dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gliwice - Oferty sprzedaży

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Sikornik,Gliwice

788 093 zł72 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje Z dużym tarasem| Gliwice ul. Kormoranów wykończone I gotowe do zamieszkania! inwestycja apartamenty sikornik zadzwoń: pcc 0 zł! bez dodatkowych opłat: kupując to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Sikornik,Gliwice

621 428 zł67 m² 9 213,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje Z balkonem| Gliwice ul. Kormoranów inwestycja apartamenty sikornik zadzwoń: pcc 0 zł! bez dodatkowych opłat: kupując to mieszkanie z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

445 639 zł56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

619 512 zł69 m² 8 986,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty - Niedziela 16.11, godz. 10-14! Wyprzedzamy Black Week - rabaty do 108 000 zł bez prowizji! Przyjdź, zobacz, złap super cenę zanim inni! Nowoczesne mieszkania w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

510 642 zł54 m² 9 532,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

388 364 zł38 m² 10 214,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty - Niedziela 16.11, godz. 10-14! Wyprzedzamy Black Week - rabaty do 108 000 zł Przyjdź, zobacz, złap super cenę zanim inni! Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gliwic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

616 546 zł69 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy w dużym balkonem 9m2na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

516 818 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na zachód z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

311 839 zł33 m² 9 372,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Najmniejsze 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

551 531 zł65 m² 8 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na trzy strony świata, salon z oknami na południe z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

684 217 zł80 m² 8 544,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera duże 5pokoi dodatkowo z dużym prawie 14m2 balkonem na chwile prywatnego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

281 507 zł27 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

484 880 zł51 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów. Koniec budowy: XI 2025r. Duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

627 019 zł71 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

311 840 zł33 m² 9 373 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

411 744 zł40 m² 10 332,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 9 m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

407 942 zł45 m² 9 039,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Ligota Zabrska,Gliwice

199 000 zł18 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Lokalizacja Gliwice, ul. Pszczyńska, obok Politechniki Śląskiej Budynek Oferowane Mikrokawalerki są budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wójtowa Wieś,Gliwice

865 000 zł82 m² 10 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - klucze W agencji Polecam na sprzedaż 4-pokojowy apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

499 872 zł52 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

547 210 zł57 m² 9 580,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* bez prowizji * Bez podatku pcc * nowy budynek (w trakcie budowy) * niskie koszty utrzymania * smart home * W cenie pakiet antysmogowy * atrakcyjne rabaty Inwestycja Szafirove osiedle zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

638 038 zł82 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

584 937 zł69 m² 8 419,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 69,47 m2 0 % prowizji 0 % pcc Balkon Nowy budynek ( w trakcie budowy) Niskie koszty utrzymania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Stare Gliwice w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

394 400 zł36 m² 11 060 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

509 496 zł55 m² 9 224,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. Duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

547 419 zł71 m² 7 748,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór mieszkań_przyjdź :) Przestronny apartament 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

473 597 zł55 m² 8 595,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. Duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń.