dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gliwice

Śródmieście,Gliwice

195 000 zł20 m² 9 577,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta Inwestycyjna. Mała garsoniera z co miejskim i ciepłą wodą z sieci w Śródmieściu, osiedle Aleja Majowa. Mieszkanie wymaga nakładów. Składa się z pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowskiego

Śródmieście,Gliwice

735 000 zł93 m² 7 898,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na sprzedaż - Centrum Gliwic, ul. Lucjana Malinowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy z 1935 roku, które stanowi doskonałą okazję do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Politechnika,Gliwice

475 000 zł86 m² 5 507,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Dwupak inwestycyjny politechnika W nowej, niższej cenie. Kupujesz dwa lokale. Polecam serdecznie oryginalnie zaadaptowane poddasze położone na IV piętrze budynku, w sąsiedztwie politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Politechnika,Gliwice

289 000 zł57 m² 5 070,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, położone w ścisłym centrum Gliwic, w odległości 500 metrów od Politechniki Śląskiej i 500 metrów od Starówki. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Sośnica,Gliwice

299 000 zł40 m² 7 383 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! - szukasz czegoś podobnego? zadzwoń, może mam coś ciekawego dla ciebie Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ulicy Wielickiej o powierzchni użytkowej 40.7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Sikornik,Gliwice

639 000 zł167 m² 3 826,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 167 m (powierzchnia użytkowa bez skosów wynosi 102 m ). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Śródmieście,Gliwice

469 000 zł58 m² 8 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z powodów osobistych W dniach 10 i 13 stycznia (piątek I poniedziałek) nie będziemy mieli możliwości odbierania telefonów - odpowiemy tylko na zapytania W formie elektronicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoblera

Zatorze,Gliwice

500 000 zł72 m² 6 907,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne M5 z dwoma balkonami w Gliwicach, ul. Tadeusza Hoblera - Osiedle Millenium Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,38m2, zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Łabędy,Gliwice

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe ustawne mieszkanie 58,75m2, na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku, z widokiem na Las Łabędzki. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, sypialni, pokoju (dla dzieci/ do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

320 000 zł60 m² 5 289,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pobliżu forum na sprzedaż, remont około 12 lat temu, z ogrzewaniem gazowym! Dwa pokoje, w tym jeden z dwoma oknami, oddzielna kuchnia, łazienka z ubikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,61 m2, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku na Osiedlu Paryskim w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Stare Gliwice,Gliwice

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 70 m2 w bardzo dobrej lokalizacji - Stare Gliwice. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, przedszkola i pełna infrastruktura miejska, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Zatorze,Gliwice

750 000 zł126 m² 5 961,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Polecam serdecznie na sprzedaż komfortowe, mieszczańskie mieszkanie czteropokojowe położone na I piętrze kamienicy na zatorzu. Okolica Poniatowskiego, chodkiewicza, czarnieckiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wójtowa Wieś,Gliwice

535 000 zł78 m² 6 897 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku, z możliwością zamiany na inne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na ulicy Ligonia w Gliwicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Wojska Polskiego,Gliwice

299 000 zł30 m² 9 803,28 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji - os. Wojska Polskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę, położoną na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Sośnica,Gliwice

230 000 zł31 m² 7 526,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecam serdecznie dużą kawalerkę z co miejskim położoną na III piętrze niskiego bloku w Sośnicy. Budynek zadbany, klatka schodowa po remoncie, termomodernizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łabędy,Gliwice

399 900 zł103 m² 3 882,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Gliwicach, łabędy przy ul. Gojawiczyńskiej. Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego mieszkania, które jest prawdziwą perełką na Gliwickim rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

800 000 zł79 m² 10 121,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Gliwic na osiedlu Królowej Bony. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gliwice,śląskie

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Poszukujesz komfortowego mieszkania z własnym ogrodem, blisko centrum Gliwic? Zacznij mieszkać wygodniej w komfortowym apartamencie (połowie domu) z pięknym ogrodem, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Łabędy,Gliwice

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ul. Zygmuntowska. Słoneczne mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 63,74 m2, 3 pokoje, p. 4/4. Balkon. Ekspozycja okien na dwie strony budynku. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Politechnika,Gliwice

499 000 zł86 m² 5 786,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Polecam serdecznie oryginalnie zaadaptowane poddasze położone na IV piętrze budynku, w sąsiedztwie politechniki śląskiej. Cicha, spokojna ulica. Kamienica bardzo zadbana, ocieplona, dach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

