss w Gliwicach oferuje najem lokalu na parterze o wielkości 58,60 m2, który zlokalizowany jest w Gliwickim Centrum Handlowym przy ul. Zwycięstwa 52a z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

18,51 zł/m²80,50 m² 1 490 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal magazynowy na najniższym poziomie biurowca. Dostęp schodami, rampą, systemem pochylni. Lokal bez okna. Powierzchnia: 80,50 m . Bezpieczeństwo: - energetyczne zapewnia rezerwowe zasilanie.

Szczegóły ogłoszenia

34,54 zł/m²63,40 m² 2 190 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na działalność usługową, handlową lub biurową w tym fryzjer/barber. Powierzchnia usytuowana jest na parterze z dostępem schodami lub pochylnią. Składa się z 2 pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

55,37 zł/m²30,70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro/lokal usługowy na dowolną działalność. Dobrze nadaje się np. gabinet masażu, kosmetyki, rehabilitacji z uwagi na dostęp do węzła wod. - kan. lub możliwość zorganizowania aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²250 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Społem pss w Gliwicach oferuje do wynajmu lokal użytkowy w pawilonie handlowym przy ul. Marzanki 21 z przeznaczeniem na działalność: handlową , usługową , lub inną do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

85,11 zł/m²7,60 m² 647 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

"Społem" pss Gliwice oferuje najem lokali w podziemiu o wielkości od 7,6 m2 zlokalizowanych w Gliwickim Centrum Handlowym przy ul. Zwycięstwa 52a z przeznaczeniem pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Społem pss Gliwice oferuje do wynajmu powierzchnię 20 m2 z przeznaczeniem na działalność usługową , handlową lub inną do ustalenia. Możliwość obejrzenia po wcześniejszym kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plebiscytowa

Śródmieście,Gliwice

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Oferujemy nowoczesne, przestronne lokale biurowe w doskonałej lokalizacji w centrum Gliwic idealne miejsce do rozwoju Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz biura o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Gliwice

339 000 zł68 m² 4 987,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3 pokojowego lokalu o powierzchni całkowitej 68 m2 (w tym przynależna piwnica ok. 3 m2) - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gliwice

31,25 zł/m²144 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Promocja do końca marca zadzwoń do negocjacji. Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 144 m w Śródmieściu Gliwic. Nieruchomość znajduje się na parterze i piętrze oddzielnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Zatorze,Gliwice

395 000 zł39 m² 10 164,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy po generalnym remoncie + własność W gruncie Dobra decyzja inwestycyjna opiera się na twardych danych, ale też na zaufaniu do partnera, który dobrze rozumie Twoje cele. Chcemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Chorzowska

Zatorze,Gliwice

32,06 zł/m²17 m² 545 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal magazynowy na najniższym poziomie biurowca. Dostęp schodami, rampą. Lokal bez okna. Powierzchnia: 17,00 m . Bezpieczeństwo: - energetyczne zapewnia rezerwowe zasilanie obiektu, - fizyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

44,25 zł/m²113 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy - idealny pod działalność kosmetyczno-fryzjerską. Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 87 m z dodatkową, w pełni użytkową piwnicą 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

1 500 000 zł201 m² 7 466,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 200,9 m , położony na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku z 1929 roku - tzw. "wieżowca Schabika", zaprojektowanego pod kierunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Gliwice

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronne biuro na całym piętrze 80 m Gliwice, ul. Dubois Jeśli szukasz miejsca, które stworzy Twojej firmie komfortowe, reprezentacyjne warunki do pracy, ta oferta z pewnością Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Gliwice,śląskie

36,12 zł/m²138 m² 4 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 138 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

620 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy (handlowo, biurowo, usługowy ), w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

1 490 000 zł112 m² 13 303,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży dochodowy lokal handlowo-użytkowy wynajęty dla sieci Żabka, w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Rynek

Gliwice,śląskie

80 zł/m²144 m² 11 520 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Społem pss w Gliwicach oferuje do wynajmu lokal użytkowy o pow. 144 m2 usytułowany w samym centrum Rynku. Możliwość obejrzenia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bojkowska

Trynek,Gliwice

55 zł/m²1 788 m² 98 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne powierzchnia biurowa 1788 m2 do | Gliwice Nowoczesna powierzchnię komercyjna w biurowcu zlokalizowana w prestiżowej części Gliwic "nowe Gliwice" przy ul. Bojkowskiej. Kompleks dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Gliwice

Centrum-Wschód,Gliwice

48,75 zł/m²80 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 80 m centrum Gliwic | przy placu Piłsudskiego | parking | od zaraz Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 80 m , położony w ścisłym centrum Gliwic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bojkowska

Trynek,Gliwice

55 zł/m²617 m² 33 935 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biura 617 m2 do aranżacji | Gliwice ul. Bojkowska Oferuję pod wynajem nowoczesną powierzchnię biurową znajdującą się na parterze wolnostojącego biurowca zlokalizowanego w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bojkowska

Trynek,Gliwice

55 zł/m²271 m² 14 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Samodzielne biuro 271 m | 2 wejścia | 5 7 gabinetów | Gliwice Do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o powierzchni 271 m , idealny dla zespołu projektowego lub firmy zatrudniającej ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piastowska

Trynek,Gliwice

37,48 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam serdecznie nieduży obiekt handlowy do wynajęcia - kiosk, malutki pawilon. Powierzchnia 40 metrów kwadratowych. Zlokalizowany na Trynku, przy ulicy Piastowskiej. Doprowadzony prąd i woda wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jaskółcza

Sikornik,Gliwice

250 000 zł58 m² 4 295,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Sprzedaży Lokalu Usługowo-Handlowego 58,2 m Świetna Lokalizacja Duży Potencjał Inwestycyjny Szukasz lokalu z potencjałem pod sklep, gabinet, biuro czy punkt usługowy? A może.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij