dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gliwice - Sprzedaż i najem

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

324 000 zł34,30 m² 9 446,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka położona na 3 piętrze /na 4 strych / zadbanej kamienicy przy ul. Podlesie. W pełni wyposażona /tv, zmywarka ,pralka, itp/ .wszystko nowe nie używane.Ładna aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 30 m , usytuowanego w sercu Gliwic, w bloku usytuowanym w niezwykle dogodnej lokalizacji. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł67,02 m² 7 758,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Plac Grunwaldzki - zieleń i przestrzeń w Centrum miasta. Bliskość Centrum miasta. Liczne alejki spacerowe. Dobra komunikacja autobusowa. Sklepy, przychodnia, szpital, park dostępne w 15.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,70 m² 9 639,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach. Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne, wyremontowane i zadbane mieszkanie położone na 1 piętrze w bliskiej odległości od gliwickiej Radiostacji. Mieszkania do sprzedania z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,30 m² 64,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł94,12 m² 6 789,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe (94,12 m ) położone w reprezentacyjnej kamienicy w pobliżu Rynku. To propozycja dla osób, które szukają klimatu, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł89,97 m² 7 880,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul. Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66,44 m² 7 510,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować : Mieszkanie znajdujące się przy ul. Młodzieżowej w Gliwicach. W spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta, która łączy zalety życia codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł43 m² 8 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z niskim czynszem o powierzchni 43 m2 - kawalerka w Gliwicach przy ul. Łabędzkiej w pobliżu parku Szwajcaria w Gliwicach! -lokal położony w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł44,30 m² 7 246,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie trzypokojowe /jeden pokój przejściowy/z balkonem ,słoneczne ,w bloku na Sikorniku położone na trzecim pietrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,13 m² 7 799,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II o nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,62 m² 10 293,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 3 piętrze apartamentowca przy ul. Ossolińskich w Gliwicach. Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,01 m² 9 601,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Gliwice oferuję Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 78.01m.kw. i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44 m² 6 932 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla życia w biegu tu zwalniasz, ale nie tracisz kontaktu z miastem lokalizacja: gliwice, dzielnica: śródmieście Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która łączy prestiż kamienicy z nowoczesnym komfortem? Przy ul. Zawiszy Czarnego 10 znajdziesz mieszkanie, które daje oddech i rozwiązuje największy problem ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament na 2. piętrze z windą (w budynku dwupiętrowym), położony na zamkniętym, bezpiecznym i monitorowanym osiedlu. Apartament o powierzchni 67,48.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,57 m² 8 049,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Nietuzinkowa Nieruchomość Wykończona Praktycznie i z Dbałością o Szczegóły! Oferta dotyczy Dwupaku Pięknie Wykonczonych Klimatycznych Kawalerek usytuowanych w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł105 m² 7 895,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Obniżka ceny o 30tys. do 31 maja 2026 Wyjątkowy apartament 2 poziomy ( 105 m2) + taras na dachu 35 m2 na kameralnym osiedlu (monitorowanym oraz zamkniętym) w stanie deweloperskim. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie w ładnej kamienicy nieopodal gliwickiej Starówki z miejscem parkingowym obok budynku. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 6 piętrze 10 piętrowego bloku w Gliwicach przy ulicy mjr.pil. Jana Czernego. Mieszkanie korzystnie zlokalizowane, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Szukasz nowego mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? Ta oferta łączy komfort mieszkania w nowym budownictwie z dużym ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł37,50 m² 7 946,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

**ul. Zabrska 5 gliwice 38mkw, 2 pokoje po generalnym remoncie, bezpośrednio przy politechnice śląskiej** układ mieszkania: - duży salon Z kuchnią - sypialnia - łazienka - przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł41 m² 8 756,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny W sercu miasta | parking | wysoki standard Szukasz nieruchomości, która nie wymaga nakładów finansowych i zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia po zakupie?.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł20,50 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia w wieżowcu na ul. Chorzowskiej. Dobra lokalizacja , blisko do Centrum miasta w pobliżu wszelkie budynki użyteczności publicznej. Blok ocieplony z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania ładne, funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie na osiedlu Milenium. świetna lokalizacja - cisza i spokój - budynek znajduje się przy osiedlowym deptaku. 10 minut spacerem do Parku,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł49 m² 6 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w samym sercu miasta, w klimatycznej ceglanej kamienicy na 2. piętrze czyli na nastrojowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna i angażująca (najlepsza na portale typu Otodom, nieruchomosci-online) Tytuł: nowoczesne 41 m w ścisłym centrum + miejsce parkingowe w cenie! Szukasz komfortowego, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł90 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 95 m w wysokim standardzie - idealna lokalizacja blisko Gliwic Szukasz nieruchomości, która łączy przestrzeń domu z wygodą nowoczesnego apartamentu? Prezentuję ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35,07 m² 9 552,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania na start w ścisłym centrum Gliwic, ale jednocześnie w zielonym i spokojnym otoczeniu? Lub planujesz kupić gotowe mieszkanie na wynajem bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł58,70 m² 8 262 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, łazienką, wc oraz przedpokojem, usytuowane na 1. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi w tym jeden z balkonem od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,67 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament dwupokojowy Z miejscem parkingowym W wysokim standardzie, po super remoncie. Mieszkanie znajduje się przy cichej, spokojnej uliczce, bocznej Toszeckiej. Blisko do Zwycięstwa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia apartament składający się z kuchni otwartej na salon z wyjściem na przestronny balkon , sypialni, łazienki i przedpokoju. Całość urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wspaniały, przestronny i komfortowy apartament na sprzedaż. Znajdujący się na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą rekreacyjną, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Własne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Śliwki w Gliwicach o powierzchni 63,00 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł60 m² 7 683,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie w wyremontowanej i ocieplonej kamienicy z lat 50 tych. Mieszkanie dwupokojowe z duża odrębna kuchnia i łazienka z wc i kabiną prysznicową .W.

Szczegóły ogłoszenia

477 386 zł49,47 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym balkonem | blisko Politechniki i Areny | świetna inwestycja na przyszłość W bezpośrednim sąsiedztwie budowany będzie szpital wielospecjalistyczny. 49,47 m | 3.