349 000 zł49 m² 7 086,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże mieszkanie dwupojowe W wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze budynku Z cegły, okolica mastalerza, warszawskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Łabędy,Gliwice

499 000 zł105 m² 4 757,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże, dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem, miejscem parkingowym I dwiema łazienkami położone W budynku kilkurodzinnym W łabędach. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Trynek,Gliwice

340 000 zł64 m² 5 307,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam serdecznie poddasze na niskim II piętrze budynku Z cegły - centrum, politechnika. Możliwość parkowania na podwórzu. Mieszkanie świeżo po remoncie, adaptacji. Ma skosy - okna połaciowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szobiszowice,Gliwice

235 000 zł45 m² 5 171,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - Gliwice - Szobiszowice - ul.A.Grottgera 40/10 Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem. Możliwość realizacji 2 lub 3 pokoi ( przykładowe realizacje pokazane na rzutach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

339 000 zł39 m² 8 625,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dla mieszkańców miejsca parkingowe pod budynkiem - wjazd przez szlaban. Polecam serdecznie nieduże, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w centrum miasta, nowy Świat. Blisko na Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

229 000 zł25 m² 9 241,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Polecam serdecznie zadbaną, zgrabną kawalerkę Z co miejskim na parterze budynku Z cegły W centrum miasta, okolica mielęckiego/plebiscytowej. Mieszkanie inwestycyjne, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Łabędy,Gliwice

599 000 zł81 m² 7 423,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nowoczesne mieszkanie z charakterem Jeśli marzysz o własnym kącie, który stanie się Twoim azylem i przestrzenią do samodzielnego życia, lub jeśli masz dość ciągłego wynajmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Politechnika,Gliwice

499 000 zł86 m² 5 787,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związkowa

Sośnica,Gliwice

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedajemy mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 43m.na 1 piętrze w sosnicy na ul.Zwiazkowej.Blok po termomodernizacji. 2 pokoje ,kuchnia,łazienka i przedpokój. Obecnie duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

650 000 zł61 m² 10 596,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,34 m zlokalizowane w spokojnej okolicy blisko centrum Gliwic. Budynek został oddany do użytkowania w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Politechnika,Gliwice

499 000 zł86 m² 5 788,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Zatorze,Gliwice

354 000 zł44 m² 8 100,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie - meble W cenie Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,56 m2, zlokalizowane przy ul. Żółkiewskiego w Gliwicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Gliwice,śląskie

475 608 zł63 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż bezpośrednio - bez prowizji, bez pośredników. Jedyne mieszkanie na drugim pietrze. Spokojne sąsiedztwo. Teren wspólnoty ogrodzony, parking bezpłatny na ulicy. Zabudowa kuchni, pralka, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

265 000 zł37 m² 7 201,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na VI piętrze wieżowca W okolicy parku chorzowskiego. Dla mieszkańców budynku parking. Polecam serdecznie mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilgi

Sikornik,Gliwice

349 000 zł59 m² 5 945,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, na osiedlu Sikornik, na ulicy Wilgi. Dobra lokalizacja, dużo przestrzeni i terenów zielonych a w pobliżu bezpośredni zjazd na obwodnicę zachodnią. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poezji

Łabędy,Gliwice

825 000 zł95 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament o pow. 95,08 m z narożnym tarasem 21,05 m . Dodatkowe zmiany deweloperskie w mieszkaniu: - klimatyzacja haier Multi Split 4 (w każdym pokoju jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Śródmieście,Gliwice

678 000 zł68 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Klimatyczne mieszkanie pośród starej zabudowy Gliwic Mieszkanie o powierzchni 68 m2 przy ulicy Styczyńskiego (nie przy samej ulicy) w Gliwicach: - wysokość 260cm - 3 pokoje: przechodni salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Śródmieście,Gliwice

359 000 zł50 m² 7 252,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - plac grunwaldzki. Niski budynek po termomodernizacji, zadbany. Samo mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Trynek,Gliwice

320 000 zł64 m² 4 996,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa cena! polecam serdecznie poddasze na niskim II piętrze budynku Z cegły - centrum, politechnika. Możliwość parkowania na podwórzu. Mieszkanie świeżo po remoncie, adaptacji. Ma skosy - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Łabędy,Gliwice

499 000 zł105 m² 4 757,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950