dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gliwice - Lista ofert

428 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

428 ogłoszeń

569 000 zł53 m² 10 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania apartament na osiedlu Radosnym w pobliżu Strefy Ekonomicznej Świetny dojazd do centrum Gliwic, bezpośredni wyjazd na dk-88 i dalej na A-4, a-1 i dtś. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,30 m² 8 553,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu miasta, idealnego zarówno dla rodzin, jak i jako inwestycja. Lokalizacja: ścisłe centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł40,37 m² 10 626,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m , usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w niewielkiej odległości od Rynku 30m2. Nowe. Umeblowana kuchnia otwarta na pokój. Lodówka. Kuchnia 2 palnikowa indukcyjna. Duża ładna łazienka. Nieduża klimatyczna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

305 000 zł50,30 m² 6 063,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zaaranżuj 50 m2 po swojemu! gliwice sośnica mieszkanie typu M 3 bardzo dobra lokalizacja 2 pokoje niski blok - 3 piętro Powierzchnia użytkowa: 50,30 m2 Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł71 m² 29,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Ziemowita w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł30,50 m² 8 521,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkasz w ciszy i spokoju, w sąsiedztwie terenów spacerowych, a tylko kilkanaście minut od centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nowa łazienka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Szarych Szeregów na osiedlu Zubrzyckiego. Oferty sprzedaży mieszkań na tym osiedlu pojawiają się wyjątkowo rzadko gdyż osiedle po pierwsze jest przyjaznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł89,97 m² 8 191,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 868 zł37,07 m² 10 624,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które daje poczucie swobody i kontaktu z naturą? Na sprzedaż oferuję przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,07 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 665 zł37,10 m² 9 236,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z Ogródekiem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł52,50 m² 6 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m . Znajduje się na parterze, w niskim bloku na osiedlu Kopernika w Gliwicach przy ulicy Jowisza 5. To idealne lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w Gliwicach przy ul. majora Jana Czarnego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,12 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Proponuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na os. Aleja Majowa w Gliwicach w bezpośrednim sąsiedztwie parku Starokozielskiego. Lokal o powierzchni 65,12 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży od zaraz, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą, położone w świetnie skomunikowanej części Gliwic. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł59,51 m² 10 737,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,51 m , położone na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku z 2020 roku przy ul. Zygmuntowskiej w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł54,90 m² 8 014,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Wojska Polskiego al. Majowa - 54,9 m2 / 3 pokoje + kuchnia! Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej poszukiwanych gliwickich lokalizacji! Cena do negocjacji! we speak english.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł62,80 m² 7 960,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trynek, ul. Kusocińskiego 4a 3 pokoje po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Bardzo ładny widok, doskonała lokalizacja. Zapraszam do kupna trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gliwicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27,12 m² 6 969,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może planujesz zakup pod wynajem w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wygodne mieszkanie przy ul. Rybnickiej w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, garderoby, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mały balkon.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,57 m² 7 847,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Nietuzinkowa Nieruchomość Wykończona Praktycznie i z Dbałością o Szczegóły! Oferta dotyczy Dwupaku Pięknie Wykonczonych Klimatycznych Kawalerek usytuowanych w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam serdecznie świetnie wyremontowane mieszkanie położone na parterze niskiego budynku z cegły na Trynku. Budynek po termomodernizacji, zadbany. Samo mieszkanie pierwotnie składało się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Gliwice Jagiellońska - umeblowane, gotowe do zamieszkania Na wynajem nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone blisko centrum Gliwic ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 501 zł39,45 m² 9 417,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku. Układ funkcjonalny, mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salo z wyjściem na przestronny balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł20,50 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulna i zadbaną kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy Alei Majowej. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 432 zł30,50 m² 9 653,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 592 zł26,72 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz kawalerki blisko uczelni w Gliwicach, zależy Ci na wygodzie miejskiego życia z ciszą i zielonym otoczeniem? Osiedle Kochanowskiego to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 832 zł49,92 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach. Szukasz miejsca, które łączy spokój z szybkim dostępem do tętniącego życiem centrum? Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w Gliwicach,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł53,58 m² 6 812,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu. Łazienka świeżo po remoncie, reszta mieszkania do remontu. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44 m² 6 932 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla życia w biegu tu zwalniasz, ale nie tracisz kontaktu z miastem lokalizacja: gliwice, dzielnica: śródmieście Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

485 000 zł49,47 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny dwupokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 962 zł40,16 m² 9 137,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,41 m² 9 088,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania na nowym osiedlu w stanie deweloperskim? Jednocześnie cenisz sobie lokalizację blisko centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 863 zł40,07 m² 9 180,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 112 zł55,90 m² 8 928,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć w domu światło albo zamknąć zawór wody, gdy.

Szczegóły ogłoszenia

266 757 zł19,91 m² 13 398 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: /,1394/78/OI ] Cena.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł165 m² 4 539,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w doskonałej lokalizacji - ulica Zwycięstwa w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 165m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz czegoś więcej niż zwykłego mieszkania? Ta nieruchomość to idealna alternatywa dla osób, które chcą połączyć komfort z dobrą lokalizacją. Lokalizacja: gliwice, dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,08 m² 8 429,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m . Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic. Lokal składa się z trzech.