dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gliwice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Gliwice

2 000 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze, po remoncie, w kamienicy w centrum Gliwic przy ul. Andersa. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o bardzo wysokim standardzie w Gliwicach na Osiedlu Radosnym. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię (kuchnia w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wojska Polskiego,Gliwice

399 000 zł37 m² 10 679,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy mieszkanie położone na Osiedlu Parkowym w Gliwicach przy ulicy Kozielskiej. Atuty mieszkania: - wysoki standard wykończenia - Nowe budownictwo - Balkon - Położenie blisko centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Zatorze,Gliwice

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Warszawskiej. Przytulne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym. Pow. 50,74 m2, 2 pokoje, p. 2/2. Obecnie mieszkanie funkcjonuje jako 3-pokojowe, duża kuchnia została przedzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajecia blisko centurm w cichej okolicy z miejscem parkingowym. W pelni umeblowane mieszkanie jak na zdjeciach po kapitalnym remoncie Sklada się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolinki

Wojska Polskiego,Gliwice

2 400 zł51 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Karolinki powstało z myślą o osobach marzących o spokojnej okolicy, ale również ceniących sobie bliskość centrum miasta. Nowoczesny kompleks apartamentów znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolinki

Śródmieście,Gliwice

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie nieduży dwupokojowy apartament Z balkonem położony W śródmieściu, w okolicy ulicy andersa, na nowym osiedlu karolinki. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

247 000 zł47 m² 5 253,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Witaj! Poszukujesz przytulnego, słonecznego i ustawnego mieszkania w Gliwicach oraz chcesz sam/a zdecydować o wizualnym efekcie końcowym? Świetnie, że tu trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemińskiego

Gliwice,śląskie

349 000 zł48 m² 7 330,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Polecam serdecznie nieduży, ekonomiczny W utrzymaniu apartament W centrum, okolica siemińskiego, i piętro, wspólny ogródek. Mieszkanie znajduje się w kompleksowo wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Gliwice

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Kopernika. Mieszkanie usytuowane w bloku. Pow. 51 m2, 2 pokoje, p. 5/10. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Duży balkon. Duża, ustawna kuchnia. C.o., c.w., z.w. z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

289 000 zł37 m² 7 779,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szobiszowice,Gliwice

219 000 zł48 m² 4 581,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta na wyłączność! cena podlega negocjacji! Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Zatorze,Gliwice

239 000 zł42 m² 5 667,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witaj! Szukasz mieszkania uniwersalnego i wszechstronnego, w którym możesz zamieszkać niewielkim nakładem kosztów? Przestronnego i ustawnego, dającego wiele możliwości - przeczytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Piasku

Śródmieście,Gliwice

530 000 zł76 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Witaj, szukasz nowoczesnego i ustawnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Ustawne pomieszczenia. Nowocześnie urządzone. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mastalerza

Szobiszowice,Gliwice

285 000 zł43 m² 6 629,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie położone przy ul. Mastalerza o pow. 42,99 m 2 położone na II piętrze w II piętrowej kamienicy z lat 50 tych. W mieszkaniu kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W świetnej lokalizacji W samym centrum miasta Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie mieszczące się w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żerniki

Żerniki,Gliwice

2 200 zł52 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na III piętrze w III piętrowym budynku. Mieszkanie oddane w 2010 roku na monitorowanym osiedlu. Na mieszkanie składa się: kuchnia, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliwki

Śródmieście,Gliwice

1 800 zł43 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie zgrabne, kompaktowe mieszkanie dwupokojowe położone W dobrej lokalizacji, blisko centrum. Okolica ulic orlickiego/jana śliwki. Mieszkanie znajduje się na parterze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wojska Polskiego,Gliwice

316 500 zł38 m² 8 311 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży ostatnie mieszkania inwestycji Osiedle Parkowe. Ceny promocyjne! 0% prowizji! 0%pcc! Szczególnie polecam lokal o pow.38.08m2 znajdujący się na parterze z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Gliwice

259 000 zł50 m² 5 198,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam serdecznie duże, dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na X piętrze wieżowca na osiedlu kopernik. Budynek po termomodernizacji. Jest dodatkowe piętro XI komunikacyjno-gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierymskiego

