dowolna

Nieruchomości Gliwice - Oferty sprzedaży nieruchomości

805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

805 ogłoszeń

740 000 zł79 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 79 m , zlokalizowany na jednym z najbardziej luksusowych osiedli w Gliwicach, przy ulicy Szafirowej. Najważniejsze atuty nieruchomości: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

16 210 350 zł1 907,10 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:680 m²

Gliwice, ścisłe centrum. Obiekt działający, pow. netto 1907,10m2, użytkowa 1544,07m2, działka 680m2 ( zabudowana w całości ). Cena netto 8500zł/m2 + vat. Obiekt dostępny od zaraz ( wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 398 zł41,88 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,88 m , zlokalizowane w jednej z najspokojniejszych części Gliwic. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł85,90 m² 6 984,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie do odświeżenia, bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum. Mieszkanie idealne do zamieszkania własnej aranżacji lub pod inwestycję gotowiec inwestycyjny. Mieszkanie od 2 lat stale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

729 729 zł80,08 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 80,08 m , położony na komfortowym pierwszym piętrze w cichej, zielonej części Gliwic. To oferta dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 265 zł67,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,93 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61,12 m² 6 380,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie Gliwice, okolice Radiostacji Na sprzedaż wyjątkowe, ciepłe i bardzo klimatyczne mieszkanie położone na 3 piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,12 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Gliwic - przy Alei Majowej gdzie nieruchomości pojawiają się niezwykle rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 239 zł43,85 m² 9 355,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirowe - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Przytulne, urokliwe - Twoje mieszkanie. Rzut mieszkania z wymiarami znajdziesz na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,14 m² 11 819,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do zakupu Wykończone i Umeblowane Mieszkanie wraz z Duzym Tarasem oraz Miejscem Parkingowym w nowoczesnym apartamentowcu. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 500 m² 326,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - gliwice, bojków (przy ul. Sienna) Lokalizacja premium: cicha, zielona dzielnica tylko 7 min od centrum, z doskonałym dojazdem do autostrad A1 i A4 (1,5 km) Pełne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 590 zł37,02 m² 9 362,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 977 zł35,68 m² 9 780,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,30 m² 8 435,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na 10. piętrze zadbanego bloku z windą przy ul. Bekasa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 355 zł68,95 m² 9 243,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy w dużymi ogrodem I na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 294 m² 544,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2294m2 zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze krajowej 88 w Gliwicach. Jest to drogą łącząca autostradę A4 a Aglomeracją.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł82 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w ścisłym centrum Gliwic - ulica Ziemowita. W cenie mieszkania umeblowanie widoczne na zdjęciach - mieszkanie gotowe jako np. inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania dla siebie do własnej aranżacji z ogrzewaniem miejskim? Jednoczenie cenisz sobie dobrą lokalizację, ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W naszej ofercie przedstawiamy lokal usługowo-handlowy na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 122 m znajduje się na parterze i posiada wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,14 m² 11 632,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna w Pepper House! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m , które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w Pyskowicach, usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym, jednopiętrowym budynku. W klatce znajdują się jedynie cztery mieszkania, co.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł73,37 m² 6 405,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

0% prowizji ze strony Kupującej! białowąs Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 73,37m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł62,07 m² 9 811,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny trzypokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70 m² 12 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok 70m kw w Gliwicach Opis nieruchomości: lokal składa się z dwóch osobnych wejść i może być podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł4 151 m² 420,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną w Gliwicach , obręb Wójtowe Pola na Sikorniku. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem 11upn.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,40 m² 5 706,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Ciekawy układ pomieszczeń daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł41,10 m² 6 812,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą. Znajduje się w spokojnej części Sośnicy na ulicy Reja. Wysoki parter , do dyspozycji piwnica około 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

278 999 zł37,20 m² 7 499,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe słoneczne mieszkanie w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej (dzielnica Zatorze) Lokal mieszkalny mieści się na wysokim parterze w niskim bloku Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Premium Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe po generalnym remoncie w Gliwicach, dz. Środmieście, kilka kroków od Rynku! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Szukasz nowego mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? Ta oferta łączy komfort mieszkania w nowym budownictwie z dużym ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł68,57 m² 6 110,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy przy ul. Orlickiego w ścisłym centrum Gliwic. Pokoje nieprzechodnie. Wc i łazienka osobne. Przestronna kuchnia ze spiżarką.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł18,40 m² 15 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż funkcjonalna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 18,40 m , zlokalizowana na 3. piętrze w apartamentowcu Royal Studios w Gliwicach. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł18,44 m² 15 184,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż funkcjonalna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 18,40 m , zlokalizowana na 7. piętrze w apartamentowcu Royal Studios w Gliwicach. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która generuje wysoki zwrot z wynajmu przy minimalnych kosztach utrzymania? Prezentuję unikatowy apartament w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Wyszyńskiego, który.

Szczegóły ogłoszenia

288 920 zł932 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej! Lokalizacja: dzielnica Żerniki, miasto Gliwice, powiat gliwicki, woj. śląskie, powierzchnia działki: 932 m Kształt: prostokąt Media: prąd, woda, gaz Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł10 154 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu położone są w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej o łącznej powierzchni 10154 m , w skład których wchodzą działki 136, 138, 139, 387, 430 zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal użytkowy z dużą witryną, położony na parterze w Centrum. Jest wykonany z przeznaczeniem w szczególności pod gastronomię lub bar ale można również prowadzić wszelką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 282 zł40 m² 8 907,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł192 m² 5 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

4 pokoje | 192 m częściowo wyposażony pompa ciepła Na sprzedaż dom w Gliwicach przy ul. Sikorskiego. Nowoczesny dom o powierzchni 192 m składa się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł30,65 m² 8 450,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój z dużą garderobą. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 775 zł70,55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,55 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.