dowolna

Lokale handlowo-usługowe Gliwice - Baza ogłoszeń najmu i kupna

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

848 540 zł242,44 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Brak pcc2%. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy pod różnego rodzaju działalności zlokalizowany w obrębie gliwickiej starówki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 500 zł183 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Brak pcc2%. Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, idealny pod działalność gastronomiczną, biurową, medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zdobądź prestiżowy adres dla swojego biznesu w sercu Gliwic! Bez prowizji! rozwiń swój biznes W psb matbud! Szukasz miejsca, gdzie klienci sami Cię znajdą? To idealna okazja na prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W naszej ofercie przedstawiamy lokal usługowo-handlowy na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 122 m znajduje się na parterze i posiada wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

55 zł/m²63,34 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyjątkowa oferta wynajmu! Lokal użytkowy w sercu Gliwic. Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu przestronnego lokalu użytkowego, położonego w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w centrum Gliwic 67,97 m , 2 wejścia, realna możliwość podziału na dwie niezależne działalności. Niskie koszty ok. 300 zł/mies. + układ idealny pod gabinety lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200,90 m² 6 222 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 200,9 m , położony na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku z 1929 roku - tzw. "wieżowca Schabika", zaprojektowanego pod kierunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,86 m² 10 164,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Z witryną | po generalnym remoncie | 39 m | rejon stadionu piasta Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 38,86 m . Wszystkie czasochłonne i najdroższe prace.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy z dużą witryną, położony na parterze w Centrum. Lokal z przeznaczeniem w szczególności pod działalność handlowo-usługową. Składa się z dużej sali,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²15 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic. Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

37,45 zł/m²40,05 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam serdecznie nieduży obiekt handlowy do wynajęcia - kiosk, malutki pawilon. Powierzchnia 40 metrów kwadratowych. Zlokalizowany na Trynku, przy ulicy Piastowskiej. Doprowadzony prąd i woda wraz.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²9 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Małe biuro W centrum gliwic | ul. Jana pawła II | 9 m Do wynajęcia kameralny lokal biurowy o powierzchni 9 m , położony na 2. piętrze stylowej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²151,03 m² 6 041 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 12+13 o powierzchni 151,03 m2. Opcjonalnie istnieje możliwość najmu pomieszczenia socjalnego w budynku administracyjnym ok 30 m2. Lokal przekazywany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

55,80 zł/m²356,66 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Premium | Lokal gastronomiczny / restauracyjny | Rynek Gliwice | Witryna na ratusz | Gotowy do startu Takie lokale pojawiają się na rynku niezwykle rzadko. Na wynajem prestiżowy, wielopoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na głównej ulicy handlowej w Gliwicach. Główny ciąg pieszych - ul. Zwycięstwa. Doskonała lokalizacja, duży ruch pieszych, w najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gliwice

Gliwice,śląskie

155,56 zł/m²9 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyspa usługowo-handlowa na wynajem - gliwice Na wynajem wyspa usługowo-handlową o łącznej powierzchni do 90 m2, z możliwością podziału na moduły o wymiarach 3 m x 3 m (9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia handlowa 32m2 z witryną i wejściem) Oświetlenie, dostęp do wody i kanalizacji. Energia na odrębnym liczniku, w lokalu zainstalowana klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł63,67 m² 17 103,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy/dwie kondygnacje każda ok 63 m 2 , po generalnym remoncie, usytuowany w centrum Gliwic przy głównej ulicy Zwycięstwa. Duża witryna z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

31,82 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal składający się z 7 pomieszczeń, wc, łazienki oraz obszernego holu połączonego z przedpokojem. W holu możliwość umieszczenia recepcji (sekretariatu).

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²95 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

409 000 zł132 m² 3 098,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej. W celu prezentacji lokalu właściciel prosi o kontakt z agencją nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł90 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł70 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy położony na parterze przy ulicy Błogosławionego Czesława w Gliwicach, o łącznej powierzchni 70 m . To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł93 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²306 m² 7 344 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 120m2 (biurowe) + 186m2 (hala) w budynku po fabrycznym zlokalizowanym przy ulicy Pszczyńskiej. Lokalizacja: sam budynek położony jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²56 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w Gliwicach, w dzielnicy Sośnica, przy ul. Korczoka. Nieruchomość położona jest w doskonałym punkcie na skrzyżowaniu ulic Korczoka /.

Szczegóły ogłoszenia

40,74 zł/m²54 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy, który posiada dwa wejścia z witrynami od ulicy, daje to możliwość prowadzenia dwóch działalności gospodarczych. W lokalu jest pomieszczenie sanitarne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł80,66 m² 14 877,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu lokalu użytkowego, o powierzchni 80,66 m2, usytuowanego na parterze budynku, zlokalizowanego w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy Zwycięstwa. Lokal ten.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70 m² 12 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok 70m kw w Gliwicach Opis nieruchomości: lokal składa się z dwóch osobnych wejść i może być podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,15 m² 6 692,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: lokal nadaje się pod dowolną działalność- funkcja handlowa lub usługowa (np. butik, studio paznokci, salon fryzjerski lub.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²71,98 m² 3 239 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 71,98 m2 piętro VIII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

56,97 zł/m²244 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Największy atut: parking w cenie najmu - otrzymują Państwo do wyłącznej dyspozycji 8 dedykowanych miejsc postojowych bezpośrednio przy budynku. W tej lokalizacji to rzadkość, która.

Szczegóły ogłoszenia

50,91 zł/m²55 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal ścisłym centrum Gliwic - ul. Dubois. Duża witryna na całą szerokość lokalu, ściany gładzie, ogrzewanie - klimatyzacja, możliwość umieszczenia kasetonu reklamowego na elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal użytkowy W okolicach tarnogórskiej Do wynajęcia lokal na parterze wolnostojącego budynku, tuż przy ulicy, z parkingiem, na terenie zamkniętym i monitorowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł25 m² 9 720 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta godna polecenia - bez prowizji - zapraszam agentów do współpracy Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. mjr. pil. Jana Czernego 4 Osiedle, na którym znajduje się nieruchomość jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

20 zł/m²135 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| oferujemy do wynajmu część 135,63m2 parterowego obiektu o pow. 233,22 m2. Obiekt składa się z trzech części oferowanej powierzchni ,magazynu i biura.Oferowana powierzchnia składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²32,49 m² 2 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal usługowy w Gliwicach - ul. Nasyp 2C - Wynajem z opcją wykupu! Szukasz miejsca idealnego na swój biznes? Oto nowy lokal usługowy o powierzchni 32,49 m , który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²83,39 m² 3 753 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 83,39 m2 piętro VII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: serce Gliwic - Centrum miasta obok Urzędu Miejskiego, banków i Starego Miasta. Dodatkową zaletą lokalizacji jest dogodne połączenie z dworcem kolejowym, autokarowym, autostradami.

Szczegóły ogłoszenia

88,24 zł/m²34 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy w centrum Gliwic | witryna | 2 wejścia | parking Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Gliwic, przy prężnie rozwijającej się ulicy o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²28,08 m² 1 404 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 02 o powierzchni 28,08 m2. Lokal przekazywany będzie w stanie do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie koszty adaptacji lokalu na cele prowadzonej działalności ponosi najemca. Pkp.