Szobiszowice,Gliwice

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gliwice, ul Gierymskiego - mieszkanie 2 pokoje, 36m2 - w cenie wliczone co i czynsz do zarządcy. Tylko najem okazjonalny. Mieszkanie dwa pokoje, kuchnia, łazienka - 36m2 w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sośnica

Sośnica,Gliwice

270 000 zł38 m² 7 049,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży nowocześnie urządzone rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38.30 m2, składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki. Lokal posiada balkon typu loggia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

290 000 zł55 m² 5 318,17 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie oryginalnie zaadaptowane poddasze położone na III piętrze budynku, w centrum miasta. Możliwość parkowania samochodu. Cicha, spokojna ulica, boczna Zwycięstwa. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czesława

Gliwice,śląskie

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Bł. Czesława w Gliwicach. Lokal wymaga remontu, jednak ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powroźnicza

Gliwice,śląskie

269 000 zł36 m² 7 424,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Witaj, szukasz dwupokojowego mieszkania z niskim czynszem i dobrym standardzie w którym możesz zamieszkać od zaraz? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywa

Baildona,Gliwice

1 850 zł36 m² 51,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą kawalerki wyposażonej w wysokim standardzie. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Majowa

Wojska Polskiego,Gliwice

230 000 zł36 m² 6 346,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gliwice - aleja majowa: do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku. Mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń, na podłogach w pokojach parkiet, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łabędy

Łabędy,Gliwice

249 000 zł50 m² 5 020,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni prawie 50m 2 wraz z piwnicą, w skład którego wchodzą: dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka , przedpokój. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie w Gliwicach Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji przy Brylantowej 6/8 Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Śródmieście,Gliwice

1 700 zł48 m² 35,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe Z balkonem W bardzo dobrej lokalizacji. Dużo zieleni, cisza, spokój, tereny rekreacyjne, dobrze skomunikowane Z centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilgi

Sikornik,Gliwice

289 000 zł55 m² 5 216,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witaj, szukasz przestronnego i ustawnego mieszkania w bardzo dobrej, bezpiecznej i zielonej lokalizacji? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu, zdjęć oraz kontaktu. Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Gliwice,śląskie

420 000 zł52 m² 8 090,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witaj, szukasz przestronnego mieszkania w dobrym standardzie dostępnego od zaraz? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Rozkładowe i ustawne pomieszczenia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opawska

Gliwice,śląskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 40m2 w centrum Gliwic na ul. Opawskiej. Atrakcyjna lokalizacja doskonale skomunikowana z centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Gliwice

376 703 zł41 m² 9 143,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym budynku położonym w ok. osiedla Wojska Polskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 41,2 m 2 , znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gliwice

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Gliwic. Położone na I piętrze w budynku z cegły. Składa się z dwóch niezależnych pokojów, odrębnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Zatorze,Gliwice

248 000 zł42 m² 5 880,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Monitoring terenu wokół budynku Optymalne wykorzystanie przestrzeni Ustawne pomieszczenia z potencjałem Niskie koszty utrzymania Rozkładowe Dostępne od zaraz To mieszkanie spełnia wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modelarzy

Trynek,Gliwice

279 000 zł57 m² 4 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Duże dwupokojowe mieszkanie na Trynku przy ulicy Modelarzy. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, apteki, sklepy, przedszkole i szkoła podstawowa. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

238 644 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie gliwice sośnica Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku w Gliwicach Sośnicy.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostropa

Ostropa,Gliwice

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Gliwicach dzielnica Ostropa. Mieszkanie o powierzchni 46m2 mieści się na parterze ładnego dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

226 359 zł36 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie gliwice sośnica Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na 1. piętrze dwupiętrowego budynku w Gliwicach Sośnicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literatów

Łabędy,Gliwice

349 000 zł51 m² 6 872,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Witaj, szukasz przestronnego i ustawnego mieszkania w dobrym standardzie w którym możesz zamieszkać od zaraz? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Rozkładowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij