dowolna

Nieruchomości Gliwice - Oferty sprzedaży nieruchomości

805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

805 ogłoszeń

Rynek pierwotny

299 475 zł26,62 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe i nowoczesne mieszkanie w świetnej cenie , idealne na start lub pod wynajem.Szukasz rentownej inwestycji lub swojego pierwszego, przytulnego M? Ta oferta to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł90,85 m² 9 135,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,23 m² 9 943,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 960 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Gliwicach przy ul. Strzelców Bytomskich, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

565 000 zł60 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie na wysokim parterze z przepięknym ogródkiem w centrum Gliwic. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , kuchni, łazienki , przedpokoju i holu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł113 m² 6 982,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Energooszczędny Dom Modułowy z możliwością instalacji oze: pompą Ciepła, dachem Solarnym-Fotowoltaiką i Magazynem Energii! Dom parterowy ma wiele zalet, które mogą uczynić go atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Gliwice oferuję Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 78.01m.kw. i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 048 zł30,43 m² 9 597,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirowe - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 381 zł37,06 m² 9 319,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł127,15 m² 7 156,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie ostatni bliźniak / lokal Smolnica - bliźniak w stanie deweloperskim pełnym Salon z kuchnią ponad 50m2! duża działka 500m2! biuro sprzedaży U nas DZIEŃ OTWARTY.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł3 125 m² 249,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Gliwicach Bojkowie w rejonie ul. Jeziornej o powierzchni 3125m2 w spokojnej okolicy. Media w zasięgu - woda prąd, gaz i kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

199 000 zł17,73 m² 11 223,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł89,97 m² 8 191,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z witryną przy ul.Korfantego w Gliwicach. Pow. 52m2 na którą składa się : -pomieszczenie główne -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 717 zł41,16 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w Gliwicach idealne dla osób ceniących spokój, naturę oraz szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Unikalnym atutem tej lokalizacji jest znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 200 m² 568,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 88 łączącej autostradę A4 z Aglomeracją Ślaską - stanowiącej dojazd do Gliwic, bytomia oraz Zabrza. Lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

293 770 zł1 013 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

(0%). Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane zlokalizowane w Gliwicach (brzezinka) przy ul. Bydgoskiej. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowana obejmująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł400 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:784 m²

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną przy w Gliwicach. Działka o powierzchni 784 m zabudowana jest trzykondygnacyjnym budynkiem o powierzchni ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 143 zł46,24 m² 8 934,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w wyremontowanej kamienicy w Gliwicach, świetnie lokalizacja ul. Częstochowska. Gotowe mieszkanie do wynajmu - Dla rodziny, studentów, na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 222 zł290 m² 4 214,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

Uwaga! Przyjedź, obejrzyj i zaproponuj swoją cenę. Na sprzedaż dom rodzinny o powierzchni 290 m2 na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1786 m2. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł750 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania obiekt biurowo-produkcyjno-magazynowy położony w Gliwicach (bojków). Układ powierzchni: - parter : część socjalna (szatnie, łaźnie, jadalnia pracownicza, biuro itp.).

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł90,85 m² 8 585,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/ środkowy szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 563 zł39,45 m² 9 266,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 720 zł41,88 m² 9 234 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,67 m , położone na I piętrze kamienicy, zaledwie 5 minut pieszo od Politechniki Śląskiej. Mieszkanie znajduje się.