dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gliwice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu przytulne, nietuzinkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gliwic. Mieszkanie mieści się na I piętrze ładnego , małego dwu piętrowego bloku, który w ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młodych Patriotów

Trynek,Gliwice

1 800 zł40 m² 45,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojową nieruchomość w Gliwicach - Trynek przy ul Młodych Patriotów. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku - dostępne od zaraz! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Ludwika Waryńskiego,Gliwice

309 000 zł49 m² 6 360,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 48,58 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic - os. Waryńskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Sikornik,Gliwice

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe po remoncie kapitalnym na osiedlu Sikornik, na ulicy Czajki. Remont zakończony 1.03.2024 i patrząc na datę. nikt jeszcze w mieszkaniu nie zamieszkiwał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślana

Sośnica,Gliwice

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Wiślanej. Słoneczne, zadbane mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 50,70 m2, 2 pokoje, p. 0/4. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Duży balkon. C.o., c.w. z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poezji

Łabędy,Gliwice

467 000 zł43 m² 10 860,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania nowe, komfortowe mieszkanie dwupokojowe 43,7m2 z balkonem, zewnętrznym miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w nowym budynku na trzecim piętrze z windą. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płowiecka

Śródmieście,Gliwice

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Czy naprawdę wart mając budżet 300.000 zł kupować mieszkanie od developera w stanie surowym za 10.000 zł/mkw Czy zdajecie sobie Państwo sprawę, że wykończenie i umeblowanie mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Szobiszowice,Gliwice

205 000 zł31 m² 6 655,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam się do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gliwicach przy ulicy Warszawskiej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku po termoizolacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poezji

Łabędy,Gliwice

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie dwupokojowe 43,7m2 z balkonem, zewnętrznym miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w nowym budynku na trzecim piętrze z windą. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

359 437 zł38 m² 9 461 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Małe, przytulne mieszkanko z malutkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Ligota Zabrska,Gliwice

419 000 zł48 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 48,50m2 W pełni wyposażone Balkon Garaż Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Górników w Gliwicach. Lokal znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Bajkowe,Gliwice

2 500 zł53 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urocze mieszkanie o powierzchni 52.83m2, znajdujące się w prestiżowej lokalizacji na osiedlu radosnym. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Zatorze,Gliwice

299 000 zł53 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na I piętrze ocieplonego budynku Z cegły na zatorzu, okolica II urzędu skarbowego, młodego hutnika. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Gliwice,śląskie

365 000 zł62 m² 5 925,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z oknami na 3 strony świata, zlokalizowane w sąsiedztwie dworca pkp w Gliwicach, przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Zatorze,Gliwice

310 000 zł49 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na wysokim parterze budynku W zielonej części zatorza, przy spokojnej, cichej ulicy. Mieszkanie w zadbanym częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży częściowo wyposażone, komfortowe mieszkanie na 9. piętrze 10. piętrowego bloku z widokiem na panoramę Gliwic. Mieszkanie zlokalizowane jest w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

290 000 zł39 m² 7 433,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku na osiedlu millenium. Klucze W biurze. Budynek jest ocieplony, klatka schodowa po remoncie. Robią bardzo przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Sikornik,Gliwice

1 900 zł48 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego i zadbanego mieszkania w spokojnej i bezpiecznej lokalizacji Gliwic w którym możesz zamieszkać od zaraz - dobrze trafiłeś, zapraszam do opisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Zatorze,Gliwice

219 000 zł42 m² 5 258,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa oferta. Rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji. Lokalizacja jakich mało! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bez wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Zatorze,Gliwice

399 000 zł49 m² 8 118,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie duże mieszkanie dwupojowe W wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze budynku Z cegły, okolica mastalerza, warszawskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Toruńska

Gliwice,śląskie

770 000 zł53 m² 14 424,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Novy apartament nove meble Nove Villove Do sprzedaży nowy apartament z tarasem i ogródkiem, świeżo oddany przez dewelopera i wykończony. Znajduje się na Osiedlu Nove Villove.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gliwice

