dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

349 990 zł42,07 m² 8 319,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Gliwice, ul. Kolberga Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej części Gliwic. Lokal po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,41 m² 9 088,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji Szukasz mieszkania na nowym osiedlu w stanie deweloperskim? Jednocześnie cenisz sobie lokalizację blisko centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,17 m² 5 800,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym parterze kamienicy przy ul. Piwnej w Gliwicach. Budynek w dobry stanie, z terenem do parkowania tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł62,48 m² 6 482,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

przedaż mieszkania Gliwice, ul. Siemińskiego Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gliwic, przy ulicy Siemińskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

569 000 zł48,14 m² 11 819,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do zakupu Wykończone i Umeblowane Mieszkanie wraz z Duzym Tarasem oraz Miejscem Parkingowym w nowoczesnym apartamentowcu. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 000 zł28 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obszerna kawalerka na trzecim piętrze w ścisłym Centrum. Składa się z dużego pokoju z kuchnią otwartą, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł31,07 m² 6 984,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Mastalerza Powierzchnia: 31,07 m Piętro: 2 Cena: 217 000 zł Układ mieszkania: - pokój - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł50,59 m² 6 621,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponuję do sprzedaży przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,59 m kw., zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Gliwic przy ul. Wiślanej. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,23 m² 9 943,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł63,50 m² 13 937,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament na drugim piętrze z windą (w budynku trzypiętrowym), położony na zamkniętym, bezpiecznym i monitorowanym osiedlu nove villove. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu o powierzchni 24 m2 zlokalizowane w Gliwicach, usytuowane na 1. piętrze w oficynie z niskimi kosztami utrzymania. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

199 000 zł17,73 m² 11 223,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł94 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do wynajęcia mieszkanie 94 m2 przy ul. Wybrzeże Wojska Polskiego z balkonem. Mieszkanie to dwa ogromne pokoje, kuchnia, łazienka z ubikacją i osobna ubikacja oraz korytarz, komórka -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,08 m² 8 429,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m . Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł103,59 m² 8 591,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach. Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł27,20 m² 10 257,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania dla siebie blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę, ciszę i spokój? Lub planujesz kupić gotową kawalerkę na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł71,41 m² 9 088,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe na2 piętrze wieżowca z windą .Pokoje niezależne .Balkon- drzwi balkonowe. Co miejskie ,woda ciepła - junkers .Mieszkanie widne i słoneczne - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,60 m² 12 012,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowy apartament o powierzchni 66,6m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w 4. piętrowej rezydencji viridi położonej w Gliwicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł81,50 m² 6 441,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie inwestycyjne - Gliwice, ul. Jana Pawła II 17 - 81,5 m Szukasz mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,08 m² 8 429,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł133 m² 63 909,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, starówka drugie piętro, balkon, ogrzewanie własne gazowe dwie łazienki, kuchnia oddzielna. Istnieje możliwość podziały.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 82 m 2 w kamienicy zlokalizowanej w centrum Gliwic niedaleko katedry. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,57 m² 8 220,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem - Gliwice, trynek, ul. Gwarków Szukasz mieszkania w sprawdzonej lokalizacji, z dobrym układem i dużym potencjałem? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł68 m² 8 955,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane na 5. piętrze w 11-piętrowym wieżowcu na osiedlu Wojska Polskiego w Gliwicach. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,35 m² 7 278,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Kuchnia po remoncie, wyposażona w nowoczesny sprzęt agd oraz nowe meble, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,02 m² 6 997,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,02 m , zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Lutyckiej 25 w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze na Łabędach. Mieszkanie po generalnym remoncie, z wymianą wszystkich instalacji. Do mieszkania przynależy duży balkon i piwnica. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł95,68 m² 12 531,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa została oddana do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja Potencjał i Przestrzeń w Sercu Gliwic Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w prestiżowej części Gliwic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,14 m² 11 632,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna w Pepper House! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m , które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł47,80 m² 8 366,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze w Gliwicach przy ul. Jasińskiego - Trynek Cena nieruchomości - 399 900 zł. Nieruchomość o powierzchni 47,8m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,16 m² 8 481,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

/ 0% prowizji od strony kupującej Mieszkanie 4-pokojowe (3 sypialnie) w doskonałej lokalizacji w Gliwicach przy ul. Żwirki i Wigury. Bezpośrednia bliskość sklepów, szkół i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w Gliwicach, w spokojnej okolicy blisko parku, idealnej zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,70 m² 9 639,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach. Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne, wyremontowane i zadbane mieszkanie położone na 1 piętrze w bliskiej odległości od gliwickiej Radiostacji. Mieszkania do sprzedania z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł62,80 m² 7 960,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trynek, ul. Kusocińskiego 4a 3 pokoje po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Bardzo ładny widok, doskonała lokalizacja. Zapraszam do kupna trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gliwicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny