dowolna

Nieruchomości Gliwice - Oferty sprzedaży nieruchomości

805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

805 ogłoszeń

Rynek pierwotny

507 156 zł54,73 m² 9 266,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł85,02 m² 5 880,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Polecam serdecznie duże, trzypokojowe mieszkanie położone na III piętrze budynku z cegły w Centrum Gliwic. Blisko na Politechnikę i do Rynku. Budynek w dobrym stanie technicznym, po.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł195 m² 3 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedazy lokal w ścisłym centrum Gliwic przystosowany do zamieszkania grupy osób - 18 miejsc noclegowych, pełne wyposażenie i umeblowanie, pokoje z telewizorami. Lokal 7 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 890 zł53,55 m² 9 092,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

199 000 zł33,02 m² 6 026,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Małe, kameralne mieszkanie dwupokojowe położone na 1 piętrze dwupiętrowego bloku w rejonie Parku Chorzowskiego, na Zatorzu, w okolicy ulicy Brzozowej. Budynek ocieplony, zadbany, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 608 zł53,93 m² 8 930,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 000 zł29,40 m² 12 006,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w apartamentowcu świeżo oddanym do użytkowania - ul. Kościuszki. Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką, przedpokojem. Stan deweloperski - wylewki, rozprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 327 zł54 m² 8 950,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 034 zł53,55 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % pcc Na sprzedaż mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej, której kolejny etap rozpoczęto w 2023 r. Oferta dotyczy mieszkania usytuowanego na parterze 5 piętrowego bloku z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,26 m² 7 079,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Niewielki domek, połówka bliźniaka z olbrzymim potencjałem, znajdująca się w centrum miasta. Takie okazje w Gliwicach nie pojawiają się często. Oferuję Ci 2-pokojowy domek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł835 m² 5 389,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam serdecznie oferuję do wynajęcia budynek o powierzchni 835 mkw ,działka 1818 mkw Budynek usługowo- biurowo- magazynowy Budynek usługowo- biurowo- magazynowy jest obiektem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł71 m² 4 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

| polecam do sprzedania mieszkanie o pow. 70,6m2 usytuowane w oficynie piętrze kamienicy z okresu międzywojennego. Mieszkanie o dużym potencjale składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,44 m² 5 393,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | Balkon z widokiem | Gliwice Sośnica | idealne dla rodziny lub inwestora Nie każde mieszkanie daje Ci wybór. To daje. Możesz stworzyć tu pierwsze własne miejsce dla rodziny albo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60,36 m² 6 129,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny na parterze w reprezentacyjnej kamienicy na ul. Sobieskiego. Lokal był wcześniej wynajmowany na działalność biurową. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,17 m² 5 800,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym parterze kamienicy przy ul. Piwnej w Gliwicach. Budynek w dobry stanie, z terenem do parkowania tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł101,60 m² 2 657,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o łącznej powierzchni 74,8m2 przy ul. Łabędzkiej 4a w Gliwicach Stan mieszkania do remontu co daje ogromne możliwości aranżacyjne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 200 zł68,02 m² 10 279,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiosenna promocja -8 % do 31.05.2026 - BYŁO 760.000 JEST 699.200 ZŁ BIURO SPRZEDAŻY OFERUJE 0% PROWIZJI I 0% PCC W ofercie znajdziesz film z drona a także wirtualny spacer właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestawiamy Państwu, propozycję zakupu obiektu użytkowego zlokalizowanego w Gliwicach przy ulicy Daszyńskiego. Obiekt ten, o powierzchni ok. 500 m2, usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł38,39 m² 4 324,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Gliwice przy ul. Modrzejewskiej 3a/9.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w Gliwicach Szobiszowice Szukasz przytulnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum Gliwic? To może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 380 zł28,20 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w apartamentowcu świeżo oddanym do użytkowania - ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Stan deweloperski - wylewki, rozprowadzone instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 684 zł49,89 m² 9 233,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,08 m² 8 429,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m . Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł90,85 m² 9 025,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja!zakup do 31.05.2026 r.rabat 20 tyś.złotych Dom w Ostropie w cenie mieszkania - komfort i spokój w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- 3 niezależne pokoje - Duża kuchnia z jadalnią - Garderoba - Łazienka z wanną - Osobna toaleta - Gotowe do wprowadzenia Zadzwoń, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i umówić się.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 160 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący, podpiwniczony w Gliwicach - Żernikach, na działce 706 m 2. Parter: kuchnia, 3 pokoje i łazienka, piętro: 2 pokoje. Na działce 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł63,67 m² 17 103,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy/dwie kondygnacje każda ok 63 m 2 , po generalnym remoncie, usytuowany w centrum Gliwic przy głównej ulicy Zwycięstwa. Duża witryna z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł152 m² 8 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż ostatni Dom Wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.152m2 usytuowany na działce o powierzchni 400m2 w najbardziej pożądanej dzielnicy w Gliwicach- Żernikach. biura!.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,91 m² 6 928,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trynek - spokojne osiedle mieszkaniowe w Gliwicach. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne a także cała infrastruktura miasta. Niska zabudowa mieszkaniowa. Bliskość dróg wylotowych. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 099 zł40,16 m² 9 116,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł11 100 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu dwóch działek położonych w Gliwicach - Brzezince w okolicy ulicy Kozielskiej trzecia linia zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 6065m2, nr 420 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 800 zł108 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 4-pokojowy apartament z 2 tarasami, garderobą, spiżarnią, pralnią | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 4-room apartment with two terraces, a walk-in closet,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze w okolicy Politechniki. Składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni, łazienki i przedpokoju. Można zmienić układ mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,57 m² 7 847,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Nietuzinkowa Nieruchomość Wykończona Praktycznie i z Dbałością o Szczegóły! Oferta dotyczy Dwupaku Pięknie Wykonczonych Klimatycznych Kawalerek usytuowanych w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł105 m² 7 895,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Obniżka ceny o 30tys. do 31 maja 2026 Wyjątkowy apartament 2 poziomy ( 105 m2) + taras na dachu 35 m2 na kameralnym osiedlu (monitorowanym oraz zamkniętym) w stanie deweloperskim. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60,13 m² 9 728,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Nowy Apartament na Osiedlu Radosnym w Gliwicach w spokojnej i komfortowej do zamieszkania częsci Gliwic. Nieruchomość usytuowana jest w nowym bloku na dogodnym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł30,76 m² 7 802,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka położona w Gliwicach przy ul. Mickiewicza - blisko Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie doskonałe pod inwestycję, aktualnie wynajęte - możliwość kontynuowania umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł49 m² 6 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w samym sercu miasta, w klimatycznej ceglanej kamienicy na 2. piętrze czyli na nastrojowym.