380 000 zł47 m² 8 126,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Odkryj Wyjątkową Przestrzeń Życia. Mieszkanie 600m od rynku - Idealne dla studentów Politechniki Śląskiej (3min pieszo) Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolinki

Śródmieście,Gliwice

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy wszystkie nowe mieszkania muszą wyglądać tak samo? Nie wszystkie. Czasami jedna z naszych klientek oddaje nam w najem mieszkanie, które odbiega od wszechobecnej bieli, szarości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Łabędy,Gliwice

375 000 zł44 m² 8 534,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam serdecznie atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na parterze nowego budynku W łabędach. Mieszkanie jest słoneczne, bardzo ciepłe, z widokiem na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam serdecznie nieduże, zgrabne mieszkanie dwupokojowe położone na IV piętrze niskiego bloku na osiedlu sikornik. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokojów, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

2 130 zł53 m² 39,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz na wynajem mieszkania w samym centrum Gliwic, a jednocześnie cenisz sobie spokój, chcesz mieć blisko do sklepów, restauracji, szkół, parku to to mieszkanie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszłości

Sośnica,Gliwice

200 000 zł37 m² 5 361,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sośnica. Słoneczne, ciepłe mieszkanie usytuowane w wieżowcu. Pow. 37,30 m2, 2 pokoje, p. 8/10. Balkon. C.o. z sieci miejskiej. C.w. - junkers. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

350 000 zł48 m² 7 290,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie położone na IV piętrze niskiego bloku na osiedlu sikornik. Budynek ocieplony, zadbany. Mieszkanie po kapitalnym remoncie sprzed 6 lat. Właściciele wymienili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Os. Zubrzyckiego. Jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem. Usytuowane na zielonym i spokojnym osiedlu. Składające się z 2-ch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gliwice

1 700 zł49 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! umowa na minimum 1 rok wyłącznie W formie najmu okazjonalnego! Do wynajęcia słoneczne, odświeżone, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Zatorze,Gliwice

290 000 zł42 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - przy ul. Witkiewicza w Gliwicach. Idealne zarówno pod wynajem, jak i na własny użytek. Zapraszam do opisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Łabędy,Gliwice

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Gliwice - Łabędy. Wszystko w ścisłym sąsiedztwie sklepy, przychodnia zdrowia, restauracja. Zielona i cicha okolica. Przed budynkiem dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

229 900 zł41 m² 5 607,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu mieszkanie w centrum Gliwic przy ulic Chorzowskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, remont wykonany z gustem pod okiem architekta. Mieszkanie mieści się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

340 288 zł36 m² 9 537,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Południowe 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5 m2 na chwile prywatnego relaksu! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Łabędy,Gliwice

375 000 zł44 m² 8 536,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Trynek,Gliwice

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na os. Zubrzyckiego. Świetna lokalizacja - 10 minut piechotą na Politechnikę Śląską, 15 minut piechotą na Starówkę. W pobliżu pełna infrastruktura osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

399 000 zł36 m² 11 189 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnego miejsca na rozpoczęcie swojego samodzielnego życia, a może jesteś zmęczony wiecznym wynajmowaniem ? Dobrze trafiłeś! Posiadanie własnego mieszkania przynosi nie tylko poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Majowa

Wojska Polskiego,Gliwice

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3 pokojowe mieszaknie przy ulicy Al. Majowej 14 *piętro 1 *powierzchnia 49 m2 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, stolik kawowy * Pokój 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

353 044 zł37 m² 9 505,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Gliwice

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic w przyjemnej i bezpiecznej okolicy bloków Spółdzielni przy Politechnice Śląskiej. Blisko do Politechniki, rynku, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic. Mieszkanie o powierzchni 48m 2 mieści się na 3 piętrze ładnego, ocieplonego IV piętrowego bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij