dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gliwice - Oferty sprzedaży

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

460 684 zł49,89 m² 9 233,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze gotowe do odbioru! Doskonała komunikacja: 10 minut do centrum Gliwic samochodem Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 542 zł46,13 m² 11 002,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu, mieszczące się w inwestycji Wzgórze Poetów Etap 2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 270 zł32,14 m² 10 773,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 1-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu, mieszczące się w inwestycji Wzgórze Poetów Etap 2. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 590 zł43,50 m² 10 680,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

473 170 zł56,36 m² 8 395,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

707 146 zł80,08 m² 8 830,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,39 m² 9 850,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja! Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest w Gliwicach w dzielnicy Łabędy przy ul. Poezji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

410 238 zł43,85 m² 9 355,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Doskonała komunikacja: 10 minut do centrum Gliwic samochodem Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 800 zł50,78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Kameralne osiedle złożone tylko z dwóch niskich, trzypiętowych budynków mieszkalnych o ciekawej architekturze, z garażami na kondygnacji parteru. Zagospodarowanie terenu stanowić będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 700 zł52,77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 460 zł52,20 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się szczegółów! Osiedle Poezji w Gliwicach to kameralne osiedle złożone tylko z dwóch niskich, trzypiętowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

490 326 zł53,57 m² 9 153 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

500 987 zł53,12 m² 9 431,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: i kwartał 2026 r. Doskonała komunikacja: 10 minut do centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

391 455 zł41,13 m² 9 517,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

515 700 zł54,87 m² 9 398,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

596 193 zł68,95 m² 8 646,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

342 572 zł37,06 m² 9 243,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 200 zł53,25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 848 zł61,13 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 680 zł60,80 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

386 164 zł41,29 m² 9 352,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj nowocześnie blisko natury i centrum Gliwic0% prowizji | 0% pcc (oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy zł!) Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

310 052 zł33,14 m² 9 355,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Najmniejsze 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 503 zł68,94 m² 8 667 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony z Kłodnicą - Staw Żabie Oczko na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

524 517 zł53,71 m² 9 765,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

410 301 zł46,35 m² 8 852,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: i kwartał 2026 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

689 125 zł55,13 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowy apartament, nowy budynek, gliwice, ul. Moniuszki, pow. 55,13 m + balkon 17,43m2 Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 395 zł52,70 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Gliwice

3 Mieszkania od 349 000 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:30,47 - 80,33 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły inwestycji

Szafirowa,Gliwice

3 Mieszkania od 391 455 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:26,62 - 68,94 m²

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły inwestycji

Szafirowa,Gliwice

1 Mieszkanie od 424 445 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:45,25 - 45,25 m²

* 0% prowizji dla biura nieruchomości * 0% pcc * cena ofertowa Z rabatem 20% na zakup mieszkania * nowy budynek (w trakcie budowy) * niskie koszty utrzymania * taras * smart home * W cenie pakiet.

Szczegóły inwestycji

Pszczyńska,Gliwice

3 Mikrokawalerki od 199 000 zł

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:17,35 - 19,91 m²

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły inwestycji

Stare Gliwice,Gliwice

18 Mieszkań od 257 095 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:26,62 - 68,95 m²

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z Ogródekiem na chwile.

Szczegóły inwestycji

Poezji,Gliwice

3 Mieszkania od 294 000 zł

 

Termin realizacji:2023

 

Metraże:28 - 59,39 m²

Na sprzedaż kawalerka w zielonej części Gliwic Łabędy o powierzchni 28 m usytuowana na II piętrze. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 7.38 m kuchnia jasna, otwarta.

Szczegóły inwestycji

Górna,Gliwice

4 Mieszkania od 344 223 zł

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:37,62 - 52,70 m²

Szczegóły inwestycji

Szafirowa,Gliwice

13 Mieszkań od 342 572 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:37,06 - 80,08 m²

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 60 m Osiedle Radosne, gliwice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Radosne w Gliwicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 720 zł56,90 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 948 zł64,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu rodzinne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 604 zł64,14 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 455 zł41,13 m² 9 517,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirowe - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Przytulne, urokliwe, z mini ogródkiem - Twoje mieszkanie. Rzut mieszkania z wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 150 zł53,44 m² 8 909,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Przytulne, urokliwe, z ogródkiem - Twoje mieszkanie. Rzut mieszkania z wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 684 zł49,89 m² 9 233,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

769 000 zł80,33 m² 9 573,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025